Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy másik férfival az alábbiakat élem át?

Figyelt kérdés
Megver, amíg bírom, utána megvigasztal, megölelget, simogat. Szex nincs. Ruhátlanság csak a megalázás kedvéért.

2017. febr. 13. 13:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
"Megver, amíg bírom," A párod pedig színvak hogy a verés nyomait nem veszi észre. Vagy csak sötétben szexeltek?
2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
"nem akarom beteg irányba vinni a szeretetteli szexualitásunkat." Szóval magad is beismered hogy ez beteg dolog.
2017. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nincsenek nyomok, mert nem csinálom ezt. Csak nem akartam feltételes módban kiírni a kérdést. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2017. febr. 13. 19:05
 14/24 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a párommal, remélem, nem csalódik bennem :(
2017. febr. 13. 19:06
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem beteg? Csak az beteg ha másnak is ártasz? Ez komoly? Szerinted aki az ereit vagdalja az sem mentálisan beteg mivel csak magának árt? Gondolkodjunk már azért...


Amúgy ha a pasid szeret téged akkor felkeres egy pszichiátert neked. Legalábbis ha az én barátnőm állna elém ilyennel én ezt tenném.

2017. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%
Hat ên ezt lelkileg nem bírnàm !Ên azt a féfit bedugnàm egy gumiszobàba !Ez a pasi egy tipikus a nőn akarok szeretek uralkodni a másik felett !
2017. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
16, fogalmad sincs miről van szó
2017. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
15 ös válaszom lepontozásábol számomra csak az derül ki hogy mennyi beteg elméjű ember van itt :( huzzátok le nyugodtan attól még igaz. Akit az izgat hogy megalázzák annak orvosi segítség kell mert nem normális dolog.
2017. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
15 és 18 bár ezek az én igényeim, egyetértek veled. De nem hiszek a pszichoterápiában. Az a fő bajom, hogy nem akarom, hogy a párom egy lelki roncsnak tartson...
2017. febr. 14. 11:42
 20/24 anonim ***** válasza:

"nem hiszek a pszichoterápiában" wtf :D Én meg nem hiszek a gravitációban, na bumm. Attól még működik.


Egyébként ezzel nem nagyon fog egy pszichológus semmit sem kezdeni. Amíg tartós kárt nem okozol magadnak, addig legfeljebb csak abban fog segíteni, hogy elfogadd magadban ezt a dolgot és esetleg tanácsokkal lát el a maximális biztonság érdekében. Ez nem betegség, ez egy ízléskör. És biztonságos keretek között semmi baj nincs vele.


A barátoddal megbeszélheted, de amíg te magad lelki roncsnak érzed, addig nincs sok esély rá, hogy ő másképp lásson. EBBEN viszont már tényleg tud segíteni egy pszichológus.

2017. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!