Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnád bocsájtani párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád bocsájtani párodnak, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2018. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem...
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
talán.
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem ha kitartottam mellette és a kísértéseket kerültem és ha hazudott ha beszélgettünk és azt közölte hogy tuti minden semmi gond . Menjen feküdjön le azzal akivel akar és éljen költözzön hozzájuk közösbe mindennel ...Ha én is trógerkodtam volna akkor talán nem verne le a víz ...
2018. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Fiatalon, házasság, gyerek előtt nem. Ha már van pl két gyerek, akkor azért elgondolkodnék, egy második esélyen.
2018. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Már volt egy lányunk, megbocsájtottam. (Nem könnyen.) Csak szólok, ha nálad is ez van, soha nincs jó vége. Ígérgetnek fűt-fát, aztán egyszer csak megint beüt a krach. Aki olyan típus, az megteszi utána is, ha évek telnek el, akkor is.

Szóval ha egyszer megcsalja egyik a másikat, az már soha nem marad hűséges. (Saját vélemény.)

2018. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért adnék esélyt arra, hogy még egyszer hülyének nézzen majd?Én nem bocsátottam meg, és ezt a döntésemet 10 év után sem bánom.
2018. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha vam gyerek akkor meg pláne nem.


Elveszít vele engem meg a gyerekét is, nem érdekel, de a lányom-fiam ne azt lássa, hogy egyik szülője gerinctelen hazug, a másik meg ostoba megalkuvó.

2018. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Méltóságom azért van. Nézzen hülyének mást. Az meg, hogy egyesek a gyerekre fogják, hogy megbocsátanak. No komment. Nyilván nem a gyerek miatt teszik, hanem az idióta gyávaságukat es kapcsolatfüggőségüket bujtatják e mögé. Szánalom.
2018. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyszeri félrekefélést talán megtudnám bocsátani!
2018. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!