Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha a barátnőm tegnap elkérte a telefonomat és megnézte a facebook ismerőseimet majd kérdőre vont hogy mit keresnek k. vák az ismerőseim között akik biztosan rendszeresen a képeimet nézegetik?

Figyelt kérdés

Egész este ment az érzelmi zsarolás meg hiszti (rajöttem azt akarja elérni hogy magamtól töröljem őlet az ismerőseim közül)

Ezek után jól kiosztottam hogy belőlem nem csinál papucsot és biztosan nem fogok törölni senkit a téveszméi miatt.Este bocsánatot kért hogy ennyire eltúlozta, viszont ma reggelre megint bekattant nem szól hozzám elvonul és néz ki a fejéből. Azt mondja hogy nekem fontosabbak azok a lányok mint ő és én őket választottam helyette. Amúgy azt sem tudom kik azok a lányok, látásból ismerem őket, viszont mivel belájkolták a fotómat így én is visszalikeoltam őket. Ez ekkora tragédia?

Ma ebédnél megkérdezte hogy van e kedvem beülni egy kávézóba hogy csináljunk rólam egy képet amit majd feltöltök hogy lássuk melyik k.va likeolja a képemet. Közöltem vele hogy ha ennyire bekattant akkor szívesen bekísérem a pszichiátriára. Azóta a másik szobában szipog meg duzzog. Amúgy együtt élünk két éve, ő 21 én 25.


2018. máj. 7. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Ki kéne alaposan faggatni miért zavarja ez a dolog???
2018. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

A Facebook csak tönkre teszi a kapcsolatokat. Egy like semmit nem jelent ha mögötte nincs semmi. Legalábbis én ezt gondolom.

Vagy van valami alapja a félelmeinek? Korábbi esetek?

Mert ha nincs akkor nem értem a kifakadását.

2018. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Azért itt az is kérdés, hogy miért kell neked más nők visszajelzése.. Mind a ketten kicsit önbizalomhiányosak vagytok, nem?
2018. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
A csajod nem normális. Nekem is volt hasonló, már nem vagyunk együtt...
2018. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Nos, én egy ilyen húzására kivágtam volna.


Nő vagyok, és ha a párom csak úgy turkálna a telefonomban - ez az! -, akkor addig lenne a párom. Nincs titkolnivalóm, de ezt nem tűröm el senkitől.

2018. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez beteges... Hozzáféhetnék a pasim emailjeihez, facebookjához, instájához, de rosszul vagyok a gondolattòl, hogy megtegyem (van profilja a gepemen ahol minden adata fent van).

Hogy te mit csinálj? Menj oda hozzá, hogy mi a baja és mi bántja őt. Mert valami gondja tuti van, az is lehet, hogy olvasott valami cikket, hogy ha x nőket lájkol a pasid akkor megcsal, ki tudja. Fontos, hogy tisztázzatok, hogy mire megy a hiszti. Mi a valódi baj

2018. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

"Amúgy azt sem tudom kik azok a lányok, látásból ismerem őket"

Nem tudom, lehet én is zabos lennék, ha rájönnék, hogy a párom funkcionális analfabéta, és nem tudja értelmezni az "Ismerős" vagy a "Friend" szavakat, és a facebookot arra használná, hogy vadidegenekkel osztogasson meg privát infókat, meg képeket... :D

Egyébként rakd át szerintem a tini kapcsolatokba, ez nevetséges...

24N

2018. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Mindketten hülyék vagytok. Az egyik kutat, a másiknak meg muszáj lájkolgatnia.
2018. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Én kivágtalak volna. Ha kapcsolatban vagy onnantól nincsenek mas lányok. Ennyit a pasikról. Megcsalnad ha tudnad őt. Szégyelld magad!
2018. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha k***ák lennének a párom ismerősei között, akkor azért elgondolkodnék hogy biztos ilyen pasit akarok e akinek szüksege van r**ik lajkjaira es forditva....
2018. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!