Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire számítsak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy ilyen beszélgetés alkalmával?

Figyelt kérdés

A szeretőm lebukott otthon. Pár nappal később felhívott a felesége, hogy szeretne engem megismerni és beszélgetni velem egy kicsit.

Intelligens nőnek tűnik a hangja alapján, de van bennem némi félelem, hogy jelenetet rendez... Valaki volt már hasonló helyzetben?


2016. aug. 17. 20:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Miért? A jelenetet vagy a verést szerinted nem érdemelnéd meg? :D Most legyen nagy a szád!!! Eddig játszottad a nagy nőt mint szeretőm, most mutasd meg magad!
2016. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
szerető*
2016. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#1

Nyugi, még mindig nagy a szám.

Nem gondolnám, hogy a verés bármire is megoldást jelentene, ha te így látod, az nyilván az alacsony értelmi képességeidből fakad.

2016. aug. 17. 20:58
 4/30 anonim ***** válasza:
19%
Mint afféle visszaadás, tökéletes! :D Ráadásul a régi világban is egy bevált módszer volt az oktatásra, h mit szabad és mit nem ;)
2016. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Barátnős csevejre ne számíts azért. Gondolom tudni akar mindent, hogy hogyan kezdődött, ki kezdte, stb. Ha meg akarna verni szerintem már észrevetted volna, és nem hívna el beszélgetni. Bár kitudja. Ha erdőbe, sötétbe akar vinni, akkor arra számíts, hogy nem Pokemonra akar vadászni :DDDDDDDDDD
2016. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
Jaj amit elfelejtettem,h a te értelmi szinted sem lehet magasabb, h azért mert az ujjadra nem akadt pasi, másnak a párját fűzöd! Pacsi!
2016. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

nem tudom mire számíts, de érdekel mi lesz belőle...

készülj fel mindenre...

mikor és hol lesz a találka?


23F

2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meny el és beszélgess vele, még az is lehetséges hogy nyitott kapcsolatot akar a férjével.
2016. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Live streamot a népnek
2016. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

:-) meg akar ismerni??? Azért annyira nem lesz baráti az a beszélgetés!

Én nem mennék,mondjuk nem is dugok nős pasival...

2016. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!