Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Az uccsó hozzászólásodban ezt írod: "...előtte soha nem érintettem meg a fiú barátomat, és ő sem engem,.." míg a kérdésedben ezt: " Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. " Kit akarsz etetni? Hogy szerencsétlen barátodat igen, az biztos.
2017. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:

Jó, csak nem értem ezt már!!!


Ha neki lenne egy lány barátja vagy akár több. Eltudnám fogadni, ha megöleli őket, van puszi is. Ez nem szexualitás. Amikor megölelem a fiú barárom az csak jól esik. Amikor a páromat ölelemet meg akkor szívem szerint egésznap hozzábújva lennék, imádom az illatát és olyankor muszáj megérintem máshol is. Pl a hajába túrok hátul vagy megsimogatom a hátát, a melkasát megpuszilom a nyakát és stb. A fiú barátomnál ezt nem érzem, nincs bennem ez a késztetés, nem tudom nektek elmagyarázni. Tudom, hogy mire gondoltok, köszönöm is a válaszokat. Én csak nem tudom hogy miért nem ért meg engem a barátom. Miért gondolja, hogy a fiú barátom biztos többet érez. Ez butaság...már 7 éve ismerem és ő is barátként kezel engem. Nem akarok tőle semmit!! Komolyan mondom! Amúgy meg egy valami engem is irritál. Az, hogy azthiszi csak ő érhet hozzám. Úgy értem hogy egy szimpla ölelést ellenez a fiú barátommal. Hiszen ő is megölelhetné a lány barátait ( ha lenne neki ) nem zavarna. Nem az enyém a barátom. Bízok benne, szeretem. Nem lennék féltékeny, mert tudom, hogy nem lépné át határokat. És szerintem én sem tettem. Csak máshogy látjuk a dolgokat. Nem tudom kinek kéne "változnia".

2017. febr. 17. 10:33
 13/72 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a BARÁTOM ELÖTT nem szoktam amúgy a fiú barátomat ölelgetni. Csak akkor látta egyszer, hogy az arcomba hajol és megérintett.
2017. febr. 17. 10:35
 14/72 anonim ***** válasza:
36%

"Amúgy meg egy valami engem is irritál. Az, hogy azthiszi csak ő érhet hozzám. "


Hát igen, mert a barátod normális normákkal rendelkezik, már ami egy párkapcsolatot illeti.

2017. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Szerintem velem sincsen baj. Csak nem akarom birtokolni a másikat, bízok benne és nem zavart pl az sem, hogy legutóbb az öccsének a barátnője megölelte a páromat. Meglepődött a barátom, de nem ellenezte akkor a dolgot. Nem zavart az egész. Pedig a csajnak láthatóan nagyon tetszett a barátom és sokszor megnézte magának a napfolyamán. Fordított esetben az én barátom biztos, hogy cirkuszolt volna, hogy miért hagytam, hogy megöleljen más. Mondom..egyszerre látott bennünket..hogy belehajolt az arcomba a fiú barátom, de ő már ezen nagyon kiakadt.
2017. febr. 17. 10:58
 16/72 anonim ***** válasza:
76%

Meg nem csaltad, de itt nem csak ölelésről volt szó.. egymás orra összeérintve meg arcsimogatás nálam is kiverné a biztosítékot. Az ölelés még belefér, de az is elég fura ha állandóan ölelgetitek egymást. Te magad is írtad hogy egy kívülálló azt hiheti együtt jártok. Ez azért elég beszédes...

Amúgy könnyű úgy rámondani, hogy nem érdekelne fordított esetben ez a dolog, ha tudod hogy úgysincs ilyenről szó. Ezzel csak magadat véded. Az is elég beszédes, hogy minden válaszoló szerint túlzás amit csináltok és oké én elhiszem, hogy nincs köztetek semmi, de szerintem is érdemes lenne kicsit visszavennetek, mert ezt senki nem viselné el csak nektek ez az irreális elvárásotok. Lehet hogy itt most választanod kell, mert ha tovább folytatod a barátod megunja egy idő után, viszont ha mérséklitek a testi kontaktust a haveroddal akkor köztetek az a felhőtlen, közvetlen viszony fog meghalni ami eddig volt.

2017. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
83%
14: SZERINTED ez a normális. SZERINTEM beteges, hogy hogy más nem érhet hozzá a barátnőmhöz, nem ölelheti meg. Sajnálnám is a barátnőmet, ha mástól soha nem kapna egy ölelést.
2017. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ebből az írásból és ebből a sok tagadásból ("Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!") az jön le, hogy igenis érzel valamit a haverod iránt csak még saját magadnak sem mered bevallani.


Mit gondolsz, ha a pasidat látnád olyan szituációban egy lány haverjával mint amilyenben ő látott téged akkor szó nélkül hagynád az egészet? Én nem! Az én pasimhoz ne kerüljön senki ilyen közel rajtam kívül.


A kérdésedre válaszolva: kinek mi számít ugye megcsalásnak. Az én barátom ezt simán annak venné és nem hiszem, hogy érdekelné a magyarázatom.

2017. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fiú barátom, akivel 6 éves korunk óta ismerjük egymást, és örülünk, ha évente egyszer találkozunk. Na, őt pl mindig megölelem, mert hiányzott, mert barátilag nagyon szeretem, stb. Viszont ennyi év alatt talán akkor értünk egymás arcához, amikor valamilyen alkalomból felköszöntöttük a másikat, és adtunk két puszit. Simán leülök mellé, nem zavar, ha véletlenül összeér egy kicsit a lábunk, vagy valami, de önként, direkt sose keresem a fizikai érintkezést, azt az egy-egy ölelést leszámítva, amikor találkozunk.

A barátodnak sincs 100%-ban igaza, nem csak ő érhet hozzád az egész világon, de lehet egy pár másodperces öleléssel még neki se lenne problémája, ha nem egymás arcában bujkálnátok. Neked is készen kell állnod a kompromisszumra, nem csak neki. Ha őt zavarja a puszi meg az összebújás, maradj egy ölelésnél és kész. Persze az se mindegy, hogy milyen ölelés, csak magamból kiindulva, a páromhoz olyan közel állok, ahogy csak tudok, míg a fiú barátommal kb csak a felsőtestünk érintkezik, sose bújok úgy hozzá, ahogy ahhoz, akit szerelemmel szeretek.

Minden ember más, más fér bele neki, stb, de azért az, hogy úgy beszélgettek, hogy összeér az orrotok, bizony szerintem is túlmutat egy barátságon. Lehet, hogy a részedről nem, arra is van esély, hogy tényleg csak ennyire közvetlenek vagytok egymással, de nem ártana tisztázni.

2017. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
100%
a 16-os leírt mindent amit szerettem volna! köszönöm! Ajánlom olvasd el kérdező. A barátodnak se az ölelèssel volt gond, hanem ezzel az arc összeérintős felesleges hülyeséggel. Szerinted ha pl a párod egyik ismerőse meglátott volna tèged azzal a csávóval mit gondolt volna? Szerinted a párodnak hogy esne ha azt hallaná vissza, hogy mekkora r banc a csaja? Holott nem is, de a látszat csal. Szóval ha párkapcsolatba vagy, ezèrt (is) kéne visszavenni az ilyenekből. Egyrèszt tisztelni ennyire a párod, hogy ilyet nem teszel. másrészt bárki olyan láthatja, ès a következő pletyka meg már arról fog szólni, a városban ,hogy megcsaltad a barátodat... Aztán ha együtt maradtok a haverjai őt nézik papucsnak.. Nem tudom, èn nőként sose simogattam más palik arcát, vagy vittem olyan közel a fejemet, hogy 10 centi választotta el a szánkat egymástól amikor volt valakim.. De te tudod, a tiszteletet nem csak elvárni kéne, hanem megadni is. Ebbe beletartozik az is, hogy bizonyos dolgokat nem teszel, amikor van valakid. A haverod se sèrtődött volna meg ha leállítod, hogy "ezt nem kène". Egy ölelés még belefér, de ez... Jogosan van kiakadva a barátod.
2017. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!