Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A menyasszonyom nem utasítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem utasítja el egy kollégájának a közeledését?

Figyelt kérdés
Ez a 7. év, hogy együtt vagyunk. Egy éve volt az eljegyzésünk és most augusztusban lesz az esküvőnk. Korábban is volt már, hogy bepróbálkoztak a páromnál más férfiak, de mindig mindenkit azonnal leállított, sosem volt ilyen jellegű problémánk. Most azonban van egy kollégája, aki kezd bosszantani. A munkahelyen sok közös ügyük van, és sokat dolgoznak együtt. Eleinte nem is érdekelt, de egy ideje feltűnt, hogy valami nekem itt nem tetszik. Az kezdett feltűnni, hogy a céges rendezvényeken ez a srác folyamatosan a párom körül forgolódik. Egyszer, amikor egy ilyen buliba én mentem a páromért, láttam az autóból, hogy nagy ölelkezéssel és amolyan "baráti puszival" búcsúztak egymástól. Azóta kezdek felfigyelni arra is, hogy rengeteget beszélgetnek messengeren is. Filmekről, hétköznapjaikról meg a világ dolgairól. Gyakran menüznek együtt ketten a munkahelyük körüli étterembe. És a srác erősen bókol a páromnak. A messenger beszélgetések pedig tele vannak kacsintós és nyelv-kiöltös smile-ikkal mindkettejük részéről. Amikor jeleztem, hogy ez engem zavar, a párom tagadott. Mondván, hogy csak nagyon jó barátok, különben is olyan mintha az öccse lenne, fiatalabb, alacsonyabb... stb. Amikor látta a menyasszonyom, hogy ez engem mennyire zavar, akkor másnap azt mondta, hogy igazam volt: a srác tényleg többet akar, mert volt egy olyan elszólása aznap, hogy milyen jó páros lennének ők ketten, és erre a párom leállította, hogy tartsa meg a határokat! Ez szerintem azonban nem történt meg, mert a srác még aznap este újra írt neki, hogy legközelebb ne ebédelni menjenek, hanem munka után üljenek be valahová meginni valamit. Szóval szerintem, ha leállította volna, akkor a srác nem hívja el még aznap meginni valamit. És ezt a meghívást a párom nem azzal utasította el, hogy ezt felejtse el, hanem, hogy "maradjanak az ebédnél inkább, mert itthon ezt nem tolerálnák". Tehát úgy hangzik, mintha ő menne vele szívesen, csak miattam nem megy, mert én akkor kiakadnék. Szóval zavar engem ez a szituáció. Volna pár jó szavatok vagy tanácsotok, hogy mi lehetne a megoldás? Előre is köszönöm!

2018. jún. 25. 11:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: ha már belenéztél az üzeneteibe,akkor ne áruld el neki,pláne ne használd fel a tartalmát egy későbbi beszélgetés során,mert ez olyan ellenszenvet válthat ki a menyasszonyodból ,aminek hatására akár elvesztheted.

Sajnos ezt saját tapasztalatból tudom,mert én is detto így jártam és a sejtésem is beigazolódott,miszerint a pasi meg akarta fektetni a feleségem,de a fejéhez vágtam amit olvastam és sok-sok hónap telt el,mire a kapcsolatunk rendeződött.

2018. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos a hatos válaszolóval kell egyet értsek és igen, sajnos ugyaolyan tapasztalatból. Szerintem ne házasodjatok.
2018. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy bolog számít és a többi csak rizsa. Minden embernek az a megcsalás, amit annak él meg!!! Az , hogy ez emberenként változik, az természetes. Tisztázd vele, hogy mit érzel és ez neked mennyire rossz érzés, mert neked ez már nem fér bele egy barátságba. Nyilván szeret, de ha már most sem tud határozott lenni és eldönteni mit akar, vagy nem biztos magában, hogy te vagy neki a fontosabb akkor jobb még most szétmenni, mint később gyerekek mellett válni. Az persze korántsem biztos, hogy megcsalna vele, de azért egy kicsit fura a szitu. Beszélgessetek róla komolyan, mert minden a komunikáción múlik. Ha ingerűlt lesz amikor ujra felhozod a témát, minden okod megvan rá , hogy féltékeny legyél.
2018. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszonyod tudja, hogy téged zavar a másik férfi közeledése és mégsem utasítja vissza határozottan. Én 6 éves kapcsolatban szembesültem azzal, hogy velem is ezt teszi a menyasszonyom. Itt nem tévedésről van szó hanem a párod hozzáállásáról. Én is próbáltam beszélni a párommal, néha megígért ezt-ezt de aztán ismét élvezte ha udvarolnak neki. Ez egy kemény lelki gyötrődés, nem tudom te hogy vagy vele de nekem egy idő után már nem érte meg. Szakítottunk és a mostani párommal soha nem volt ilyen gondom annak ellenére, hogy nagyon hosszú ideje együtt vagyunk. Most lehet lepontozni, hogy akkor miért nem harcoltam a szerelmemért de a helyzet az, hogy nem az jelentette számomra az igazit. Az igazi az akivel jól érzed megad és nem akivel folyamatosan harcolni kell.
2018. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Végülis leültünk beszélni, és nagyjából azt mondta a párom, amit a 20-as válaszoló leírt. Hogy nagyon csalódott benne és reméli, hogy kis idő múltán vissza áll a barátság. Én tudom, hogy ebben ő hiába bízik, mert a srác újra és újra próbálkozni fog. Azon kívül, hogy megbízok benne mást mit tehetnék? Ami zavar, hogy szerinte semmi akadálya, hogy ezzel sráccal elmenjen munka után barátilag meginni valamit. Szerintem ez esélytelen mert ez a srác már felfedte magát és neki továbbra sem lesznek barátiak a szándékai. Nekem úgy tűnt, hogy igazat mond a menyasszonyom, de hisz még a tündérmesékben... Mindenesetre megkérdeztem, hogy fordított esetben mit szólna? Mi lenne ha rámhajtana egy lány, akit leállítok, de azért utána elmennék vele barátilag iszogatni. Nyilván azt mondta, hogy nagyon nem tetszene neki.
2018. jún. 26. 11:41
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem úgy tűnt, hogy igazat mond a menyasszonyom, de hisz még a tündérmesékben... "

Pontosan erre szamitottam. Nagyon sajnalom kerdezo. :( Az ilyen naiv lanykak rosszabbak, mint a kikaposak, mert ott legalabb egyertelmu a helyzet, itt meg te pont ugyanugy remenykedsz a valtozasban, mint o.

Tudod miert tudtam, hogy ez nala a helyzet? Mert en is ilyen voltam, felismerem a jeleket. Nagyon sok lany ilyen naiv, turelmes, es valoban hisznek a ferfi-no baratsagban.

En kinottem, mert egy kicsit azert gyanakvobb vagyok az ilyen tipusu lanyoknal, konzervativ nevelest kaptam es en az arulast megbocsathatatlannak tartom. Aki baratnak hazudja magat es ram mozdul az elarulta a baratsagunkat es nincs helye az eletemben. Kb. a masodik ilyen arulas utan a fiukat mar nem engedtem olyan kozel magamhoz. Ebbol a csacsisagbol ki lehet noni, de ehhez mas ertekekben is hinni kell, nem csak a baratsagban.

Nem tudom mit tanacsolhatnek neked kerdezo. Igazabol nem merem leirni. :D Figyelj, nalam mukodott az, hogy a baratom ram hagyta a dolgot es vegignezte, ahogyan rajovok a nyilvanvalora, ketszer is. Hagyta, hogy csalodjak es magamtol vonjam le a tanulsagot, azota nincs ezzel gond, nem kell rolam levakarni a fiu "baratokat". Ne vagyok viszont naiv,hogy ami nalunk mukodott az szuksegszeruen mukodik masnal is. Szerintem a te menyasszonyodnak kicsit jobban meg kell egetnie magat, mint nekem. Az emberek a fajdalombol tanulnak, az elejuk tett tanulsagot nem fogadjak el. Nincs egy idosebb no, aki kicsit elbeszelgetne vele az elet ertelmerol? Vagy akar az apukajat is bevonhatod. Ez nem arulkodas, hanem egy naiv hulyet kell megmenteni sajat magatol. Ne hagyd h elbssza az eletet a tevhitei miatt. Aztan ha semmi nem segit akkor mentsd magad. En sem akarnek ugy elni h a paromat allandoan orizni kell.

2018. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituáció, fordított felállásban.

Nézd, én elhiszem, hogy hinni akarsz a menyasszonyodnak, érthető, én is akartam a barátomnak. Megannyiszor hallgattam, hogy csak barátok, csak valahogy nekem nem ez volt az érzésem. És nekem bejött a legelső gondolatom, sajnos.


Régen én is sok fiúval barátkoztam, közülük csak egy nem akart tőlem semmit, a többivel mind megszakítottam a kapcsolatot, azóta nem barátkozom pasikkal, csak haverkodom velük, soha nem megyek kettesben sehova egyikükkel sem. Mert bántaná a vőlegényem és ez marha egyszerű helyzet, senkinek nem kell szenvednie.

Ezt azért írtam le, hogy így is tehetne a te menyasszonyod, de ő mégis elmenne vele munkán kívül, pedig tudja, hogy hajt rá a pasi. Ez rohadtul nem szép dolog, miattad sem meg a munkatársa miatt sem.

Én azért figyelném ezt a dolgot csendben, mert tartok tőle, hogy fog még folytatótdni a sztori.

Remélem nálatok nem az lesz, mint nálunk volt.

2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett a 26-os válasz.Sajnos tényleg sok nő beveszi az"én csak barátkozni akarok "dumát és nagyon tetszik nekik a sok figyelmesség és kedves baráti bók.Aztán mire a 3.fél felfedi valódi szándékát,addigra a kapcsolatában rengeteg problémát generál,azzal,hogy szinte féltékenykedésre "kényszeríti" a párját.

Majd az jön,hogy a legtöbb nő megpróbálja bebizonyítani a párjának,hogy ő vissza tudja terelni a nyomulós pasival való kapcsolatát egy szimpla baráti mederbe,de természetesen az nem szokott sikerülni . Ezt te hiába mondod el neki előre,ők csak a saját kárukon akarnak tanulni,csak ezzel a te életedet is felkorbácsolják.

2018. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen egyet kell értenem a 26 - 28-as válaszokkal. Most úgy tűnik letett a barátságról is a párom, mert látta rajtam, hogy nekem az sem tetszik egyáltalán. Hát kíváncsi leszek milyen lesz a folytatás...
2018. jún. 28. 13:37
 30/31 anonim ***** válasza:
Kérlek, számolj be, ha lesz valami fejlemény!
2018. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!