Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek, ha az egyik...

Hogy viselnétek, ha az egyik szülőtök megcsalná a másikat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 21:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%
A megcsaló fél nem létezne többé számomra.
2017. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
El kell fogadni, Nálunk megtörtént kétszer is. Először nagyon rosszul esett csalódtam mindkettőjükben de azóta érettebb lettem és felfogtam hogy ők is emberek jaát dolguk, hogy mit tesznek és ebbe rajtuk kívül beleszólása senkinek nincs.
2017. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%
Szekálnám vele, amíg bele nem őrül. Ne állítsunk már be abnormális dolgokat elfogadottnak, "nem az én dolgom, nem szólok bele" alapon. Ennyi erővel akkor ne szóljatok bele abba se, ha valaki veri a gyerekét vagy megerőszakol kislányokat, mert az se a ti dolgotok...
2017. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Megvonnám a vállamat... aki meg egy megcsalást - ami nem bűncselekmény vagy 100 éve - súlyos erőszakos bűntettekkel vesz egy kalap alá, az szerintem nem tudja mit beszél.
2017. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 3.

Ne említsük egy lapon azt ha egy szülő veri a gyerekeit vagy a pedofilokat azzal ha az egyik szülő csalja a másikat. Nem egyenértékű a kettő ha valaki csal valakit annak valószínűleg az az oka, hogy boldogtalan tehát ha máshol keresi a boldogságot az szerintem teljesen rendben van nyílván ha titokban teszi mind ezt az elítélendő és nem éppen feddhetetlen jellemre vall, de akkor sincs ebbe beleszólása senkinek saját magán és a párján kívül akit csal.

2017. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Hiába a szüleim, semmit sem szólnék, bár meglenne a véleményem. Viszont tudom, hogy ugyan úgy, ahogy a szomszédhoz sincs közöm, hogy hűséges-e, a szüleim dolgába se szólhatnék bele.

kicsi gyerekként egy világ omlana bennem össze, de nem törhet senki senki felett pálcát.

2017. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
"de nem törhet senki senki felett pálcát." - pontosan, senkinek sincs a világon semmi joga a saját szubjektív értékrendjét egy másik emberre erőszakolni, ezt a dolgot a pár tagjainak kell egymással elrendeznie.
2017. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Meg van róla a véleményem,és undorító dolognak tartom,de ez kettejükre tartozik,nekik sincs sok közük az én kapcsolatomhoz. Kölcsönösen tiszteljük egymást annyira,hogy nem szólunk bele ebbe,ha csak nem kérdeznek. Felnőttek vagyunk már,el tudjuk dönteni,hogy nekünk mi a jó.
2017. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Salx Narval ***** válasza:
83%
A másik megcsalását elítélem, az elhagyását nem minden esetben. A saját szüleimre vonatkoztatva sem gondolom másképp a dolgot. Valószínűleg nem jól viselném egyik verziót sem. A konkrét helyzet ismerete nélkül ennyit tudok mondani.
2017. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Bármennyire is a szüleim, nem látok bele a kapcsolatukba, nem tudom mi-miért történt, történik. Senkit nem ítélnék el, és a szüleim maradnának mind a ketten. Ők sem vágtak ki otthonról, mikor hibáztam, mert feltétel nélkül szeretnek, én is így érzek velük kapcsolatban. Biztosan nehéz lenne, sok kínos, fájdalmas szituációval, de ők a családom, akkor is, ha éppen nem cselekednek helyesen.
2017. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!