Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni azzal, ha nem kopik le a szerető?

Figyelt kérdés

Nem voltunk soha szerelmesek, soha nem hülyítettem. Csak és kizárólag szex volt, aztán rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el. A férjemnek mindent bevallottam, ő pedig megbocsátott. Átbeszéltük a házasságunkat, a jövőnket, új döntéseket hoztunk. Most már nem értjük félre egymást, nagyon erős lett a kötelékünk. A szeretőm viszont mindig megtalál valahogy. Szerelmet vall, aztán fenyeget, aztán sajnáltatja magát. Hiába tiltom le, mindig új emailről vagy telefonról keres. A férjemnek erről nem merek beszélni, ezt én okoztam magamnak. A feljelentés egy hosszadalmas procedúra, rendőrségi ügy, én pedig nem akarok ilyesmi miatt a rendőrségre járni. A volt szeretőm nem ért a szóból, azt már feladtam. Az se zavarja, ha nem válaszolok neki. Egyszer a munkahelyemre is odajött. Kezdek bedilizni.

28N



2018. júl. 7. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
"Most már nem értjük félre egymást" Szóval azért csaltad meg, mert félreértett téged? Egyébként te pont az a fajta vagy, aki az ilyen következő gondnál a kapcsolatában, rögtön félrelép. Amúgy hallottál már email és telószám változtatásról? Ha vki ennyire kiakaszt, akkor attól MINDENÁRON megszabadulok, nem pedig szenvedek csendben tovább. Még véletlenül azt a látszatot kelted, hogy még mindig akarsz tőle vmit.
2018. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

" mostmár nem értjük félre egymást. "

Igen, mert a félreértésekre az a megoldás, hogy félre..kúrj. Elárulom, hogy lesznek még az életben félreértések, gondok és te ugyanígy fogsz viselkedni.

Másodszor : nehogy megmagyarázd már, hogy valakit nem lehet lekoptatni... Le lehet, olyan nincs. Nekem is volt benne részem, csak nem a szeretőm volt, hanem az akkori párom, akinek tisztességesen megmondtam, nem szeretnék többé vele élni. ( nem egy másik miatt, hanem mert úgy éreztem, már nem szeretem és befulladt a kapcsolatunk, egyedül akarok lenni. ) Ő is keresett állandóan, zsarolt, fenyegetett. Csakhogy én valóban le akartam pattintani és így is tettem. Tudod, miért ? Mert tényleg ezt akartam. Te nem akarod. Nem láttam 3 éve, de hallottam, hogy sem öngyilkos nem lett, meg semmi hasonló fas...ág, amiket akkoriban nyomatott.

Tehát egy olyannak, aki ilyenben benne volt, ne akard megmagyarázni, hogy nem lehet.

Végül, de nem utolsósorban : már most bizonyítod, hogy nem érdemled meg a férjedet, hazug vagy. Egyszerűen ilyen vagy. Alig hogy újrakezdte veled, már most titkolózol előtte.

De le fogsz bukni, a férjed pedig ki fogja adni az utadat. Mert nem mondtad el neki. Nem fog benned bízni. Bár, az a csoda, hogy most még képes rá.

Angyalom, te ilyen vagy. Sosem fogsz megváltozni. Hazug. Ennyi....

Először megcsalod, majd hazudozol.

És még mielőtt jönné azzal a dumával, hogy egy besavanyodott, nőgyűlölő örökszűz pasika vagyok, aki csak belédáll és "jajjnemértheti a helyzetedet", közlöm, nőként írok.

Tehát ne mentsd magad, te ez vagy...

2018. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

A ferfi ex szeretok is tudnak ilyenek lenni???

Azt hittem csak a nok kozott vannak ilyen elmebetegek,akik nem tudjak elviselni,hogy mar nem kellenek,kesz ,vege.Kavarnak,zaklatnak,hazudoznak,hogy szetrobbantsak a hazassagot,ha mar neki nem sikerult,masnak se legyen jo...

Pedig ha valaki belemegy egy ilyen szituba,szamolnia kell vele.

Utolso jol irja,teloszam,emailcim csere,tiltas mindenhinnan,sot neha munkahelyvaltas is kelle...

2018. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem a szeretok robbantnak hazassagot hanem akik huseget eskudtek es elkurogatnak massal.Eleg csodas hazzasag,h csak azert maradnak egyutt mert nem derul ki a felre du@as.Nekem nem kene a ferjem ha mast kupakolna.
2018. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Most már nem értjük félre egymást, nagyon erős lett a kötelékünk." - ez idáig OK, de az, hogy megint ködösíteni kezdesz neki, legalább is felrúgása ennek a békességnek.

Nyilván, hogy először is a férjeddel kellene megbeszélned.


Ez meg mi:

"Szerelmet vall, aztán fenyeget, aztán sajnáltatja magát. " - ilyen sokáig nem kellene hallgatnod.... felveszed, kiderül, ki az, és leteszed.

A mailt meg nem olvasod el.

2018. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!