Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hozhatnám helyre életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre életem LEGROSSZABB hibáját?

Figyelt kérdés

Az az igazság, higy rgy undorító gerinctelen féreg vagyok és voltam is. Megcsaltam életem párját az exemmel.

Egyszerűen undorodom magamtól és teljesen kikészülök. Mikor "botlottam" rájöttem, hogy qrva magy hibát követtem és megpróbáltam lerázni az exem, de folyton azzal fenyegetett, hogy beköp a páromnak. Hiába tiltottam mindenhonnan megtalált és zsarolni kezdett.

Pár napja azzal keresett meg, hogy ő bizonyítottan tudja, hogy valaki közém és a párom közé akar állni. Ezen annyira kibuktam, hogy elmodntam a páromnak mit tettem.

Iszonyatosan kiakadt(amit meg is értek) és a fejemhez vágta, hogy teljes szívéből gyűlöl. Amit szintén megértek.

Az az igazság, hogy előttem rengeteg nővel volt és ténylegesen en voltam az első igaz szerelme. Ami miatt mégjobban gyűlölöm a tettem. Tisztelt, szeretett, megbecsült én pedig orvvul hátbatámadtam....

Az a kérdésem helyre lehet ezt hozni? Tudom ti nem ismeritek milyen a kedvesem, ezért nem lehet rá konkrétumot mondani, de a tapasztalataitok nagyon érdekelnének.



2018. júl. 13. 03:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Felejtsd el, hogy minden a régi lesz.

Hagyd békén, ha folytatni akarja, akkor biztosan keresni fog, ha nem, akkor nincs mit tenni. Persze, mindenki hibázik, de akkor vállalni kell a következményeket.

2018. júl. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyet értek az elöző válaszolóval. Hagyj neki időt. Ha szeret, akkor meg tudjátok beszélni. Mindenki követ el hibákat. Ezt főleg neki kéne tudnia ha annyit csajozott.
2018. júl. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Gondold át, hogyan férkőzhetett közétek az exed. Meggyőződésem, hogy akkor tud harmadik fél képbe kerülni, ha valami gáz van az eredeti kapcsolattal. Valamiért úgy döntöttél, hogy a bugyidba engeded az exedet. Nem olyan biztos, hogy a mostani barátod "életed szerelme".
2018. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Ribizli vagy, de legalább magadtól elmondtad.

Én ha nem is fogadnálak vissza, értékelném, bár nem tudom, mennyire béta a pasid.

2018. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
😆😆😆 Jó nagy hülye a pasid, ha visszafogad.
2018. júl. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%

És nem a megcsalás miatt elsősorban. Hanem mert megpróbáltad elsumakolni és csak az exed nyomulasa miatt vallottad be, most pedig jajgatsz, hogy mi van.

Te is tudod, hogy helyre hozni nem lehet mintha nem történt volna semmi. Ha már így alakult akkor vallalod erte a felelősséget és ennyi. Majd a párod eldönti kér ebből vagy nem. Az a baj az ilyen lányokkal mint te, hogy mindig a kibovokat keresik és megpróbálják hülye indokokkal megmagyarázni mit miért tesznek. De azt, hogy "igen, ott voltam, kívántam az exem és jól esett a szex" soha nem hangzik el a szátokbol pedig az igazság ez szokott lenni.

2018. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
6%

Rengeteg nője volt a pasidnak és még elhiszed hogy szeret??

Nekem is voltak, pont ezért már egyet nem tudok szeretni.

Oké, nem kellett volna ezt megtenned, e ha szeretne, nem dobna. Az csak egy szex volt, amit ő is megtett sok más nővel. Az más, ha az exedbe újra szerelmes leszel, akkor búcsút kell inteni.

2018. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

"Megcsaltam életem párját az exemmel."


Dehogy életed párja. Ha életed párja lenne, akkor eszedbe nem jutott volna megcsalni. Legalább magadat ne csapd be.

Ha életed párja lenne, akkor már az aktus előtt beindult volna a lelkiismereted, hogy ezt nem szabad, mert tiszteled, szereted a párod.

Persze, mindenki követ el hibákat, de ez nem olyan hiba, amit meg lehetne bocsájtani, itt a bizalom sérül, és utána nem lehet már visszaállítani. Most is csak azért írod, hogy megbántad, életed párja, stb., mert megtörtént az exel, gondolom nem volt olyan jó, és így már jó a szamár is, aki ez esetben a jelenlegi párod. Remélem nem fogad vissza, és keres egy olyan embert maga mellé, aki valóban szereti, megbecsüli és tiszteli. Hiba az, ha hirtelen leordítom valaki fejét a semmiért. Hiba az, ha focizok és rosszul rúgom meg a labdát. Hiba az ha kenyér helyett véletlen zsemlét veszek a boltban. Hiba az, ha elfelejtem valaki születésnapját, és nem veszek ajándékot. Amit te csináltál az nem hiba, hanem aljas gerinctelenség. Hagyd, hogy olyan valakit találjon a párod, akit megérdemel.

2018. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem kellett volna megmondanod.
2018. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyanilyen helyzetben vagyok,csak fordítva,engem csaltak meg de ez sem jobb...Ha szeret,meg fog bocsájtani,én is ezen vagyok,csak nálunk még ráadásul érzelmeket is táplál afelé akivel megcsalt...Nektek sokkal egyszerűbb így.Ha szeret meg fog bocsájtani,kérj új esélyt,építkezzetek ismét alulról.Mi is ezt próbáljuk tenni,bár olyan űr van a szívemben mintha szó szerint kitéptek volna belőle egy darabot,ezzel kelek,ezzel fekszem...Talán sikerül újrakezdeni nekünk és nektek is..
2018. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!