Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A menyasszonyom nem utasítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem utasítja el egy kollégájának a közeledését?

Figyelt kérdés
Ez a 7. év, hogy együtt vagyunk. Egy éve volt az eljegyzésünk és most augusztusban lesz az esküvőnk. Korábban is volt már, hogy bepróbálkoztak a páromnál más férfiak, de mindig mindenkit azonnal leállított, sosem volt ilyen jellegű problémánk. Most azonban van egy kollégája, aki kezd bosszantani. A munkahelyen sok közös ügyük van, és sokat dolgoznak együtt. Eleinte nem is érdekelt, de egy ideje feltűnt, hogy valami nekem itt nem tetszik. Az kezdett feltűnni, hogy a céges rendezvényeken ez a srác folyamatosan a párom körül forgolódik. Egyszer, amikor egy ilyen buliba én mentem a páromért, láttam az autóból, hogy nagy ölelkezéssel és amolyan "baráti puszival" búcsúztak egymástól. Azóta kezdek felfigyelni arra is, hogy rengeteget beszélgetnek messengeren is. Filmekről, hétköznapjaikról meg a világ dolgairól. Gyakran menüznek együtt ketten a munkahelyük körüli étterembe. És a srác erősen bókol a páromnak. A messenger beszélgetések pedig tele vannak kacsintós és nyelv-kiöltös smile-ikkal mindkettejük részéről. Amikor jeleztem, hogy ez engem zavar, a párom tagadott. Mondván, hogy csak nagyon jó barátok, különben is olyan mintha az öccse lenne, fiatalabb, alacsonyabb... stb. Amikor látta a menyasszonyom, hogy ez engem mennyire zavar, akkor másnap azt mondta, hogy igazam volt: a srác tényleg többet akar, mert volt egy olyan elszólása aznap, hogy milyen jó páros lennének ők ketten, és erre a párom leállította, hogy tartsa meg a határokat! Ez szerintem azonban nem történt meg, mert a srác még aznap este újra írt neki, hogy legközelebb ne ebédelni menjenek, hanem munka után üljenek be valahová meginni valamit. Szóval szerintem, ha leállította volna, akkor a srác nem hívja el még aznap meginni valamit. És ezt a meghívást a párom nem azzal utasította el, hogy ezt felejtse el, hanem, hogy "maradjanak az ebédnél inkább, mert itthon ezt nem tolerálnák". Tehát úgy hangzik, mintha ő menne vele szívesen, csak miattam nem megy, mert én akkor kiakadnék. Szóval zavar engem ez a szituáció. Volna pár jó szavatok vagy tanácsotok, hogy mi lehetne a megoldás? Előre is köszönöm!

2018. jún. 25. 11:31
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2019. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!