Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek, ha az egyik...

Hogy viselnétek, ha az egyik szülőtök megcsalná a másikat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 21:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Rendszeresen akivel tudta megcsalta anyumat. Olyanokkal akiket mi is ismertünk. Az egyik szeretőjének a lánya felhívott engem mikor látta apámat az anyjánál, azért hívott fel, hogy tudjam és nekem is fájjon úgy ahogy nekem. Anyám együtt maradt apámmal mindezek ellenére. Pedig apám már hozzá se nyúlt és mindig bántotta.
2017. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4%

A megcsaló féllel megszüntetném a kapcsolatot.

Nem az, hogy elítélem, meg beleszólok, stb, egyszerűen nincs szükségem hazug, gyáva patkány emberekre a környezetemben.

Mindenki cselelkedjen a saját értékrendje szerint. Én is ezt teszem.

2017. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Persze sajnáltam a megcsalt felet, együtt éreztem vele, de ennél jobban nem rendített rajtam a dolog. Nem az én dolgom volt. Amúgy sem tartom durvábbnak az ilyesmit egy (körülményektől függően) közepes vagy nagyobb hazugságnál. Minthogy tulajdonképpen az is.
2017. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
8%
Vicces, mikor egy "te mit tennél" jellegű kérdésnél lepontozzák a válaszokat :D sok a funkcionális analfabéta az országban, ez tény, na de hogy ennyire....
2017. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Lefeküdnék a szeretővel, nemtől és kortól függetlenül xD
2017. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%
Én őszintén irigylem azokat az embereket, akiknek egy megcsalás az elképzelhető legnagyobb dráma...
2017. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra is menne minden, úgy ahogy eddig. Mind a kettő a szülőnk. Ez az Ő dolguk. Nekünk gyermekeknek, az a dolgunk, hogy segítsük őket és ne szítsuk közöttük a feszültséget. Segítsük a család működését. Nem törhetünk pálcát egyik felett se. Feltehetően aki azt írta nem tartanám többé a kapcsolatot, azzal a szülővel aki megcsalta másikat, feltehetően lány/nő. Ugye hallottatok már a megbocsátásról? Igen házasságkor hűséget is esküszik mind a két fél. Vajon mi a hűség? Elgondolkoztatok már rajta? Te hű vagy-e szüleidhez? A szeretet kifogyhatatlan és osztható. A megcsalás egy érdekes szó... Vajon mi a jelentése? Azon is el kell gondolkodni a testnek szüksége van nemi aktusta. Olyan ez mint az evés, ivás, alvás.. stb.. Ha egyik fél nem annyira intenzív, a másik lehet máshol fogja keresni a testi szükségleteit. Ha valaki félre lép, az nem mindig jelenti azt hogy nem szereti a családját, gyermekeit, férjét/feleségét. És bizony azt is számításba kell venni, van mikor anyagi jólétért adja magát félrelépésre az ember...

Sokszor a nők hőbörögnek papa szerszáma nem kemény.. Ezért rossz a szex. Arra nem gondol, hogy naponta kell a szerszámot eddzeni. Olyan ez mint a testépítés. A nők nem foglalkoznak saját nemi életükkel, jól elvannak az iskolában, munkahelyen és csodálkoznak ,leesett a libidójuk és nem kívánják a szexet. Nincs öröm hormon és szépen szét hullik a család... Ez saját tapasztalat. Volt több olyan barátnőm, aki havonta 1x szeretkezett, azaz egy év alatt 12x. Aztán csodálkozott mikor épp neki volt kedve volt hozzá, hogy nekem nem megy az ipar... Nem volt eddzés, hűvoltam. Ma fogom az ilyen nőt azonnal dobom. Azóta sikerült helyre hoznom a libidóm és a testi felkészültségem. Az Isten azért adta a tested, gondozd és használd. Amit nem használsz elcsökevényesedik, bármely testrészed is az.

Ezek után gondolj bele, a napi taposó malom után nincs örömérzés. Mikor fog bármely házastárs lépni? Esetleg félre... Sokan nem beszélnek párjukkal. Nincs idő... A munka stb.. Ez van. Te tudsz ezen változtatni????

2017. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%

"Azon is el kell gondolkodni a testnek szüksége van nemi aktusta. Olyan ez mint az evés, ivás, alvás.. stb.. "

Igen, szükség van rá, viszont a szükséglet kielégítéséhez tökéletesen elegendő az önkielégítés. :)

Érted, ahhoz, hogy ne halj éhen, nem kell dobos tortát enned. Az nem szükséglet, csak vágy. Kár keverni a kettőt.


"Ha valaki félre lép, az nem mindig jelenti azt hogy nem szereti a családját"

Ja, az, hogy belehazudik a "szerettei" szemébe, titkolózik, hátba szúrja azt, aki bízik benne, az mind a szeretet jele!


Az egyetlen eset, amikor megértem a megcsalást, ha az egyik fél fenyegeti a másikat, hogy ha elhagyja akkor megöli, stb.

MINDEN más esetben szabadon dönthet úgy az illető, hogy lezárja a kapcsolatát, és hempereg másokkal.


Ha anyám/apám elém állna, és megmondaná, hogy "elválunk, mert már nem érezzük úgy, hogy jó lenne a kapcsolatunk", stb, akkor semmi bajom nem lenne a dologgal, szeretném mindkettőjüket, támogatnám ahogy tudom.

Viszont a megcsalás számomra olyan, mintha odaállna elém, és közölné, hogy "nézd, egy gyáva nyomorult vagyok, marhára nem érdekelnek apád/anyád érzései, simán hazudok neki, ezzel megtagadva az alapvető, emberi lénynek járó tiszteletet is. Még magamnak is azt hazudom, hogy szeretem, valójában viszont elárulom, és ahelyett, hogy kezelnénk a problémánkat, vagy elé állnék korrekten, és elmondanám neki, hogy nem működik, inkább sunyin titokban félrekú**ok, mint egy igazi féreg"...

Na, nekem ilyen emberre nincs szükségem az életemben. Éppen elég ember vesz körül, akiben nem lehet megbízni, nem kell még egy hazug megbízhatatlan patkány.


Felnőtt embernek tudnia kellene kezelnie a problémáit, meg kéne bele gerinc. Emellett meg nálam elég alap családban, hogy nem áruljuk el egymást.

Ha az illető nagy ívben tojik rá, hogy családja van, akiket szeretnie kéne, mikor épp bedugja valakibe / szétteszi valakinek, akkor nekem utána miért kéne játszani az összetartó családot?


Aki egy átverhető kacatként tekint rám, az ne várja, hogy több lesz a szememben egy felejthető kacatnál.

2017. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

„Igen, szükség van rá, viszont a szükséglet kielégítéséhez tökéletesen elegendő az önkielégítés. :)”

Az önkielégítés az nem szeretkezés, ahhoz két ember kell. Látszik ritkán szeretkezel, vagy még soha. Egy másik test érintése csodálatos dolog! Ez olyan, mint mikor női koleszba mentem reggel. Mondják a lányok büdös van. Fújták is a parfümöt ész nélkül. Lehet, hogy büdös volt, én nem éreztem. De azt igen, hogy jó illat volt, teli ivarzó lány hormonfelhőjével és hogy mindtől gyereket akarok.


„Érted, ahhoz, hogy ne halj éhen, nem kell dobos tortát enned. Az nem szükséglet, csak vágy. Kár keverni a kettőt.”

Amikor már csak a recska/vibrátor marad, valószínű széthullott a család. Inkább menjen kúrjon félre, de maradjon otthon. Úgy is valószínű a kúrótársnak csak addig kell, amíg van családja. Ez nőre, férfira igaz. Sok nő elválik, akivel szeretkezett meg már ott is hagyja azonnal. És él magányosan. Hány ilyen megkeseredett nővel találkoztam. Első randinál lesírt a nőről valami gebasz van, amit én nem tudok megjavítani.


„Ja, az, hogy belehazudik a "szerettei" szemébe, titkolózik, hátba szúrja azt, aki bízik benne, az mind a szeretet jele!”

Ez női megközelítés. A nők jobb, ha nem tudnak mindenről. A bolhából elefántot csinálnak. Az elefántból bolhát. Ezt naponta tapasztalom. Női főnököm van. Apró piti dolgokkal el szöszöl. A nagy dolgokat nem látja át. Otthon meg a család széthullik. Papa ráunt az asszony, munka mániájára (amit szarul is végez) és valami lánykával múlatja az időt.

A gyermekeknek, semmi köze hogy a szülők mit csinálnak. A régi szép időben a Papa rendet tett otthon. A gyerekek kaptak egy sallert és kuss volt. A pár dolga mit csinálnak. Az meg ocsmány dolog mind a nő, mind a férfi részéről, hogy a gyermekeket fegyverként használja a bosszúhadjáratához. Általában ez női fegyver szokott lenni. A férfi vagyonából való kiforgatáshoz. Sok nő amolyan fekete özvegyként él…

A férj, feleség, inkább szeretkezzen mással, mit cigibe, alkoholba, kábítószerbe fojtsa életét. Hejj, mennyi olyan embert látok, aki bánatát az utóbbi 3 károsító anyagba vezeti le. Ott mindenhol családi gondok vannak a háttérbe.


„Az egyetlen eset, amikor megértem a megcsalást, ha az egyik fél fenyegeti a másikat, hogy ha elhagyja akkor megöli, stb.”

Na ez biztos, hogy nem függ össze. Épp azért öli meg, mert félre lép.


„MINDEN más esetben szabadon dönthet úgy az illető, hogy lezárja a kapcsolatát, és hempereg másokkal.”

Mint írtam a szeretet osztható nem fogy ki a raktárból. Van még. Attól még hogy otthon a papa cerkája nem működik, mert elhanyagolta a cerkát az asszony (nem tartotta edzésben) és félre lép egyik vagy a másik, netalán mind a kettő, attól még szerethetik, szeretik egymást.


Ismeretségi körömben van olyan hölgy, aki sokszor félre lépett, a papa tudott róla. Mondta a férj elválok, ha tovább csinálod. Tovább csinálta, de szerette a férjét is. Elváltak, szerető elhagyta. Most magányos, vágyik vissza a volt férjéhez, akit mindig szeretett, most is. Ez nem fikció. Megtörtént eset.

Ja és miért is jó a válás???? Egyáltalán jó? Osztozzunk a gyermeken, vagyonon. Nem jó. Nem kifizetődő Erre majd rá jössz.


Ha anyám/apám elém állna, és megmondaná, hogy "elválunk, mert már nem érezzük úgy, hogy jó lenne a kapcsolatunk", stb, akkor semmi bajom nem lenne a dologgal, szeretném mindkettőjüket, támogatnám ahogy tudom.

Miért jó, ha elválnak? Nem biztos, hogy megoldás. Sőt egyáltalán nem.


Viszont a megcsalás számomra olyan, mintha odaállna elém, és közölné, hogy "nézd, egy gyáva nyomorult vagyok, marhára nem érdekelnek apád/anyád érzései, simán hazudok neki, ezzel megtagadva az alapvető, emberi lénynek járó tiszteletet is. Még magamnak is azt hazudom, hogy szeretem, valójában viszont elárulom, és ahelyett, hogy kezelnénk a problémánkat, vagy elé állnék korrekten, és elmondanám neki, hogy nem működik, inkább sunyin titokban félrekú**ok, mint egy igazi féreg"...

Tudod a félre kúrás, nem tervezett esemény, soha. Az spontán jön, azonnal.

Saját történet. Épp egy lány után szaladtam a szórakozó helyen. Mikor elém ugrott egy nő, megharapott, Én csak néztem ledöbbenve. Olyan nyelves csókot kaptam, hogy csak néztem. Aztán mikor felocsúdtam folytattam, mert jó volt. Szeretkeztem is volna vele. De ott volt a fiúja. És mégis megharapott és megvolt a nyelves.

A nők mondanák, de gusztustalan.. Fújj. Jó volt! Akkor is. Azóta is a fejemben motoszkál az eset.


„Na, nekem ilyen emberre nincs szükségem az életemben. Éppen elég ember vesz körül, akiben nem lehet megbízni, nem kell még egy hazug megbízhatatlan patkány.”

Ezt azért írod, mert nem értesz a szeretkezéshez. És mért fáj Neked, mert félre lépett a szülő?.

Ha a szülőd lépett félre, semmi közöd hozzá. Ha a párod nézett más után, akkor ott baj van. Nem értesz a szeretkezéshez. Nem szereted eléggé, ha hagyod elmenni, ott bizony nagyon hibás vagy. Nem tudsz meg bocsájtani, bosszúálló vagy.


„Felnőtt embernek tudnia kellene kezelnie a problémáit, meg kéne bele gerinc. Emellett meg nálam elég alap családban, hogy nem áruljuk el egymást.

Ha az illető nagy ívben tojik rá, hogy családja van, akiket szeretnie kéne, mikor épp bedugja valakibe / szétteszi valakinek, akkor nekem utána miért kéne játszani az összetartó családot?”


A felnőtt ember is elveszti az eszét, a természet sokszor erősebb. Minden ember bűnös. Sokszor tanácstalan az ember. Vajon mi a legjobb döntés? A válás biztos nem. Foglalkozol eleget a pároddal? Mert az írásodból az jön le, Te megcsalatva érzed magad.

Ha bedugja valakibe / szétteszi valakinek, attól még egyik szerv se kopik el. Nem megy tönkre, továbbra is használható marad. És miért is sajnálod, hogy a párod jól érezze magát, ha Te elhanyagolod? Talán el kellene gondolkoznod, mit nem kap meg tőled…. Biztos hogy szeretted, szereted?

Volt olyan kapcsolatom, ahol a pénzem kellett csak. Az elődömet anyagilag kifosztotta a nő, éjjel nappal dolgoztatta, utána nem ment szex. Es elvált tőle. Majd én következtem, csak én ½ évre rá átláttam a kapcsolat lényegét. Legyek gazdag, legyek otthon bika… stb.. Inkább léptem.


„Aki egy átverhető kacatként tekint rám, az ne várja, hogy több lesz a szememben egy felejthető kacatnál.”

Túl leegyszerűsíted a dolgokat. Valószínű azért kezel kacatként, mert Te is kacatnak tekinted. Ok okozat. Azért gondolkozzál el rajta, vajon miért kezel kacatként.


Azért ne felejtsünk olyan női praktikákat se … Sok tárgyalásra járok. A női üzleti partneren cici fix van, szűk blúzban kigombolkozva teljes mell kinn. Vagy mint volt főnök asszonyom csinálta, miniszoknya, bugyi nélkül. Majd lehajolt, és láttad a teljes nemi szervét (kisajkat, nagyajkat, nagyobbcsiklót). No vajon mit akart???? Én meg álljam meg, mikor az agyam a farkam végébe rohant le vérrel együtt.…

2017. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

19 jajj szegény nőci, félrekefélt, és elhagyta a szerető :c

Az ilyeneket, legyen férfi vagy nő, nem tudom sajnálni. Arra használják, amire jó. Egy eldobhato rongynak.

2017. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!