Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsátották, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátották, hogyan tették túl magukat?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy hogyan épült fel újra a bizalom. Hogyan lehet tiszta lappal kezdeni. Nem kattogni. Kételkedni folyamatosan. Ebbe nem lehet beleőrülni? Működhet ezek után normálisan egy kapcsolat?

2018. jún. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok jóisten hogy megbocsássak. szóval nem szoktam. épp most irod hogy nem tudsz te sem, hiába próbálsz. nem lehet mindent megbocsájtani. és méginkább: nem is kell.
2018. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam megbocsátani.

De ismerek párokat, ahol eléggé benne voltam egyiknek az életében, és a pasi a 3. megcsalás után is azt mondta, jól van maradjunk együtt....


Erősen kétlem, hogy a bizalom ugyanakkora marad. Én soha többé nem tudnék teljesen megbízni a másikban.

2018. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elolvashatod a történetemet!

Tavasszal osztottam meg..3 éve történt!!!

Szinte azonnal, a kiderülés után elkezdtük az új életünket(kár hogy később kiderült: ez még hármasban folyt egy darabig...:-(

Nos emiatt a ráadás miatt érzem mai napig úgy, hogy kegyetlen aljasság volt a férjemtől...Tény,hogy beleadott apait anyait..Mostanra kb 2 hónapja nem kattogok..ennyi idő kellett..a bizalom? egyelőre nem tudok megbízni benne, őszintén!!!

2018. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...

Tehát a gond nálunk az volt, hogy bár mindent DE mindent megtett és tesz értem, én legalább hetente felemlegettem vagy célozgattam, esetleg csupán újabb részlet után érdeklődtem...De rosszabb időszakaimban akár óránként

Csoda, hogy kibírta...Tehát ez volt a nehéz 10 ig számolni mielőtt kimondok vmit! Így kicsit felületesnek tűnhet az egész---De talán helyreáll a bizalom is..A kirobbanás után két évig rózsaszín köd volt..napi többszöri szeretkezéssel, újra egymásra találással..Mostanra normálisan élünk...

2018. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!