Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik rendszeresen sminkelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rendszeresen sminkelik magukat: menyasszonyi sminket sminkessel készíttettétek vagy magatok?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek úgy, ahogy?

2018. máj. 14. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék menyasszony elmennék egy profihoz megnezni, hogy mit tud. Ha jobban tetszem magamnak a saját sminkemben, akkor én csinálnám a nagy napon magamnak is. Max extrákat rakatnék fel profival(műszempilla)
2018. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan még nem vagyok menyasszony, de majd aktuális lesz :D Én szerintem inkább magamnak készíteném, a mi városunkban nem is nagyon vannak sajnos profik. Egy lány volt lehetséges, de ő pl MAC cuccokkal dolgozik, és a saját szememmel láttam, hogy mennyi ideig tartott ki egy menyasszony sminkje (nem sokáig...). Mondjuk Pesten van néhány nagyon ügyes, szoktam követni sminkes csoportokat facebookon, meg igazából vidéken is, de vidéken nagyon nem mindegy, hogy hol. Speciel a mi környékünkön sajnos egy sem, így ha nem lehet messziről hívni valakit, jobban járok majd saját magammal :D
2018. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
2. Nekem pont fordítva van gondom, de lehet aztán csak én beszélem be magamnak... Nagyon jó kézügyességem van a sminkekre, magamnak készítem minden alkalomra és megfordult a fejemben az esküvőm is. DE! Én mindig azt veszem észre, h a saját készítésű nem olyan tartós. Legalábbis nekem. Lehet csak rossz fixálókat használok, de sminkekből nem a gagyikat, inkább a középkategóriásakat. Amikor sminkes készíti, akkor mindig tartós.
2018. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen bízd profira. Még a profi sminkesek sem sminkelik saját magukat, nem véletlenül.
2018. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak csináltam.

Pár ismerősöm volt profinál. Hát... ha nem mondják, hogy ő van a képen, akkor nem ismerem fel. Nem pozitív értelemben.

Ráadásul mi csak egy polgári szertarást csináltunk, utána 30 fős bulival a kertben. Egyszerű fehér koktélruhám volt. Felesleges lett volna a kiló smink, beton merev frizura. Egyedül körmöshöz mentem el, a hajam és a sminkem én csináltam. Pont olyan lett, ahogy terveztem. :) A képeink nagyon jók lettek. :)

2018. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm, ő sminkes-kozmetikus, és pontosan tudja, hogy a lehető legkevesebb sminket tegye rám, mert tízpercen belül már irritálja a bőrömet, a szememet.


Minden "fontosabb" sminkemet vele készíttetem, az esküvőit is, mert nekem nincsenek olyan jó minőségű termékeim, mint neki :)

2018. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én készíttetni fogom. Én úgy gondolom, elég jól sminkelek, de vannak olyan fogások, amiket nem tudok/ismerek. Pl. ritka izzadós vagyok és tavasz végi esküvőt tervezek (szentimentális okokból)... akkortájt már olyan az idő, hogy simán leizzadok, és amikor magamnak készítem, kb. mindegy, hogy milyen termékkel (alsótól középkategóriáig), milyen technikával, milyen eszközökkel, egyes helyekről mindig leolvad pár órán belül az alapozás (orrom, orrom környéke, szám környéke, hajvonalam). Na, az ilyet a profinak illik tudni kezelni, és szerencsére bp-i vagyok, tehát elég nagy választási lehetőség van.
2018. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamat fogom kisminkelni. Emlékszem, szalagavatókor elmentem egy nagyon dícsért sminkeshez, hogy na én majd milyen vyönyörű leszek, hát magamra sem ismertem (rossz értelembem). A tónusaimhoz egyaltalán nem illő, szürkés, agyonfüstösített szem, úgy kellett raszólnom, hogy a szemöldökömet nehogy ki akarja szedni, vastag vakolat az arcomon...

Köszönöm, nem kérek ilyet többet. Saját magam szeretnék lenni, majd használok fixáló sprayt, hogy tartósabb legyen a sminkem, mint egy szokványos napon, de nekem nem kell a vakolat.

2018. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Voltam egy próbasminkelésen de nem voltam elégedett, 2 órát sem bírt ki. Amit magamnak készítek, 8-9 órát bír, azt reméltem, amit sminkes csinál, az fogja bírni 12 órát igazítás nélkül. Sajnos nem így lett.

(Másik sminkest meg már lehet nem lesz időm kipróbálni, külföldön élünk és csak esküvő előtt 2 héttel megyünk haza.)

2018. máj. 15. 18:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól sminkelek, ennek ellenére profihoz mentem.


Nem mondom, hogy megbantam, mert tartós volt. Viszont én jobban ki tudom magam festeni, és lett volna előnyösebb-jobb smink is. Ugyanez volt a hajjal..

2018. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!