Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hozhatnám helyre életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre életem LEGROSSZABB hibáját?

Figyelt kérdés

Az az igazság, higy rgy undorító gerinctelen féreg vagyok és voltam is. Megcsaltam életem párját az exemmel.

Egyszerűen undorodom magamtól és teljesen kikészülök. Mikor "botlottam" rájöttem, hogy qrva magy hibát követtem és megpróbáltam lerázni az exem, de folyton azzal fenyegetett, hogy beköp a páromnak. Hiába tiltottam mindenhonnan megtalált és zsarolni kezdett.

Pár napja azzal keresett meg, hogy ő bizonyítottan tudja, hogy valaki közém és a párom közé akar állni. Ezen annyira kibuktam, hogy elmodntam a páromnak mit tettem.

Iszonyatosan kiakadt(amit meg is értek) és a fejemhez vágta, hogy teljes szívéből gyűlöl. Amit szintén megértek.

Az az igazság, hogy előttem rengeteg nővel volt és ténylegesen en voltam az első igaz szerelme. Ami miatt mégjobban gyűlölöm a tettem. Tisztelt, szeretett, megbecsült én pedig orvvul hátbatámadtam....

Az a kérdésem helyre lehet ezt hozni? Tudom ti nem ismeritek milyen a kedvesem, ezért nem lehet rá konkrétumot mondani, de a tapasztalataitok nagyon érdekelnének.



2018. júl. 13. 03:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
"Vannak olyan esetek mikor igenis érdemes megbocsájtani" - MINDIG érdemes megbocsátani, mert a megbocsátás rólad szól, arról, hogy nem mérgezed magad a haraggal, nehezteléssel, arról viszont nem szól, hogy elfogadod a rosszat, hagyod magad (akár sorozatosan) átverni, megalázni, hülyének nézni, és nyelsz állandóan. Attól még a megbocsátás működik, hogy egy kapcsolat mondjuk nem.
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem úgy lehet helyrehozni, hogy elmondod a párodnak, és azt is, hogy megbántad, utána meg elmondod az exednek, hogy hiába erőlködik, a párod már tudja, és megbocsátott - ha megbocsát. Ezt fel kell vállalni.
2018. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén és teljesen jó szándékkal mondom, hogy egy lúzer vagy. Valszeg ez a kocsi elment, majd a következő kapcsolatodba beépíted ezt a kalandot.
2018. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!