Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült barátom egy 33éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült barátom egy 33éves nővel. Járkál össze mellettem, hogyan tehetem tönkre?

Figyelt kérdés
Nem tudja még hogy lebukott, de iszonyat undorító egy felfújt szanalmas nőt dugogatott mellettem már hónapok óta mikor 1 éve vagyunk együtt, tönkre akarom tenni mindkettőt hogy csináljam? 18F 18L
2018. szept. 7. 14:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
😂😂inkabb nolj fel
2018. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Lehet a nő nem is tud róla h te vagy neki.. Miért bántanád 3.ik felet? A másik valószínű te valamit nem tudsz megadni a párodnak ami ahhoz vezetett h máshol kereste jelen esetben a szexet.. Érettebb nő nagyobb tapasztalat jobb az ágyba..
2018. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Értem én, hogy mérgedben a szánalmas vergődés szimpatikus opciónak hangzik, de ezzel semmit sem fogsz elérni. A saját érdekedben jobb, ha emelt fővel távozol a kapcsolatból.
2018. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy.. a bosszú nem jó tanácsadó. Se te, se ő... nem vagytok egymás tulajdonai. Attól mert ezt tette a pasid, attól még egy féreg lesz.

Tudod, az ilyen hasonló gondolkodású emberek mint te, főként férfiak oldalán; szoktak elkövetni gyilkosságot.

Milyen világot élnénk, ha állandóan mindenki, akit megsértettek, bosszút akarna állni a másikon?

Nem csak egy kapcsolatba lehet megsérteni valakit, gáz lenne ha minden ember azon agyalna, hogy mindig megbosszuljon valami sérelmet.

Hagyd ott, tedd túl magad rajta. Bosszuld meg azzal, hogy olyan embert találsz magad mellé, aki majd a tenyerén hordoz.

2018. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj a nővel és csináljátok ki együtt a palit.
2018. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
33 évesen még nem vén az ember.. Pont ellenkezőleg még szép és szexi ellenben már nem naív
2018. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%

Hát kislány, a pasidnak valamit nem tudtál megadni, nem tudtad magad mellé láncolni. Erről nem a 3. fél tehet, főleg úgy, hogy lehet, hogy nem is tudja, hogy a pasi kapcsolatban van veled.


Anyukád büszke lenne a mocskos szádra és az agresszív hisztis viselkedésedre. Tőle tanultad ezt?

2018. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
A hozzászólásaid alapján kezdem érteni, miért csalt meg :D
2018. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodj le és szakíts. Ennyi. Minden más lépésedre csak úgy emlékeznél vissza, hogy "mekkora egy hülye voltam".
2018. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%

Az erőszak csak erőszakot szül. Emelt fővel távozz. Mondd el, hogy lebukott, innentől vége.

A barátod a ludas, nem a nő, hiába érzel iránta gyűlöletet.

2018. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!