Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok rendszeresen más férfiak /nők után néz az utcán?

Figyelt kérdés

peeersze tudooom... "hűséget fogadott nem vakságot" stb..

de azért mindennek van egy határa. Eleinte nem zavart de már nagyon rég óta együtt vagyunk, és ha együtt megyünk el valahova, a barátnőm hosszasan néz más fiúkat, követi őket a nézésével, sőt van hogy szemezget is az éppen szembejövő "szexi" fiatalemberekkel. Mondtam már neki többször is hogy ha mellette vagyok legalább akkor vegyen vissza ebből kicsit, de még így is van olyan, hogy meg kell böknöm, hogy észre vegye hogy mit csinál, és hogy ott vagyok mellette...

szerintetek ?



2018. jan. 5. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nagyon nagy probléma van a kapcsolatotokban.


Beszélgessetek a kapcsolatotokról, mert ez már tényleg nem az a "hűséget fogadunk és nem vakságot" tény, hanem több és rosszabb.

Én is megnézem a pasikat, de azért nem ennyire durván.

2018. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van olyan,hogy megnézünk mást,de ez hatalmas túlzás.


Mikor megbököd mit reagál? Legalább szégyenli?


Valami nagyon nincs a helyén. Könnyűvérű flörtölős típus?

2018. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áhhh, dehogy szégyenli magát, csak jókat nevet rajta míg engem szét vet az ideg. Flörtölgetni szeret másokkal azt tudom, hogy könnyűvérű -e azt csak remélem hogy nem.
2018. jan. 5. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek már ezt,hogy ez neked nagyon fáj? Nagyon nem szép,hogy kineveti a helyzeted...
2018. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. nyilván nem azért kérem hogy ne csinálja ezt, mert én élvezem. tudja ő jól azt hogy kiborít, és rosszúl esik
2018. jan. 5. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt egy ekkora bunkóval?!


Exemnél rendszeres volt, elég hamar ki is dobtam, a párom szerencsére jóval érettebb ennél :)

2018. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt meg is jegyzek neki pár nőt hogy milyen csinos.

40/N

2018. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!