Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire számítsak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy ilyen beszélgetés alkalmával?

Figyelt kérdés

A szeretőm lebukott otthon. Pár nappal később felhívott a felesége, hogy szeretne engem megismerni és beszélgetni velem egy kicsit.

Intelligens nőnek tűnik a hangja alapján, de van bennem némi félelem, hogy jelenetet rendez... Valaki volt már hasonló helyzetben?


2016. aug. 17. 20:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#7

Egyelőre semmi konkrét, csak miután már 35 perce beszéltünk, akkor felvetette, hogy találkozzunk és beszéljük meg személyesen. Egyébként elég messze lakunk egymástól, kb 180 km, szóval ötletem sincs, hogy hívjam meg ide, vagy én menjek oda?

2016. aug. 17. 21:11
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

35 percet beszéltetek? na kicsit részletesebben is mesélhetnél...

azért egy ilyen páros 35 percig bírja...


23F

2016. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
40%
Már megint egy atompasi dug egyszerre minimum két nőt. :'( Állítólag (szerk.: a nők szerint) pontosan ugyanannyi férfi dug ugyanannyi nőt! AHA, EL IS HISZEM! :D
2016. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%
Bunkó lesz veled, akkor nem is csodálom, hogy csalta a párja.
2016. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy most fogja elmondani hogy a ferjenek nemi uton terjedo betegsegei vannak...
2016. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#12

Felhívott, megkérdezte, hogy ki vagyok, majd közölte, hogy igazán jól áll a piros fehérnemű. Nem is értettem először. Aztán közölte, hogy megtalált minden e-mailt és képet, amit a férjével váltottam. Sejtette, hogy csalja a férje, de azt nem, hogy kivel. Az némiképp szíven ütötte, hogy 16 évvel fiatalabb vagyok nála. Aztán elhordta a férjét minden utolsó bunkónak, majd engem is. Én kifejtettem a saját álláspontom, meghallgatott, mondott rá valamit, szóval teljesen kulturáltan beszéltünk, ő talán az elején kissé emelt hanggal, de megértem, persze.

Igazából én is kíváncsi vagyok rá, szerintem tök jó fej és halál laza, hogy szeretne velem találkozni, de valahol félek is kicsit ettől az egésztől. Kihátrálni biztosan nem fogok.

2016. aug. 17. 21:29
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Azért na, ez a tök jófejezés, meg a halál lazázás nem kéne. Nem azt mondom, hogy égj el a Gyehennán, de lehet mégis robbantottad a házasságukat, szóval azért nyugi.
2016. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17

Mikor megismertem a férfit, azt mondta, hogy évek óta csak élnek egymás mellett. Többször is válni akartak, de valamelyikük mindig visszatáncolt. Már volt egy lebukása, nehány évvel ezelőtt. Meg szerintem lesz is még.

Nem gondolom, hogy pont miattam lesz vége a házasságuknak, de ha igen, hát sajnálom.

2016. aug. 17. 21:41
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt mondom, hogy tiszteld meg annyival a nőt, hogy ne vedd félvállról az egészet, és ne hidd, hogy puszipajtások lesztek, és azt se, hogy "beszélgetünk egy jót".
2016. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%

Hogy ismerkedtél meg a férfival? mivel, foglalkozik? ha 16 évvel idősebb és, mondjuk te 25-30 között vagy, akkor mit láttál ebben a férfiban, amit a saját korosztályodban lévőkben nem? pénzt?

Azért karnyújtástól távolabbra üljél az első 10 percben

2016. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!