Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én hívtam el randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én hívtam el randizni a srácot, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mire számít, csókra biztosan, de vajon szexre is?

Nem azért hívtam el, hogy le is fekudjunk egyből, hanem szeretném jobban megismerni.


Szerintetek ő mit várhat ettől?


2018. jún. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ezen teljesen felesleges görcsölni. Ne varj el semmit es ne is tegyel semmit azert, mert azt hiszed, hogy a masik elvarja.


Erezd jol magad! Ha a masik is jol erzi magat, a dolgok ugyis a sajat sodrasukban haladnak tovabb.


Tipp pasitol: nagyon vaganynak tartom, hogy te kezdemenyeztel! Gratulalok! De a szexualitassal inkabb varj egy kicsit. Ha csak szorakozni akarsz, persze kar vesztegetni az idöt, de ha komoly parkapcsolatban remenykedsz, akkor ne add magad tulsagosan hamar es könnyen, mert igy fog velekedni rolad, hogy minden pasival ilyen lehetsz.

2018. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Számíts egy tök fura randira, ahol te érezheted magad a pasinak :D
2018. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a "egyenjogúságot akarok, sőt több jogot a férfiaknál, de csak a jó dolgokban, felelősség az viszont nem kell, és sírok hogy nincs normális pasi" 3,14csák ócsárolni fognak.
2018. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod, én mit várnék egy lánytól, aki elhív? Azt, hogy valószínűleg szeretne jobban megismerni, és beszélgetünk.


Ha így jön oda: [link] akkor mást gondolnék, de egy normális "szia, elmegyünk valahova?"-kérdés mitől lenne egyenértékű ezzel? Akkor sem az, ha én hívok el valakit. Vagy netán annak számít? Mert akkor le vagyok maradva.


26/F

2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt nem érzem kínosnak, hogy én hívtam el, csak azért írtam ki a kérdést, mert ő nem félénk egyáltalán, tehát nem arról van szó, hogy nem merne nyomulni, és nagyon örült az ötletnek.

2018. jún. 12. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi h nők udvadolnak pasiknak. Gondolom már várja a szexet! XD
2018. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kirándulni megyünk.
2018. jún. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!