Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megcsalt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsalt a párom, de helyre akarja hozni.

Figyelt kérdés
A másik srác régóta szédítette a Párom és a Párom is hagyta magát, sőt a lovat is adta alá. Tény és való, hogy az elmúlt években ellaposodott a kapcsolatunk, minden tekintetben és messzire kerültünk egymás lelkétől, habár nagyon szeretjük egymást. Amikor kiderült (az eset másnapján), mert a párom belépve maradt a Facebookon és amikor gép elé ültem, pont a srác írt neki, hogy jelentett-e neki valamit a tegnap este, akkor azonnal kitálalt! Elmondott mindent. Nem veszekedtünk, nem kiabáltunk egymással csak sírtunk mindketten nagyon és kibeszéltük az elmúlt kritikus időszakot és az ellaposodott éveket. Rájöttem (magamtól), hogy én is nagyon sokat hibáztam, mert habár meghallgattam őt mindig, sosem figyeltem rá és kismillió dolog, amit most hosszú lenne leírni. Nem voltam jó párja már nagyon rég óta és borzasztóan bánom, hogy elhanyagoltam Őt! Szeretem nagyon. Szerelemből. A legőszintébben írom, hogy meg tudtam Neki bocsájtani, hisz ahogy a megcsaláshoz, a kapcsolatunk elhanyagolásához ketten kelletünk. Ő is folytatni akarja és annyit kért, hogy hadd bizonyíthassa be. Igazából, mindketten folytatni akarjuk. Hogy léphetünk túl együtt ezen? Nagyon köszönöm, hogy mindezt végigolvastátok és köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 26. 06:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!


Hasonló a cipőben járok, tegnapelőtt éjszaka bukott ki a dolog. Véletlen észrevettem a telefonjában, hogy írt a srác neki. Először tagadta, de pár perc múlva elmondta, hogy 2 hete kezdődött és 2X lefeküdt azzal a bizonyos másikkal. Nagyon szeretem és elmondása szerint ő is engem. Mi két és fél éve vagyunk együtt, és 1 éve élünk egy lakásban. Viszont a mi kapcsolatunkban nem volt semmi gond (legalábbis nem tudott mit mondani). Állítás szerint csak elkapta egy érzés aminek nem tudott ellenállni. Én megbocsátottam neki, mivel nagyon szeretem. Szerintem jár neki egy második esély, de ha újra eljátsza a bizalmat akkor biztosan vége.

2013. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Nálunk már eltelt több, mint egy hét és sokminden megvàltozott. Egy rossz van. A sok év alatt bármikor fordulhatott volna hozzàm ha baj van, de mist sunyin átvertek. Ez undorító, mert elárulta az èrzelmeim. Ezt nagyon lassan fogom lenyelni neki, már ha sikerül. De, van jó felele is! A nap 24 órájában bizonyít nekem! Óriási falak dőltek le, szexuális téren is. Mindent kimondunk a másiknak és figyelünk egymásra. Van, hogy csak fekszünk, egymás szemébe nézve és csak nézzük egymás újra megtalált lelkét! Elég bizarr, de ebből az egészből több jó lett, mint rosz! Tudnék mesélni!
2013. febr. 5. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!