Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni azzal, ha nem kopik le a szerető?

Figyelt kérdés

Nem voltunk soha szerelmesek, soha nem hülyítettem. Csak és kizárólag szex volt, aztán rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el. A férjemnek mindent bevallottam, ő pedig megbocsátott. Átbeszéltük a házasságunkat, a jövőnket, új döntéseket hoztunk. Most már nem értjük félre egymást, nagyon erős lett a kötelékünk. A szeretőm viszont mindig megtalál valahogy. Szerelmet vall, aztán fenyeget, aztán sajnáltatja magát. Hiába tiltom le, mindig új emailről vagy telefonról keres. A férjemnek erről nem merek beszélni, ezt én okoztam magamnak. A feljelentés egy hosszadalmas procedúra, rendőrségi ügy, én pedig nem akarok ilyesmi miatt a rendőrségre járni. A volt szeretőm nem ért a szóból, azt már feladtam. Az se zavarja, ha nem válaszolok neki. Egyszer a munkahelyemre is odajött. Kezdek bedilizni.

28N



2018. júl. 7. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogyha nem szólsz a férjednek, akkor ő majd túlgondolja amikor kiderül - mert ki fog derülni - hogy még mindig próbálkozik.

Én ezt átéltem férfi oldalról. A vége az lett, hogy amikor azt hittem már minden oké, hirtelen megjelent a srác. A barátnőm sírt, mi meg balhéztunk egyet (a volt szerető kezdte) én pedig úgy döntöttem pár nap múlva, hogy nem bízom a lányban, hiszen eltitkolta előttem, hogy ez a srác még "képben van".


29/F

2018. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szólj a férjednek erről.

Egyébként ne reagálj rá. Lehet, hogy tényleg a rendőrség lenne a legjobb

2018. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Benne van a pakliban. Közöld vele, hogy ennyi volt, jó volt amíg tartott, de már kitomboltad magad és nem akarod tovább folytatni semmilyen szinten. Hagyjon békén mert hiába keres, hiába jön akkor sem ér el vele semmit és csak az idejét vesztegeti.
2018. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Pedig tegyel feljelentést időben,engem a végén megfojtogatott a hetes buszon a depil pedig még szeretők se voltunk,egyszeruen kinézett magának a skizo opni szökevény gondnok és a fejbe vette h együtt vagyunk..
2018. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Én azt javaslom, ha rövidre akarod zárni a szerelmi háromszöget, akkor maradj kussba továbbra is! Ha rájön a párod a dologra, akkor úgy kihajít, mint macskát...

Hidd el sokkal gyanúsabb hallgatni egy zaklatásról, mint végig tisztázni, hogy te nem akarsz már a szeretőtől semmit.

2018. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Minél hamarabb szolj a férjednek ha nem teszed akkor joggal hiheti azt hogy àtverted őt és még talizgatttok is titokban.
2018. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

meg is érdemled, amekkora ribizli vagy.


a férjed is jó bolond, hogy megbocsájtott.


de a szeretődet is sajnálom, valészeg elvakítja a szerelem, különben meglátná, hogy nem éri meg ennyit strapálnia magát egy ilyen olcsó nőért.

2018. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha fárfi tette volna fel a kérdést itt tapsikolna a többi férfi h hu de szuper pasi két nőt is hülyére vesz,több vasat is tart oda,olyan tipikus. Exem azt nem birta ki h betegség miatt nem tudok szeretkezni egy két honapig,,persze neki járt a dugás,csak mással,és miután kidobtam,én lettem a szemét..
2018. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
külddelaf.szba! mondd meg neki, hogy utálod és idegesít, és nem kérsz belőle, és jó lenne, ha kit@karodna az életedből. Ha a szép szóból nem ért, és nem kopik le.
2018. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Komoly bajai vannak a férjednek, hogy nem vágott ki azonnal...
2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!