Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha így reagált erre akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így reagált erre akkor mire számítsak a folytatásban?

Figyelt kérdés

Közös munkahelyen dolgozunk, vagyis hétfőnként egy helyen vagyunk.

Együtt végeztünk, napközben kicsit kóstolgatjuk egymást, beszólogatunk egymásának, mondhatni cicázunk, szemezünk, de semmi komoly.

Viszont van pasija 6 éves kapcsolat, amiről nem beszéltünk egyébként soha, én nem faggatom ő nem mesél róla, úgyhogy nem tudom minden rendben van-e a kapcsolatában.


Egyértelműen bejövünk egymásnak..


Múlthéten elkísértem haza és közben beszélgettünk, mondhatni jól megnevettettem.. de semmi sem történt.

Tegnap azzal kezdte a napot, hogy ne tudjam meg a pasija mennyire kiakadt mikor együtt látott mindkét hazafelé sétálni kész hisztit vágott le..

Kérdeztem tőle, hogy gyakran féltékeny?

Mondta, hogy nem olyan vészes, de vannak pasik akiket kipécéz magának és akkor azokkal folyton "cseszteti" őt mondtam hogy kiborító lehet.. sosem értetem a féltékeny pasikat. Erre mondta, hogy igen ne tudjam meg mennyire zavarja őt is.. nem tudja hogyan kezelje ezt, és erre mondtam neki, hogy ha gondolod szívesen megmondom neki, hogy eddig az ő csaja voltál most már az én csajom leszel:)

Megfagyott a levegő köztünk, aztán mondta, hogy elég öntelt vagyok.. és ott hagyott.

Pár perc múlva visszajött és bocsánatot kért tőlem, hogy ezt mondta.. Mondtam neki, hogy na és mit gondolsz beszélnem kellene vele?:)

Erre azt felelte, hogy hagyjam már ezzel amire mondtam neki, hogy ne csináljon úgy mintha ne vonzódna hozzám, teljesen belepirult nem is szólt egy szót sem csak otthagyott.

Utána láthatóan került engem.. aztán délután odamentem hozzá és végigsimítottam a vállát és a karját majd megkérdeztem, hogy van? Igyon meg velem egy kávét és beszélgessünk, nem is nézett rám, csak leszegett fejjel mondta, hogy legyek szíves ne kisértsem, jobb lenne ha nem beszélnénk egymással.


Ma írtam neki egy üzenetet de még nem válaszolt, igazából látni szeretném és azt akarom, hogy adjon nekem egy esélyt tudom, hogy működne köztünk a dolog.. És tudom, hogy ő is tudja!

Ha nem válaszol holnap fel fogom hívni.. mindenképpen beszélni akarok vele. A leírtak alapján ha nem akarna semmit tőlem akkor nem így viselkedne igaz?



2018. júl. 24. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Keress magadnak mást akivel szórakozhatsz.
2018. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit toled, de te ennek ellenete nyomulsz ugy h tudod h kapcsolata van. Igazi gyoker vagy
2018. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
😅Édes jó istenem... Birom ezeket a lányokat akik kelletik magukat meg cicàznak flörtölnek és sajnàlni kell őket mert a szemét pasi féltékenykedik. Gratulálok. Szerintem érdekled... Viszont kicsit tényleg nyomulsz. Mégiscsak van egy 6eves kapcsolata. Szerintem ő maga sem tudja, hogy mit akar, de így külső szemmel sztem egyenlőre gyáva lesz kilépéni. Sőt első körben sztem max szeretőt fog tartani. Nem hiszem hogy ebből számodra bármi pozitív vagy komoly dolog lesz...
2018. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Te egy nagyon szemét alak vagy már bocsi. Milyen jogon akarsz szét baszni egy kapcsolatot? Nem szégyelled magad?

Ha meg is kapod, kb 90% hogy megfogja bánni és megy vissza a pasijához.

Ő is kérte, hogy ne csesztesd.

Attól, mert munkahelyen elvagytok, nem biztos, hogy a való életben is illik hozzád. Illetve, ahogy mondtad, nem tudod, hogy milyen a kapcsolata. Hagyd békén, ennyire nyomorék nem lehetsz!

Neked hogy esne, ha a barátnőd lenne, de még is rányomulna valaki? A te esetedbe még van is oka féltékenynek lenni a pasinak, már bocs.

2018. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
A csaj tipik szűzk rva. Nyomulj tovább, előbb-utóbb beadja majd. Viszont ne feledd, hogy néhány év múlva ugyanezt fogja csinálni veled is... Ezekben nem lehet megbízni, nem barátnőnek valók.
2018. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5+1
2018. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sosem érdekelt ha valaki a barátnőmre startolt, ha jobb nálam akkor hát vigye én így állok hozzá.. ha egy egy kapcsolathoz két fél kell.

Totál hidegen hagy a harmadik.. ha valaki nem lakik jól otthon akkor megy máshová, szóval ennyi a véleményem erről.

2018. júl. 24. 21:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy neked ez a felfogásod, legyen! De a csajt meg hagyd békén. Megmondta, hogy nem akar veled beszélni.

Komolyan, az ilyen kis gyökereket kellene agyonverni mint te, aki nem ért a szép szóból.

2018. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ugyanmár :)

Ez ilyen nő határozatlan nem akarok volt.. látom rajta, hogy oda van értem, kár szenvedtetnie magát ezzel:) Tudja ő is!

2018. júl. 24. 22:00
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

A szövegedből látszik, hogy csak megakarod baszni. Ha lenne barátnőm, főleg 6 éves kapcsolatom, lehet nem vagyok kigyúrt hülye gyerek, de lapáttal ütnélek agyon ha a nőmre hajtanál. Az ilyen ember aljas és gerinctelen.

Keress olyant, akinek nincs senkije. Van annyi mint a fene.

Ja hogy nekik nem kellesz? ;) A modorodból adódóan meg is értem, hogy miért nincs barátnőd. Az is lelépne a francba, nem kéne sok idő hozzá, hogy kiismerjen.

2018. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!