Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hozhatnám helyre életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre életem LEGROSSZABB hibáját?

Figyelt kérdés

Az az igazság, higy rgy undorító gerinctelen féreg vagyok és voltam is. Megcsaltam életem párját az exemmel.

Egyszerűen undorodom magamtól és teljesen kikészülök. Mikor "botlottam" rájöttem, hogy qrva magy hibát követtem és megpróbáltam lerázni az exem, de folyton azzal fenyegetett, hogy beköp a páromnak. Hiába tiltottam mindenhonnan megtalált és zsarolni kezdett.

Pár napja azzal keresett meg, hogy ő bizonyítottan tudja, hogy valaki közém és a párom közé akar állni. Ezen annyira kibuktam, hogy elmodntam a páromnak mit tettem.

Iszonyatosan kiakadt(amit meg is értek) és a fejemhez vágta, hogy teljes szívéből gyűlöl. Amit szintén megértek.

Az az igazság, hogy előttem rengeteg nővel volt és ténylegesen en voltam az első igaz szerelme. Ami miatt mégjobban gyűlölöm a tettem. Tisztelt, szeretett, megbecsült én pedig orvvul hátbatámadtam....

Az a kérdésem helyre lehet ezt hozni? Tudom ti nem ismeritek milyen a kedvesem, ezért nem lehet rá konkrétumot mondani, de a tapasztalataitok nagyon érdekelnének.



2018. júl. 13. 03:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, tapasztalatból mondom, nem lesz jobb. Engem is megcsaltak, utána még 1 évet voltunk együtt, mert szerettem. Utólag visszagondolva életem egyik legnagyobb hibája volt tovább húzni, halasztani ezt. Semmi értelme benne maradni egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél nem adja meg neked azt a tiszteletet, becsületességet, amit te megadsz neki. A bizalom elvész, és benne maradsz a langyos fostengerben. Értelmetlen az egész.
2018. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem az exem csalt meg, akiért nagyon oda voltam. Ő is próbálta helyrehozni, nagyon igyekezett. Viszont én sosem tudtam elfelejteni és megbocsátani. Onnantól a szexuális életünk is megromlott, nem bíztam benne, nem hittem el neki semmit. Szóval végül leléptem, pedig szerettem. Amikor kiderült (bevallotta), akkor úgy megundorodtam tőle és az egész kapcsolattól, hogy 1 hónapot bírtam.
2018. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet helyrehozni. Ezt elqrtad!
2018. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
62%

Én voltam a párod cipőjében Kérdező, engem csalt meg a barátom az ex barátnővel. Azt az érzést soha nem kívánom senkinek.

Utána jaoart, hogy így szeret meg úgy szeret, de nem volt már az igazi...


Mi vitt rá téged, hogy az exed közétek férkőzhessen egyáltalán?!


29n

2018. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha VALÓBAN te vagy neki az igazi, akkor majd lép, és megoldjátok, de ha nem lép, akkor mégsem te vagy neki az igazi és ő sem neked.
2018. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%

Helyrehozni nem lehet. Viszont meg kell bocsátani!

Amikor megcsalt a szerelmem, akkor páros lábbal kirúgtam.

Aztán nem találtam egyetlen normális nőt sem, az egyik hisztis, a másik féltékeny, a harmadik anyagias, a negyedik cafka, az ötödik buta stb. stb.

Már régen elfelejtettem a megcsalást, bármikor visszafogadnám - csak már elmúlt az idő, ő már más asszonya...

Úgyhogy én nagyon megbántam hogy akkor kirúgtam őt!

2018. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%

"Amikor megcsalt a szerelmem, akkor páros lábbal kirúgtam.


Aztán nem találtam egyetlen normális nőt sem, az egyik hisztis, a másik féltékeny, a harmadik anyagias, a negyedik cafka, az ötödik buta stb. stb."


Ja, hát ha nem találsz jobbat, egyből jó lenne az is, aki megcsalt, hazudott... :-)

2018. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%

"Amikor megcsalt a szerelmem, akkor páros lábbal kirúgtam.


Aztán nem találtam egyetlen normális nőt sem, az egyik hisztis, a másik féltékeny, a harmadik anyagias, a negyedik cafka, az ötödik buta stb. stb.


Már régen elfelejtettem a megcsalást, bármikor visszafogadnám"


Tipikus eset, pont ezt írtam le az előbb. Ha nincs ló, akkor jó a szamár is. Az emberek 90%-a ilyen langyos fostenger kapcsolatban van benne és ezért nem talál az a két ember egymásra, akik összeillenének.

2018. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
40%
Olyan könnyen kimondjátok fostenger,meg már úgy sem lesz jó.Én nem hiszem hogy ez így lenne.Vannak olyan esetek mikor igenis érdemes megbocsájtani és ugyan soha nem fog elfelejtődni ez a dolog,de el fog halványulni idővel,ha mindkét fél ugyanannyit tesz a kapcsolatba.És minden jó kapcsolat ezen áll vagy bukik.Onnantól mikor egyikük már nem a másikat helyezi önmaga elé,már nincs értelme az egésznek.Önzetlenség,és ez egy jó pillanat hogy mindenki aki párkapcsolatban él,belegondoljon abba,náluk így van-e?
2018. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Sajnálom szerencsétlen embert, remélem, lesz benne annyi tartás hogy többet feléd sem néz
2018. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!