Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megcsalt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsalt a párom, de helyre akarja hozni.

Figyelt kérdés
A másik srác régóta szédítette a Párom és a Párom is hagyta magát, sőt a lovat is adta alá. Tény és való, hogy az elmúlt években ellaposodott a kapcsolatunk, minden tekintetben és messzire kerültünk egymás lelkétől, habár nagyon szeretjük egymást. Amikor kiderült (az eset másnapján), mert a párom belépve maradt a Facebookon és amikor gép elé ültem, pont a srác írt neki, hogy jelentett-e neki valamit a tegnap este, akkor azonnal kitálalt! Elmondott mindent. Nem veszekedtünk, nem kiabáltunk egymással csak sírtunk mindketten nagyon és kibeszéltük az elmúlt kritikus időszakot és az ellaposodott éveket. Rájöttem (magamtól), hogy én is nagyon sokat hibáztam, mert habár meghallgattam őt mindig, sosem figyeltem rá és kismillió dolog, amit most hosszú lenne leírni. Nem voltam jó párja már nagyon rég óta és borzasztóan bánom, hogy elhanyagoltam Őt! Szeretem nagyon. Szerelemből. A legőszintébben írom, hogy meg tudtam Neki bocsájtani, hisz ahogy a megcsaláshoz, a kapcsolatunk elhanyagolásához ketten kelletünk. Ő is folytatni akarja és annyit kért, hogy hadd bizonyíthassa be. Igazából, mindketten folytatni akarjuk. Hogy léphetünk túl együtt ezen? Nagyon köszönöm, hogy mindezt végigolvastátok és köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 26. 06:54
1 2
 1/12 Gatha válasza:

Üljetek le egymással és beszéljétek meg, hogy miért és pontosan mikor is ment félre ez a kapcsolat, mik az okok. Szenteljetek lényegi időt egymásra, próbáljatok visszatérni a gyökerekhez... csináljatok olyan dolgokat, amiket a legelején, amikor még izgalmas és varázslatos volt minden. Ugyanakkor mindenképpen próbáljatok ki új dolgokat is... éljetek kicsit.

Ugyanakkor meg kell jegyeznem, hogy azért ez a válaszom, mert azt kérdezted, hogy hogyan tudnátok együtt túllépni a dolgokon... A személyes véleményem az, hogy egy megcsalásra nincs mentség... egyszerűen nem létezik... innentől én nem tudnék bízni a másikban... Lehet szerelemből én is megpróbálnám menteni a dolgokat... de gondolkozz el rajta, hogy ha tiszta fejjel, kívülről látnád az egészet, akkor milyen tanácsot adnál magadnak...

2013. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves Gatha! Köszönöm a választ és teljesen igazad van. Nincs mentség, nincs magyarázat. A bizalmam felé...hát, finoman szólva is megcsorbult. A hiba 4,5-5 ezelőtt történt, amikor tönkrementem anyagilag és ez felemésztett. Az önsajnáltatásban hemperegtem. Ebben az időszakban minden másodpercben szorította a kezem és segített talpra állni, pedig nagyon sokat bántottam, rá vetítettem ki a problémáimat, pedig köze nem volt hozzá. Ezek ellenére is mellettem állt. Ahogy a válaszod végét olvasom, rájöttem, hogy nem tudok tiszta fejjel gondolkodni kívülállóként, mert szerelmes vagyok Belé nagyon. Még mindig, a történtek ellenére is. Lehet, hogy balek vagyok..Úgy érzem, hogy megtaláltuk a probléma forrását, amiért én vagyok a felelős, ezért is érzem úgy, hogy a hosszú évek alatt tanúsított türelméért is tartozom Neki ennyivel. Egyébként van egy nagyon furcsa, de fantasztikus dolog. Amióta beszéltünk - és újra (igazán)beszélünk - egymással azóta tabuk nélkül beszélünk a szexről, amit aztán tettek is követnek.
2013. jan. 26. 07:26
 3/12 Gatha válasza:

Hozzá tartozik, hogy én még nagyon fiatal vagyok (22), ahogy kivettem , itt már más életkorról van szó, mélyebb kötelékekről... lehet van ahol már megéri küzdeni érte, én ezt jelenleg még elképzelhetetlennek tartanám egy megcsalásnál...

Tény hogy egy kapcsolat mindig két emberen áll... de azért ne legyen félreértés, téged csaltak meg... szóval én óvatosabban bánnék ezzel az önostorozással, mert ez a magamban keresem a hibát dolog olyan, mintha racionalizálnád, hogy miért is lenne okod megbocsátani...

A szex meg... hát igen, ne legyünk álszentek, az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban, az új dolgok alatt erre is gondoltam... :)

2013. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam nem vagy sokkal fiatalabb, mert én csak 29 vagyok, de az tuti, hogy nagyon jók és bölcsek a meglátásaid! Igazad lehet az önostorozás miatt, de ha tudnád, hogy ez a bűneimnek csak egy példája volt a millióból. Ő 9 év alatt egyszer hibázott én meg...hát...bár sosem csaltam meg! Jelen pillanatban tényleg úgy érzem, hogy van miért küzdeni, de mivel nem tudok objektív lenni, ezért van szükség kívülállók véleményére. Jelenleg azt érzem, hogy Ő fontosabb, mint az egóm.
2013. jan. 26. 07:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Ha megcsalt, akkor nem szeret, és meg fog csalni újra és újra.
2013. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gatha válasza:

Nézzük máshogy... el tudnál képzelni olyan szituációt, hogy te megcsald őt? (úgy sejtem, hogy ez neked egy teljesen elképzelhetetlen dolog lenne) ... mert ő akkor egy olyan állapotban volt, úgy viszonyult hozzád, hogy hajlandó volt belemenni egy ilyen alkalomba... ezen is érdemes lenne elgondolkodni.

Jó lenne egy boldog befejezés... de attól tartok, hogy lehet máshol kéne keresni azt...

2013. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 08:01 Köszi a választ! Ez is megfordult a fejemben és tudom, hogy nem ok nélkül mondják, hogy aki megtette egyszer, megteszi még egyszer. Legbelül félek attól, hogy akár igazad is lehet! De az a helyzet, hogy nem érezném igazságosnak, ha nem próbálnánk megmenteni! Főleg, hogy mindketten ezt akarjuk. Azt mondjuk megmondtam Neki, hogy az első pillanatban, ha csak a gyanú felébred bennem, hogy nem őszinte vagy sunnyog, akkor azonnal mennie kell. Egyébként ha csak egy-két éve lennék vele együtt, akkor kivágnám, mint macskát s*arni.
2013. jan. 26. 08:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyit mindenképp leszögeznék, hogy engem arra tanítottak, hogy a hibás dolgokat megjavítani kell, nem eldobni.
2013. jan. 26. 08:14
 9/12 Gatha válasza:

Teljesen mindegy ki mit fog mondani itt most neked, te már eldöntötted, hogy mit fogsz csinálni... ilyen a szerelem.

Így jobb híján annyit mondok, hogy remélem igazad lesz, én drukkolok. :)

2013. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves Gatha! Így van, én is helyre akarom hozni és még ezt is megbocsájtom Neki, csakhogy ne veszítsem el! Az a gáz, hogy 08:01 válasza sem megalapozatlan! Köszi mindent! :)
2013. jan. 26. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!