Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha randizgatok valakivel (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgatok valakivel (de még nem történt semmi), és közben lefekszem egy másik pasival, az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 22:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de ezek alapján nyilván nem akarsz semmit attól akivel randizgatsz szóval felesleges fecsérelned az idejét.
2015. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem megcsalàs,csak egy ember hülyére vétele.

De egészségedre. Neked is biztos jòl esne!

2015. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
már csak az hiányzik h egyébként van párod is !!! Akkor teljes lenne hogy legyek gerinctelen k*cs*g nyomorék gy*kérzet!!!!
2015. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de értelmes ember nem tesz ilyet.
2015. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Pasikat nem érdekli csak akkor legyél szabad ha neki kellesz.
2015. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
pontosan kit csalsz meg? akivel lefekszel, vagy akivel randizol? szerintem egyik sem fér bele.
2015. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Csak ha ő később jelentkezett a puncidért.

Kiszolgálás érkezési sorrendben!

2015. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha valakivel randizol, és arról van vele szó, hogy férfiként nézegeted, párnak vizygálgatod, akkor érinti őt minden, ami az életedben történik, pláne párkapcsolat szintjén. Én nem tudom, miért kell határt szabni annak, hoyg ezt elmondom neki, mert érinti őt is, ezt meg nem. Ha valakivel kapcsolatot építezs, nyilván azért teszed, mert szereted vele megosztani a dolgaidat, nem? akkor mért próbálod átverni közben? Ez nem fér össze sehogyse.
2015. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Te megcsalásnak érzed? Ha igen, akkor az volt.

Ha elmondanád annak, akivel randizgatsz, megcsalásnak venné? Ha igen, az volt.


Viszont alapvetően nem értek egyet abban az előttem szólókkal, hogy ez en bloc gerinctelenségre valló dolog, ti. még nem köteleződtetek el (sőt, lehet, hogy később, sem fogtok).


Erkölcsi kérdésekben meg nem érdemes ide jönni, mert nagyon sokan nem értik meg, hogy amíg egyik érintett fél sem sérül (ebben benne van az is, hogy ha később tudja meg, akkor sem érzi magát megsértve!), addig bármi történjék is, nem beszélhetünk "rossz" vagy "erkölcstelen" dologról.

2015. nov. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9: Pont ezt magyaráztam előtted, hogy egy kritériumot szabsz meg (itt az elköteleződést nevezted meg annak), amikortól szerinted EL kell KEZDENI becsületesen bánni valakivel.

Mások úgy gondolják, mindig, mindenkivel mindenféle egyéb feltétel nélkül becsületesnek kell lenni.

Te azt mondod ki, hogy amíg nem köteleződsz el valakivel, addig nem kell emebrként bánnod vele, figyelembe venni az érzéseit, az ígéreteidet.

2015. nov. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!