Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Könnyebben elfelejtem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebben elfelejtem, ha szexelek másokkal?

Figyelt kérdés
A "párom" mint kiderült 3 éves kapcsolatunk alatt végig csalt, több nővel is, volt akivel csak 1x, volt akivel többször. Ahogy lebuktattam még ő hordott el mindennek, hogy mit képzelek, hogy beleolvasok az üzeneteibe (most az egyszer csináltam ilyet, bár hülye vagyok, hogy nem korábban) és hogy biztos én is csaltam, és őt senki nem fogja korlátozni. Szakítottam vele nyilván, de egy világ omlott össze bennem, nem ilyennek ismertem meg, és most így egy csapásra összedőlt minden. Hogy legyek ezen túl? Nem hiszem, hogy valaha megbízom valakiben ezek után. Csak arra tudok gondolni, hogy valószínűleg most is az egyik szeretőjével van és jól érzi magát, én meg szenvedek egyedül és sosem felejtem el. Szexeljek én is másokkal? Valaki van itt, akinek így könnyebben sikerült túltennie magát valakin? 26N
2017. jún. 18. 18:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Csak akkor tedd ha úgy akarod és érzed ! Elég nehéz ügy ha van kedved beszélgetni szivesen meghallgatlak!Én is nem rég vagyok túl egy kapcsolaton! 26f
2017. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem szexelhetsz 25/f
2017. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az a 26 éves nő, aki párnapja ezt a kérdést tette fel?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2017. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól, ha csak úgy szexelsz, semmi nem lesz jobb. Ennek inkább bosszú szaga van, aminek nincs értelme. Most, bele dőlsz pár farokba, lehet, fél, egy év múlva már bánni fogod.
2017. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Bár engem nem csaltak meg, de azt a lányt akibe szerelmes lettem nem igazán felejtem el, pedig másokkal is szexeltem, de eddig senkivel sem volt olyan jó mint vele.

Ha szerelmes lennék másvalakibe, akkor felejthetném el, de vigyázok, hogy csak akkor történjen ilyen ha már szabad, és ne történjen újra meg az mint tavaly...

31/F

2017. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel azt a kérdést.
2017. jún. 18. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Állok rendelkezésedre, de az önértékeléseden ezzel nem hiszem, hogy javítani tudnék. D:

30/f

2017. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig mennyire egy cipőben jártok.


Most írta meg a másik lány, hogy szakított, mert megcsalta őt is párszor a pasija a három év alatt.


Két most már egyedülálló, három éves kapcsolatból kilépő, 26 éves nő, akik használják a GYK-t. :)

2017. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz. De nyilván nem lesz jobb attól, hogy hirtelen ri**c leszel. Sőt, valószínűleg egy későbbi partner sem fogja értékelni, hogy beleültél minden idegen péniszbe, mert egyszer átvertek.
2017. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha belefer az ertekrendedbe, akkor csináld.

Ha nem, akkor ne, különben bűntudatot fog az okozni.

Vele nem szursz ki, ha ribiskedsz...

2017. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!