Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Könnyebben elfelejtem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebben elfelejtem, ha szexelek másokkal?

Figyelt kérdés
A "párom" mint kiderült 3 éves kapcsolatunk alatt végig csalt, több nővel is, volt akivel csak 1x, volt akivel többször. Ahogy lebuktattam még ő hordott el mindennek, hogy mit képzelek, hogy beleolvasok az üzeneteibe (most az egyszer csináltam ilyet, bár hülye vagyok, hogy nem korábban) és hogy biztos én is csaltam, és őt senki nem fogja korlátozni. Szakítottam vele nyilván, de egy világ omlott össze bennem, nem ilyennek ismertem meg, és most így egy csapásra összedőlt minden. Hogy legyek ezen túl? Nem hiszem, hogy valaha megbízom valakiben ezek után. Csak arra tudok gondolni, hogy valószínűleg most is az egyik szeretőjével van és jól érzi magát, én meg szenvedek egyedül és sosem felejtem el. Szexeljek én is másokkal? Valaki van itt, akinek így könnyebben sikerült túltennie magát valakin? 26N
2017. jún. 18. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Hogy legyek ezen túl?"


Nem az első, ugye? Ahogy a korábbiakon, még ha rosszabb is és tulajdonképpen léket ütött a dolog az önbecsüléseden.

Van akin könnyebb az embernek túltennie magát, meg van aki még évek múlva is eszébe jut az embernek néha.

Magában a szex valszeg nem megoldás, de majd a következő kapcsolat az lesz - gondolom az exnek sem volt aranyból a micsodája, mármint nem utolérhetetlen semmiben...


"Nem hiszem, hogy valaha megbízom valakiben ezek után."


Á, majd javulni fog ez is ám. :)

2017. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez attol is fugg milyen tipus/ ertekrendu vagy.

ha eleve nem vagy az erzelementes szex hive, de most epp kaptal egy pofont es ebbe menekulsz, akkor eselyes, hogy sokkal jobban fogsz szenvedni utana mint elotte.

2017. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szexeljek én is másokkal? Valaki van itt...."


remélem más is hirtelen egyből a rosszra gondolt, ahogy olvasta a sorokat :DD

kíváncsi lennék, hány önzetlen segítőkész ajánlatot kaptál privátban?

2017. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Dugni jó, de a te problémádon nem segít.

Félreismerted, ő meg szemét módon átvágott.

Tedd egy lelki kriptába, és ne gondolkodj azon, hogy mit csinál. Azon gondolkodj, hogy van még egy csomó idő, amíg élsz, az legyen rendben.

2017. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!