Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy újra akarja kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy évig voltam titkos szerelmi viszonyba. Ami sajnos véget ért. Azért sajnos, mert én szerelmes voltam, és nyilván még mindig vagyok is, nem múlik el olyan könnyen. Miután szakítottunk, mert azt mondta, hogy Ő nem bírja így, én mindent elmondtam itthon, mert amúgy is már teljesen kifordultam magamból a sok hazudozás miatt. A volt szeretőm nem mondott el otthon semmit. Amúgy csúnyán szakított velem, azt mondta, hogy sosem mondta, hogy szeret stb. Hát ennél jobban meg sem alázhatott volna, de hát ez kellett, meg is kaptam.Ettől függetlenül úgy beszélget velem, mint régen, és úgy is néz rám sokszor érzem a tekintetét, hogy tudom, nincs túl rajtam. Gondoltam, hogy beszélek vele, hogy mégis tisztán lássak, de aztán mégis miért én, hiszen én vagyok a nő, nem fogok kezdeményezni. Igazából ebben kérek tanácsot, hogy mit csináljak? Nem közvetlenül, de kolegák vagyunk. Amúgy kiosztani nem kell senkinek, mindenkinek van élete, azt hiszem senkinek nem tökéletes. Csak tanácsot szeretnék, ha azt adtok, megköszönöm!

2013. márc. 30. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. ezt az ürgét felejtsd el. Egyrészt nem hozzád való, més részt ez nem férfi-csak egy mezei pasi, és még annak is nagyon lent van.


"Amúgy csúnyán szakított velem, azt mondta, hogy sosem mondta, hogy szeret stb. "


Hol marad a tartásod? hogy egy ilyen után még egyáltalán szóba akarsz állni egy ilyennel, aki simán minden lelki furi nélkül már egyszer megengedte magának azt, hogy átlépjen rajtad? Ez a pasi még szeretőnek is nulla, nem hogy embernek.


Kapj a fejedhez és gondolkodj el rajta, hogy megengeded bárkinek is hogy sima lábtörlőként viselkedjen veled..

2013. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer meg egy pasi van a világon, ennél csak jobbat találsz.
2013. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a dontest esszel hozta. Biztos, hogy meg nincs tul rajtad. De a pasik vmiert jobban tudnak uralkodni az erzeseiken, a nok emocionalisabbak. Azt nem ertettem, hogy most akkor mindketten hazasok vagytok? Vagy csak a ferfi?
2013. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki 1x megtagadott téged, az máskor is megfog, ha érdekében áll.


1-eske voltam.

2013. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lépj túl rajta, semmi értelme folytatni vele.Emberileg nulla, ilyentől akarsz kapcsolatot? Keress jobbat nem hiszem, hogy nincs.Menj el sportolj, érezd jól magad egy olyan pasi oldalán aki megbecsül, mint NŐT.És mivel kollégák vagytok az élet lehetőséget fog adni, hogy a szemébe röhögj, hogy neked nem kellettem, és kaptam jobbat!Ne alázd meg magad, nem kell kezdeményezned, egyszerűen el kell felejtened, még ha azt is hiszed, hogy nem megy.És ha úgy tekint rád, az csak még pár alaklom, hogy a lábtörlője legyél.Kell ez Neked?
2013. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*alkalom
2013. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!