Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már részed érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed érzelmi megcsalásban (no sex! ), akár úgy, hogy a párod csalt téged, vagy te voltál a harmadik, vagy te voltál a megcsaló fél? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10es vagyok. Azt mèg hozzatettem neki ezen beszelgetes alkalmaval, hogy dönthet úgy, hogy otthagyja a baràtnőjèt, ès mi megpróbaljuk megismerni kapcsolati szinten is egymàst, de nem leszek a szeretője sem. Eddig sem voltam, sosem leszek. Mert ha szerető kellene, talàlok magamnak egyedülàllót is. Ergo valaszut volt, vagy kilep a kapcsolatból vagy itt a vege a patyolgatasnak. Ő nem engem vâlasztott, èn elköszöntem.
2018. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalat? Szerintem kár is ezen a témán pörögni kérdező, mert ha végül valaki nem hagyja el a párját a másik miatt az egy komoly figyelmeztető jel kéne legyen a 3. fél számára, hogy nem őt szerette jobban. Az más tészta ha gyerekek is vannak és közösen megteremtett anyagi háttér, az ember nem feltétlen dobbant belőle még akkor sem, ha valójában a kapcsolat már nem úgy működik ahogyan kellene. Akkor a legutolsó erejéig is azon van az ember, hogy rendbe hozza. És egyébként is amit előttem leírtak pontosan így van, akadnak hullámvölgyek egy kapcsolatban, amit sokszor a 3. fél hoz felszínre, tudatosítja meg bennünk azt, hogy valami nem működik jól, helyre kell hozni. Mondják egy páran hogy az érzelmi megcsalás “durvább” nos, szerintem nem. Ha megtudjuk beszélni miért kerülhetett valaki más képbe és túl tudunk lendülni rajta mert szeretjük egymást, akkor erre könnyebben borít fátylat az ember, mint arra hogy a szerelmem mással bújt ágyba, az Isten tudja hányszor. Az marhára beleég az ember agyába, az egy nehezebb helyzet. Mikor a vágy már annyira erős, hogy képtelen volt neki megálljt parancsolni. Egy ilyen mögött komolyabb gondok állhatnak a kapcsolatban, hidd el.
2018. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Házas vagyok, kisgyerekkel és beleszerettem egy nős, két gyerekes férfibe. Biztos, hogy az 1 éve nagyon megromlott házasságom tünete ez az egész, de már késő. Én már túl vagyok azon a ponton, amikor a házasság még menthető. A harmadik fél megjelenése előtt is ez volt a helyzet. Milyen tapasztalat? Olyan szerelmes vagyok, mint 20 éves koromban. Érzelmi hullámvasút. Neki öltözök, újra sminkelek...Naponta hajmosás, azelőtt elég volt heti 1-szer. Elviselhetetlenné tette a házasságomat, amibe pedig beletörődtem. Mivel gyerekeink vannak, nem lesz ebből semmi, mégis eljuttatott arra a pontra, amikor a váláson gondolkozom. Volt valami viszonzás. Nem sokat találkoztunk, de annyi is elég volt. Nekem igazából 2 találkozás elég volt ahhoz, hogy harmadjára már neki öltözzek. És amikor meglátott, á...nem írom le, mert még a végén magára ismer. Amióta ennyire egyértelműen kölcsönös valami van köztünk, azóta használhatatlan vagyok. Amíg csak úgy tetszegetett, elvoltam, túlzottan nem kavart be az életembe. Utána egyszer többet beszélgettünk. Aztán több minden közbejött. Aztán Fb-on megosztott egy szerelmes dalt kis szívet téve fölé, és marha nagy önhittségemben tudtam, hogy igazából rám gondolt közben. 2 nap múlva megosztottam egy dalt válaszul, fölé téve a szívet. Nem látok hasonlót a hírfolyamában, de az enyémben sincs. Amikor megosztottam a dalt, másnap bejött a munkahelyemre...na ezt a szitut se írom le, köszönésen kívül nem tudtunk beszélni...Ténfergett, majd elment. Én meg úgy éreztem magam, mint aki lezuhant egy nagy hegyről a mélybe. Pár nap múlva kitaláltam, hogy tutira képzelődök, egy ilyen jó pasinak én úgyse kellenék, honnan is képzeltem, hogy nekem szánta azt a dalt, mikor van vagy ezer ismerőse, azt meg végképp kizártnak tartottam, hogy látja a megosztásaimat ennyi ismerős közt, azon se tudok kiigazodni, hogy az én hírfolyamomba kik kerülnek bele, mert vannak olyanok is, akikkel 2 szót nem leveleztem még, de tán még az oldalukra se néztem rá, mégis tele van a hírfolyamom a megosztásaikkal, amiket nem nézek meg, az Ő megosztásai meg nincsenek benne a hírfolyamomban, csak azért tudok róluk, mert rá szoktam nézni az oldalára, illetve értesítésben látom, ha megoszt vmit, de hírfolyamomba nem kerül bele. Szóval ebből kiindulva úgy véltem, kizárt dolog, hogy észrevette volna azt a válasz dalt. Már csak azért sem, mert soha nem oszt tovább semmit, amit megosztok, de még csak nem is like-ol. Igaz, én se az Övét. Ezután magam alá kerültem. Most viszont észrevettem, hogy like-olt egy megosztásomat. Eszerint néha mégis figyel. Eszerint mégis láthatta azt a dalt.

Hát nem tudom. Én azt látom, vívódik. Nem hiszem, hogy az Ő házassága rossz lenne. Egy olyan kapcsolatban él, amiben teljesen önmaga lehet. Mellettem ez nem biztos, hogy sikerülne neki vagy hogy az én önbizalmam ezt kibírná.


Tudom, hogy nem igazán illenénk össze. Ugyanakkor volt egy pillanat, amikor egymásba kapaszkodott a tekintetünk és az felért a legvadabb szexuális megcsalással is, nem azért, mert testi síkon izgatott fel, egyáltalán nem. Hanem mert akkor olyan boldogságot láttam a szemében és arra a tizedmásodpercre én olyan boldog voltam, ami már válóok.


A férjemmel mi a helyzet? Nos, volt itt egy válaszoló, mintha az én férjemet írta volna le. Meg sem lepődnék, ha kiderülne, volt viszonya mással. Az én férjem zavarba jönne, ha másnak kéne kibeszélnie engem, ugyanis tudja, hogy ő szúrta el és hogy igazam volt, amikor megharagudtam rá. Az új nőjének sose mesélné el részleteiben, miért boldogtalan a házassága, mert az új nő nagy eséllyel nekem adna igazat és még tán ki is ábrándulna belőle. Esténként állandóan elvonult a telefonjával, miután az jelzett neki, szóval mehetett ott valami telefonon esténként, csak annyira se érdekelt, hogy rákérdezzek. Mostanában pedig ritkulnak a telefonpittyegések és a férjem próbál jobban jelen lenni. Talán megérezte a harmadikat? Amikor szerelmes lettem, aznap délelőtt megöleltem, hogy megköszönjek neki valamit. De hátrahőkölt. Mivel ez volt az elmúlt 1 évben a második ilyen, én már lezártam az érzelmeket felé. Amúgy se tudok rá férfiként tekinteni azóta, amióta történt az az eset. Ha mindent meg is bocsájtok, nekem ő már nem férfi, lefeküdni meg így nem tudok vele és mindenkivel tán nem kell lefeküdnöm, akinek megbocsájtok. Szóval én kiutat nem látok, mert ha ő szeretne is, én nem tudom már szeretni. Ez a férfi meg megőrjít. Ma jöhetett volna és nem jött. Próbálom kiverni a fejemből, bámulom a tükörben a szürke képmásomat és győzködöm magam, hogy képzelődtem, semmi nem volt, túlértékeltem, stb.stb. De nem megy. Lelkifurdalásom nincs, mert olyan embert csalok meg, aki már rég nem szeret engem.


Illetve van, de csakis a felesége és a gyerekei felé, mert úgy érzem, neki olyan családja van, és olyan felesége, aki nem ezt érdemli.

2018. máj. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég szembesültem azzal, hogy a párom érzelmileg megcsalt, és azóta sem tudtam feldolgozni.

Én talán könnyebben túl lennék rajta, ha csak szex lett volna köztük, de így, hogy szembesültem azzal, mennyire kapcsolódott lelkileg hozzá a párom és viszont, mennyire egy húron pendültek, milyen mély érzelmi kötelék alakult ki köztük, ez feldolgozhatatlan.


Hogy párom róla ábrándozott, aggódott érte, ha utazott vagy veszélyes helyen tartózkodott, drukkolt neki, mikor fontos munkahelyi megmérettetés előtt állt, érdekelte vele kapcsolatban minden, a gyerekkorától kezdve hogy milyen filmeket szeret nézni.


Ha csak dugtak volna, azt mondom, a párom lelkileg-érzelmileg még mindig nálam van, az enyém, így meg hiába nem volt szex, úgy érzem, elvesztettem a páromat, akkor is ha velem maradt.

2018. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Érzelmileg még nem csaltak meg,egyszer volt hogy történt szex,azon túlléptem,nem érintett meg igazán.Az a férfi akivel keverek,belém habarodott,nagyon sok hosszú üzenetet írt eddig,taglalva érzelmeket,a köztünk lévő szexuális dolgokat,ha én mint feleség meglátnám és elolvasnám ezeket,sikítva menekülnék az ilyentől,mert nem tudom megérteni hogy képes valaki együtt élni valakivel úgy,hogy közben másnak ilyeneket irogat.Eljutottam arra a szintre,hogy én mondom neki mindig,hogy szépen otthon marad,és hanyagoljuk ezt az érzelmi vonalat,nem ezért jöttünk össze.Van ebben egy kis rosszindulat is,mert úgy vélem hogy aki gyáva lépni,az szenvedjen csak abban amiben van.Mert az a kapcsolat,amiben már többször történt megcsalás,szenvedés mindkét félnek utána.
2018. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14-es: ugyanez történt nálunk is, igaz, én voltam a harmadik fél.


Nagyon szégyellem a történteket, mert mi tovább is mentünk a kelleténél. A lány egyébként vele maradt, én a kukában landoltam. Végkielégítés gyanánt a munkahelyemen is fel kellett miatta mondanom, mert ellehetetlenített.

2018. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!