Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd már megcsaltad a barátodat aztán itt akarsz bizonyítani, hogy nem a te hibát persze, persze.
2017. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
45: lehet hogy irrelevans amiket irunk, de a kerdezo baratjanak egyertelmuen nem fer bele az ilyen jellegu "barati" intimitas.
2017. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
53%
Nem csaltad meg, de kb egy 14 éves tinilány szintjén vagy. Férfi barátokkal nem csinálunk ilyeneket... Nem is értem ez miért nem alap.
2017. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
47%

Csak az első két oldalt volt türelmem végigolvasni, így előre is elnézést kérek, ha olyat írok, amit már más megpendített előttem. Bár ezt kötve hiszem, mert ezt az oldalt a fiatalok uralják, akik legtöbbször ugyanolyan éretlenek a párkapcsolatra, mint jelen esetben a kérdező.

Elmondom, mi a párkapcsolat, kérdező. Nem pusztán azt jelenti, hogy kimondtátok, hogy mostantól jártok. Nem pusztán azt jelenti, hogy szeretitek egymást, és jól elvagytok a másik társaságában. Ennél sokkal többet jelent. Amíg szingli vagy, nyugodtan flangálhatsz otthon öregapád világoskék klottgatyájában. A kutyát se fogja érdekelni. Nyugodtam megehetsz 3 gerezd fokhagymát a pirítós kenyeredhez, senki sem fogja az orrát fintorítani, ha puszira nyújtod a szádat. Ha PÁR-ban élsz valakivel, akkor ketten vagytok egy egész. Ő a te jobbik feled, nélküle félember vagy csupán. Egy senki. Ha nem így érzed, ne rabold a az idejét, hanem menj a fiúbarátodhoz. Ő úgyis alig várja, hogy szakítsatok,, és végre ringbe szállhasson érted. Innen nézve pedig qurvára mindegy, hogy itt ezen az oldalon ki ad igazat neked, mert nem ez számít, hanem az, hogy a PÁR-odnak mi fér bele, és mi nem.

2017. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

"Ő a te jobbik feled, nélküle félember vagy csupán. Egy senki." SABLON DUMA!!!!


Igenis szeretem a barátom, kérlek titeket azt azért ne akarjátok megmondani, hogy mit érzek a párom iránt. Nagyon fontos nekem és ő a PÁROM!!


A fiú barátom pedig nem érez irántam semmit. Ha kell még plussz 7 oldalon keresztül elmondom ugyan ezt. De nem arra lettem volna kiváncsi, hogy szerintetek ÉN MIT ÉRZEK és nekem a PÁROM MENNYIT jelenthetet és nem is azt kérdeztem, hogy szerintetek a fiú barátom szerelmes-e belém?


Köszönöm a véleményeket, nincs gond..csak annyi, hogy ez már át csapott minősítésbe!!! És cseppet sem hasznos válaszok ezek.

2017. febr. 18. 14:02
 66/72 anonim ***** válasza:
Én készséggel elhiszem, hogy azt hiszed, hogy ez szerelem. De te is hidd el, hogy csak addig hiszed ezt, amíg nincs viszonyítási alapod. H majd te is túl leszel közel 50 kapcsolaton, meg egy elrontott házasságon, akkor nyiss erről vitát.
2017. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
Kerdezo minden rossz szandek nelkul kerdezem, hogy hany eves vagy? Mert ahogy ezt a szitut kezeled, na es a stilus is ahogy fogalmazol rettento eretlen, gyerekes szemelyisegre utal. Nincs ezzel baj, amig az ember 18-20 eves, en se voltam akkor masmilyen, meg a tobbseg sem. Ha ettol par evvel idosebb vagy, na akkor viszont nagyon ciki...
2017. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
67: szerintem az itt szörnyülködő válaszolók többsége az éretlen, képtelenek kilépni a megszokott sémáikból.
2017. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Ez nem valami kényelmességből való kilépés, vagy átlépni a komfortzónán. Ez kérlek szépen elvi kérdés, és szerintem a nagy többség furcsán nézne a fentiekben említettek után, ha ő az a barát, akinek végig kell nézni.
2017. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
61%

jézusom mi történt itt.

kedves kérdező! Ne foglalkozz ezekkel itt, a kérdésedre választ kaptál, a többi válaszoló meg már a véredet szívja csak, a saját frusztrációjukat vezetik le, főleg az amelyik neked esett pár oldallal ezelött, hogy "ne sajnáltasd már magad". Ne válaszolj ezeknek a barmoknak, te tudod igazán, hogy a fiú barátoddal milyen a kapcsolatod, hiába akarják bemagyarázni neked, hogy titkon szerelmes beléd, vagy hasonló badarságok. Nyugodj meg, ne stresszeld magad, az ilyen élettelen idiótákat meg sząrd le, ezek mindenkibe keresik a hibát csak magukban nem.

2017. febr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!