Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 10 év után megcsalt. Helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirk kérdése:

10 év után megcsalt. Helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

A feleségem beleszeretett valakibe és egyik éjszaka elszökött bulizni az illetővel, ahol hosszasan csókolóztak.

10 éve vagyunk együtt, ebből egy éve házasok. Miután kérdőre vontam, derült égből villámcsapásként ért, hogy szerinte már nagyon rossz a kapcsolatunk. Hiányolja a nagy "szerelem" érzését, azt a fellángolást és vágyat ami a legelején volt, ezzel az új fiúval pedig ezt érzi. Szerintem minden láng elhalványul egyszer, főleg 10 év alatt.

Azt mondja évek óta nem kíván már, nem jó a szex, kevés a romantika. Erre én azt mondtam, nem lehetett volna beszélni ezekről a dolgokról, mondjuk évekkel ezelőtt, de legalábbis még azelőtt, hogy beleszeret valakibe? Ha gondja volt, miért nem szólt? Mert a viselkedésén nem látszott. Miért nem próbáltunk ki új dolgokat, vagy változtattunk valamin, ha nem volt neki jó úgy, ahogy volt? Azt mondja nem akart ezzel megbántani. Most pedig addig hagyta rohadni a problémákat, hogy ide jutottunk.

Hogy lehet helyrehozni ezt a kapcsolatot, ha helyre lehet?


2018. aug. 13. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Oda a bizalom és láthatóan a kapcsolatot egyedül te akarnád megmenteni, pedig ezt csak két ember tudja.
2018. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ő is helyre akarja hozni elvileg. Mert ez a szerelem nem komoly egyébként, nem illenek össze, csak amolyan fellángolás, aminek véget akar vetni. Azt mondja, hogy nem tudná nélkülem elképzelni az életét, úgyhogy csak helyre akarja hozni.
2018. aug. 13. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyrehozásban rengeteg munkátok lenne, ti tudjátok, érdemes-e belerakni.

Engem viszont bántana, hogy mellettem szerelmes tudott lenni másba, mert az azt helentené, hogy belôlem már "kiszeretett".

2018. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha most megbocsájtasz neki, látni fogja, hogy akkora papucs vagy, hogy melletted bármit megtehet. Persze, hogy ezt mondja, mert azért az ismeretlenbe nem mer beleugrani, de simán félre fog kúrni később.
2018. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem a feleséged, hiszen 10 év után ugyanarra a pillangómra a gyomorban vágyni irreális. Jól tönkrevágta a kapcsolatotokat.


De ha másba szerelmes, hagyni kell menni. Mert ha melletted is marad, utána vágyik, idő kérdése, hogy megint elkezd tilosban járni.



29n

2018. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

10 év az nem kevés idő és ha te megtudod bocsájtani a félrelépését akkor kezdjetek új életet beszéljetek meg mindent.Ha szeretitek egymást meg hejre lehet hozni ès ha netán lássátok nemjuttok egyről a ketore akkor mindenki mejen a maga útján.

Én szerintem egy próbát megérne mindenki hibázhat habar nem tudom èn fordított esetben mit tennék mert nem vagyok a hejedben és nem is szeretnek.

2018. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik megcsalása ez? Mert gondolom nem az első.

Figyelj 1 éve vagytok házasok...ha évek óta nem kíván,és nem jó veled,akkor mi a búbánatos fenének ment hozzád?

Válj el a pics@ba és találj egy gerices,normális nőt.

2018. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondja, hogy nem tudná nélkülem elképzelni az életét" "Azt mondja évek óta nem kíván már, nem jó a szex, kevés a romantika" Csak én érzem az ellentmondást? Ez a nő csak megszokásból van már veled.
2018. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Adom, amit 7es mond. Ha évek óta nem kíván, minek ment hozzád?
2018. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ha van benned bármilyen emberi tartás, kilépsz ebből a tréből, mert ez nem kapcsolat.


nem szerelmes beléd, nem vágyik rád.


ezek után nem értem, mit akarsz, miben reménykedsz?


nem fog újra belédszeretni, ebben biztos lehetsz.


10 év után ez már nem megy, ha kiábrándult belőled.


nem tudom, egyesek miért ilyen kapcsolatfüggők, és miért erőltetnek annak dacára is egy kapcsolatot, amiben már se tisztelet, se bizalom, se szerelem, se vágy nincs?

2018. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!