Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A menyasszonyom nem utasítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom nem utasítja el egy kollégájának a közeledését?

Figyelt kérdés
Ez a 7. év, hogy együtt vagyunk. Egy éve volt az eljegyzésünk és most augusztusban lesz az esküvőnk. Korábban is volt már, hogy bepróbálkoztak a páromnál más férfiak, de mindig mindenkit azonnal leállított, sosem volt ilyen jellegű problémánk. Most azonban van egy kollégája, aki kezd bosszantani. A munkahelyen sok közös ügyük van, és sokat dolgoznak együtt. Eleinte nem is érdekelt, de egy ideje feltűnt, hogy valami nekem itt nem tetszik. Az kezdett feltűnni, hogy a céges rendezvényeken ez a srác folyamatosan a párom körül forgolódik. Egyszer, amikor egy ilyen buliba én mentem a páromért, láttam az autóból, hogy nagy ölelkezéssel és amolyan "baráti puszival" búcsúztak egymástól. Azóta kezdek felfigyelni arra is, hogy rengeteget beszélgetnek messengeren is. Filmekről, hétköznapjaikról meg a világ dolgairól. Gyakran menüznek együtt ketten a munkahelyük körüli étterembe. És a srác erősen bókol a páromnak. A messenger beszélgetések pedig tele vannak kacsintós és nyelv-kiöltös smile-ikkal mindkettejük részéről. Amikor jeleztem, hogy ez engem zavar, a párom tagadott. Mondván, hogy csak nagyon jó barátok, különben is olyan mintha az öccse lenne, fiatalabb, alacsonyabb... stb. Amikor látta a menyasszonyom, hogy ez engem mennyire zavar, akkor másnap azt mondta, hogy igazam volt: a srác tényleg többet akar, mert volt egy olyan elszólása aznap, hogy milyen jó páros lennének ők ketten, és erre a párom leállította, hogy tartsa meg a határokat! Ez szerintem azonban nem történt meg, mert a srác még aznap este újra írt neki, hogy legközelebb ne ebédelni menjenek, hanem munka után üljenek be valahová meginni valamit. Szóval szerintem, ha leállította volna, akkor a srác nem hívja el még aznap meginni valamit. És ezt a meghívást a párom nem azzal utasította el, hogy ezt felejtse el, hanem, hogy "maradjanak az ebédnél inkább, mert itthon ezt nem tolerálnák". Tehát úgy hangzik, mintha ő menne vele szívesen, csak miattam nem megy, mert én akkor kiakadnék. Szóval zavar engem ez a szituáció. Volna pár jó szavatok vagy tanácsotok, hogy mi lehetne a megoldás? Előre is köszönöm!

2018. jún. 25. 11:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem venném el ezt a nőt. Átver téged, de te is jól látod mi van:


a meghívást a párom nem azzal utasította el, hogy ezt felejtse el, hanem, hogy "maradjanak az ebédnél inkább, mert itthon ezt nem tolerálnák"


Na ez a lényeg. Úgy gondolod, hogy mindig tekintettel lesz rád? Nem hiszem, hogy lesz akkora önuralma, aki ilyen közel van a tűzhöz, előbb-utóbb megégeti magát. Én a helyedben nem tudnék élni azzal a tudattal, hogy bármikor gerincre vághatja valaki más a nőmet.

A hülye kifogásai meg (fiatalabb, alacsonyabb) nem jelentenek semmit, nem egy, nem két ember kefél olyannal, aki se korban, se magasságban nem illik hozzá. GoT fanok pedig azt is tudják, hogy nem számít, hogy öccseként tekint rá ;)

2018. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, hogy ha egyszer szólsz neki, hogy téged ez zavar, és nem veszi a lapot, akkor kuka, mert nem foglalkozik gyakorlatilag az érzéseiddel. Ha nekem a párom szólna ilyenért (bár nem lenne rá szükség, mert agyam és szemem is van, meg szívem is) akkor nem még adnám a csávó alá a lovat, hanem egyértelműen leállítanám és nem is haverkodnék vele, mivel többet akar és én tőle viszont nem.

Ha a menyasszonyod erre ganaj, mert “jaj külső visszajelzésekből akarom tudni, hogy még qrható punci vagyok” akkor dobd ki, mert normális emberek is vannak a világon, akik nem szórakoznak a másik érzéseivel. Egy ideig türelmes lennék, de azért az ember türelme véges.

2018. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
64%

rengeteg saját és környezeti tapasztalatból mondom, hogy ennek nem lesz jó vége.

ilyen felállásban biztos, hogy nem házasodnék össze vele, addig még nincs tisztázva a helyzet.

velem eddig 2 nő játszotta ezt el, haveri körömben is számtalan ilyen eset történt már.

több éves kapcsolatokról van szó, csak az erre hajlamos nők egy idő után "bediliznek" és elkezd bizseregni nekik a babacsinálójuk.

szóval ha jót akarsz magadnak, akkor mielőbb tisztázod a helyzetet.

akik pedig azt mondják, hogy bebeszéli magának, azoknak üzenném hogy nem magatokból kell kiindulni.

élő példa erre a rengeteg megcsalás ami a 21. század nagy divatja lett, simán képesek a nők és a férfiak is eldobni több évet egy fellángolásért, hisz más világ van már.

2018. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
24%

Szomorú, hogy a párkapcsolatod állapotát csak a párod messenger-üzeneteiből próbálod megítélni.

Miért nem a kapcsolattal foglalkozol? Amikor másvalaki kerül a képbe, az mindig azt jelenti, hogy súlyos, megoldatlan problémák vannak a kapcsolatban. Ezekkel a problémákkal kéne foglalkozni.

2018. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előttem lévőkkel, ez a nő full hülyének néz téged.

Egy normális nő kerüli azt, aki csapja neki a szelet, nem még ír, hogy majd akkor ebédelnek, mert otthon izé meg bla bla.

Egyébként ha nem tudnám a nemeket is megmondtam volna, hogy nő a főszereplő, mert annyira tipikus ez a "csak barátok vagyunk" duma, valamiért a nők imádják a szeretőt totál képbe hozni, nem egyet tudok, hogy albérletbe behozta a szeretőt, mert kiadta a kisszobát vagy az esküvőre elhívta.

Jó, ezek már elég szélsőséges esetek, de az alapesetből is van bőven felénk is.

2018. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%

Jah, még annyit, hogy egy normális nő, ha elhívják, egyszerűen megmondja, hogy ő nem akarja.

Nem pedig azt mondja, hogy miattad nem megy el.

Ez kb olyan, hogy feldobja a pasi, hogy nem e szopná le?

Ő meg azt írja, hogy nem, de azért mert téged zavarna.

Tehát kb az a szint, hogy ez a nő meg lesz dugva.

2018. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

"A messenger beszélgetések pedig tele vannak kacsintós és nyelv-kiöltös smile-ikkal mindkettejük részéről."


Jaaaaaaj.



Én hiszek a férfi-nő barátságban.

Viszont itt már több lesz szerintem.

Bár leírta mindenki.

2018. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes hogy most senki nem jött megkövezni a kérdezőt hogy "régen rossz ha nem bízol benne és az üzeneteit nézed". Én nem értek egyet az előttem szólókkal. Ha akarna valamit attól a pasitól akkor nem utasítja vissza azt az ital meghívást. Nekem is van férfi barátom a munkahelyemen, igen ebédelni is együtt járunk, volt hogy munkán kívül is csináltunk programot, én is kaptam tőle célzásokat de nem mentem bele, csak barátok vagyunk és amíg én ezt így akarom addig azok is maradunk. A barátnőd is visszautasította, de ha így folytatod talán legközelebb nem fogja. Nekem is van párom, akivel minden rendben van köztünk így a félrelépés gondolata sincs meg bennem. Ne add meg rá az okot a lánynak hogy neki legyen. Pedig nagyon jó úton jársz afelé azzal hogy az üzeneteit nézegeted.
2018. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Valóban nem kellene az üzeneteit nézegetnem, de soha-soha nem néztem. Egyedül csak az miatt néztem bele, mert feltűnt ez a srác a láthatáron, é csak azokat néztem, amit vele beszélgetett.
2018. jún. 25. 16:47
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"maradjanak az ebédnél inkább, mert itthon ezt nem tolerálnák".

Ez szerintem inkább a vihar előtti csend. A barátságra való tekintettel ad még egy esélyt a srácnak a visszavonulásra, de ha tovább megy ki fogja osztani. Az éberséged jogos, nem azt akarom elaltatni, csak a menyasszonyod talán lágyabb szívű mint te, nem szívesen bánt meg másokat. Talán legbelül még mindig nem akarja elhinni, hogy ez az "öcsike", akit a barátjának gondolt, vagyis bízott benne, hogy nem fogja lerombolni az életét most mégis erre készül. Hidd el, nehéz elfogadni az "árulást". :( Az utolsó pillanatig bízik az ember, hogy ez nem igaz. Figyeld tovább az eseményeket, én azt látom esélyesebbnek, hogy a menyasszonyod diplomatikusan akarja kezelni a helyzetet, nem pedig kettős játékot űz. Ja és persze nyugodtan adj hangot annak, hogy ez a srác téged mennyire idegesít. Ha ez az egész ügy lezárult egy kicsit elbeszélgethetsz vele a fiúkkal való barátkozás veszélyeiről. Én pont emiatt már inkább lányokkal barátkozok, azok sosem hajtanak rám.

2018. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!