Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 10 év után megcsalt. Helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirk kérdése:

10 év után megcsalt. Helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

A feleségem beleszeretett valakibe és egyik éjszaka elszökött bulizni az illetővel, ahol hosszasan csókolóztak.

10 éve vagyunk együtt, ebből egy éve házasok. Miután kérdőre vontam, derült égből villámcsapásként ért, hogy szerinte már nagyon rossz a kapcsolatunk. Hiányolja a nagy "szerelem" érzését, azt a fellángolást és vágyat ami a legelején volt, ezzel az új fiúval pedig ezt érzi. Szerintem minden láng elhalványul egyszer, főleg 10 év alatt.

Azt mondja évek óta nem kíván már, nem jó a szex, kevés a romantika. Erre én azt mondtam, nem lehetett volna beszélni ezekről a dolgokról, mondjuk évekkel ezelőtt, de legalábbis még azelőtt, hogy beleszeret valakibe? Ha gondja volt, miért nem szólt? Mert a viselkedésén nem látszott. Miért nem próbáltunk ki új dolgokat, vagy változtattunk valamin, ha nem volt neki jó úgy, ahogy volt? Azt mondja nem akart ezzel megbántani. Most pedig addig hagyta rohadni a problémákat, hogy ide jutottunk.

Hogy lehet helyrehozni ezt a kapcsolatot, ha helyre lehet?


2018. aug. 13. 08:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én úgy kivágnám őnagyságát, csak úgy nyekken. Ne pazarolj rá időt, energiát, ez egy hazudós, gerinctelen ribike.
2018. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!