Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy másik férfival az alábbiakat élem át?

Figyelt kérdés
Megver, amíg bírom, utána megvigasztal, megölelget, simogat. Szex nincs. Ruhátlanság csak a megalázás kedvéért.

2017. febr. 13. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Ja.
2017. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annak venném.
2017. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Megcsalásnak ugyan nem, de biztosan értetlenül állnék előtted.
2017. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Erről a pasidat kéne megkérdezni.

Ez ugye kb olyan intim dolog, mint maga a szex; de ilyenek azért előfordulnak az életben. Gyónás/pszichoterápia, fájdalmasabb orvosi beavatkozás, szülés, életveszélyes/traumatikus helyzetek. Az igaz hogy egyik se gyakori :).

Én azt gondolom egy jó kapcsolatban meg lehet azt beszélni, hogy neked erre lenne igényed.

2017. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A pároddal nem próbáltad megélni az ilyen vágyaidat?

Rengeteg nő szereti ha határozottan, szigorúan bánnak vele vagy csak eljátsszák ha neki ez jön be. Még a pálcázás is belefér ha konkrétan ezt szeretné...

2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális a csaj se aki ezt igényli, de a pasi sem aki megver egy nőt. Ja de én biztos prűd vagyok.
2017. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Pasidnak nem tűnnek fel a nyomok?
2017. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a páromnak ez nem menne. és nem akarom beteg irányba vinni a szeretetteli szexualitásunkat.
2017. febr. 13. 17:17
 9/24 kolosszus22 ***** válasza:
55%
Nem gyengén defektes vagy aranyom, megcsalás vagy sem, tuti repülnél, ki tudja még hová fajulsz majd az évek során. Amúgy bizonyos szempontból megcsalás ez is, hiszen ez is egyfajta eltorzult szexuális vágy kielégítése.
2017. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Miért beteg? Ha ebben leled örömöd és másnak nem ártasz vele akkor nem beteg.


Részegen vagy drogosan vezetni, na az a beteg dolog.


Ha nem próbálod elmondani a párodnak akkor biztosan nem éled meg vele ezeket a dolgokat. Én elmondtam és nem volt vevő rá- De a fenébe is! Legalább megpróbáltam!

2017. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!