Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hozhatnám helyre életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre életem LEGROSSZABB hibáját?

Figyelt kérdés

Az az igazság, higy rgy undorító gerinctelen féreg vagyok és voltam is. Megcsaltam életem párját az exemmel.

Egyszerűen undorodom magamtól és teljesen kikészülök. Mikor "botlottam" rájöttem, hogy qrva magy hibát követtem és megpróbáltam lerázni az exem, de folyton azzal fenyegetett, hogy beköp a páromnak. Hiába tiltottam mindenhonnan megtalált és zsarolni kezdett.

Pár napja azzal keresett meg, hogy ő bizonyítottan tudja, hogy valaki közém és a párom közé akar állni. Ezen annyira kibuktam, hogy elmodntam a páromnak mit tettem.

Iszonyatosan kiakadt(amit meg is értek) és a fejemhez vágta, hogy teljes szívéből gyűlöl. Amit szintén megértek.

Az az igazság, hogy előttem rengeteg nővel volt és ténylegesen en voltam az első igaz szerelme. Ami miatt mégjobban gyűlölöm a tettem. Tisztelt, szeretett, megbecsült én pedig orvvul hátbatámadtam....

Az a kérdésem helyre lehet ezt hozni? Tudom ti nem ismeritek milyen a kedvesem, ezért nem lehet rá konkrétumot mondani, de a tapasztalataitok nagyon érdekelnének.



2018. júl. 13. 03:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

"Olyan könnyen kimondjátok fostenger,meg már úgy sem lesz jó.Én nem hiszem hogy ez így lenne.Vannak olyan esetek mikor igenis érdemes megbocsájtani és ugyan soha nem fog elfelejtődni ez a dolog,de el fog halványulni idővel,ha mindkét fél ugyanannyit tesz a kapcsolatba.És minden jó kapcsolat ezen áll vagy bukik.Onnantól mikor egyikük már nem a másikat helyezi önmaga elé,már nincs értelme az egésznek.Önzetlenség,és ez egy jó pillanat hogy mindenki aki párkapcsolatban él,belegondoljon abba,náluk így van-e?"


Egyáltalán nem mondom könnyedén, hogy fostenger. Ha tudnád, hogy miken mentem keresztül...tapasztalatból mondom, semmi értelme folytatni. Meg lehet bocsátani, de folytatni már nincs értelme. Beszélsz itt az önzetlenségről...ha annyira önzetlen lett volna a Kérdező és a párjára is gondolt volna, akkor nem csalta volna meg. Erről ennyit. Szerintem azok az emberek valahol lelkileg nyomorultak és gyengék, akik benne maradnak a kapcsolatban megcsalás után. Félnek a változástól, így inkább benne maradnak a biztos szarban.

2018. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem hatott meg a mártír szövegelésed:( Értem én, hogy bánod, meg minden, de valami oka biztos lehetett annak, hogy megtetted.

Errõl ez a mondás jutott eszembe: “Sex is not an accident”.


Az ember tudatosan cselekvõ lény, elõre meggondolja, mit tesz. Én egyáltalán nem tudnám sajnálni a párom, ha ezen vicsogna, hogy mennyire bánja. Akkor nem bánta, amikor megtette. Álszent duma.

2018. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
15%
21/22 Még mindig tele vagy sértettséggel és gyűlölettel,ami teljesen jogos,de nem egészséges egyáltalán.Ahhoz hogy föl tudd dolgozni ami veled történt,meg kell hogy bocsáss,és nem az ő,hanem a saját érdekedben...
2018. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%

"21/22 Még mindig tele vagy sértettséggel és gyűlölettel,ami teljesen jogos,de nem egészséges egyáltalán.Ahhoz hogy föl tudd dolgozni ami veled történt,meg kell hogy bocsáss,és nem az ő,hanem a saját érdekedben..."


Mégis honnan a bánatból vetted, hogy nem bocsátottam meg és tele vagyok sértettséggel? Elárulom, egyáltalán nem vagyok tele gyűlölettel, már akkor megbocsátottam, amikor vele maradtam még 1 évet a megcsalás után. Teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott életem van, nem vagyok mérges senkire, néha még beszélünk is teljesen normális hangnemben. Az, hogy azt írom, fostenger és leírom a valós tényeket, még nem azt jelenti, hogy gyűlölet van bennem, jesszusom:) Egyszerűen csak tapasztaltam már annyit, hogy tudjam, hiába bocsát meg az ember, folytatni semmi értelme. Csak azok az emberek folytatják ezek után, akik félnek a változástól, nem bíznak magukban, hogy találnak jobbat is, az ilyen embereknek alacsony az önbecsülésük. Mint mondtam, nincs értelme folytatni, mert én nem elégszem meg egy olyan kapcsolattal, ahol ülünk a langyos vízben. Én mindig a lehető legjobbra törekszem.

2018. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszem? :-) A reakciódból,a szavaidból..Mind azt sugallják mennyire rosszul érint téged a már maga a téma is.ha túl léptél volna már és megbocsájtottál volna,nem így reagálod le,már csak azért se,mert nem minden ember egyforma.És azért mert neked nem jött be,még nem mindenki gyáva,és elégszik meg a kevesebbel.Lehet csak küzd az igaziért,mert attól hogy megbotlik valaki,még szerethet őszintén.Aki azt állítja hogy nem,az még nem élt át ilyet.
2018. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok! Kitermeltél egy újabb lelki nyomorultat, aki talán nem lesz öngyilkos, amit majd másoknak kell “elviselni”, te meg úszol tovább az élet vizében. Te undorító redvás féreg....szenvedj...
2018. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nevezheted életed párjának, ha félrekúrtál helyette az exeddel???

Ide is el kellett jutnod valahogy...


Miért csapod be magad, hogy életed párjának nevezed? Mi lenne, ha leülnél a kis seggedre, és elgondolkoznál azon, mi vezetett ide? Szerintem most is csaka bűntudat miatt hiszed életed párjának. Gyanús, hogy valami nálad nincs rendben..


Másrészt ah az életed párját is megcsalod, akkor kit nem csalnál meg? Érted...


Persze az is lehet, hogy tényleg tökéletes volt a kapcsolatod, csak te nem vagy felnőtt ember, azoknak meg ugye nem való párkapcsolat..

2018. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"k.Onnantól mikor egyikük már nem a másikat helyezi önmaga elé,már nincs értelme az egésznek.Önzetlenség,és ez egy jó pillanat hogy mindenki aki párkapcsolatban él,belegondoljon abba,náluk így van-e?"



Vicces, mennyire önelettmondások vannak egy-két meber fejében. Ott kezdődik, hogy a megcsalás a legnagyobb önzőség, amikor a másikat letojod, és csak a saját étdekeidet/kielégülésedet nézed, nem törődve a másiknak okozott károkkal és következményekkel.


A mgecsalás a legnagyobb önzőség.Utána már lehet blablázni a mgbocsájtásról meg önzetlenségről, de olyan hiteltelen és ostoba dolgon, mint amiko egy qrva játszik szűz, szende kiskirálylányt..

2018. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
*olyan hiteltelen és ostoba dolog
2018. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan veszem? :-) A reakciódból,a szavaidból..Mind azt sugallják mennyire rosszul érint téged a már maga a téma is.ha túl léptél volna már és megbocsájtottál volna,nem így reagálod le,már csak azért se,mert nem minden ember egyforma.És azért mert neked nem jött be,még nem mindenki gyáva,és elégszik meg a kevesebbel.Lehet csak küzd az igaziért,mert attól hogy megbotlik valaki,még szerethet őszintén.Aki azt állítja hogy nem,az még nem élt át ilyet."


Akkor tegyünk tisztába pár dolgot:

1. Nem érint rosszul a téma, mint már mondtam, már akkor megbocsátottam, amikor kapcsolatban voltunk. Nincs bennem düh, egyszerűen leírtam a véleményem. Ha ennyire félreértelmezed amit írok, arról én nem tehetek.

2. Csak küzd az igaziért? Ebben egy hiba van, mégpedig az, hogy akit megcsalsz, az nem az igazi. Az igazit nem döföd hátba, nem leszel vele gerinctelen, mert becsülöd, tiszteled.

3. "mert attól hogy megbotlik valaki,még szerethet őszintén.Aki azt állítja hogy nem,az még nem élt át ilyet." Hmmm...érdekes, kár hogy totál hülyeség. Ez nem botlás. Mint már említettem, az a botlás, ha elfelejtesz vkinek ajándékot venni, stb. A megcsalás nem botlás, az tudatos dolog, amit úgy követsz el, hogy éppenséggel leszarod a párod, csak magadra gondolsz. Mivel a szexhez idő kell és nem 2 perces dolog, így elég nehéz egy hirtelen hibának beállítani. Aki ezt teszi az magának is hazudik. Míg két ember eljut a szexig, ahhoz idő kell. A Kérdezőnek bármikor lett volna lehetősége kiszállni a dologból, de nem tette, leszarta a barátját. Vagy szerinted ez hogy megy? Hirtelen ráesett az exe far*kára, olyan gyorsan történt minden, hogy észbe sem kapott?:D:D Gondolkodjunk már és ne akard megmagyarázni a hülyeséget. Tudom, hogy szar beismerni, de vannak az életben olyan dolgok, amiben nem szabad hibázni, vagy ha hibázol, akkor el kell fogadni, hogy nincs második esély. Sok ilyen dolog van az életben, egyik ezek közül a bizalom.


Végezetül még annyit, hogy a Kérdező el se akarta mondani a barátjának, hogy félredu*gott az exével. Csak azért mondta el, mert meglett fenyegetve. Szerinted ez az igazi szerelem? Mert ha szerinted ez, akkor ott komoly gondok vannak.

2018. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!