Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj, legalább magadnak na kamuzz már. Mi az, hogy rajta kívül nincs más barátod? Hát találd fel magadat egyedül, édes Istenem, vagy szerezz barátnőket. Elárulom, az a fiú barát is azért nem fordult még el tőled, mert tetszel neki. Ő nem barátként tekint rád, ezt fogd már fel, különben nem így viselkedne. ÉRTED???
2017. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nekem csak ő az egyetlen barátom. A többi csak haver és azokkal nem igazán szoktam együtt tölteni az időmet. Talán havonta 1x max 2x. De ritka az ilyen!!

Oké, megszakítom vele a kapcsolatot, a párom is ezt szeretné, ezeket mondta amit itt a többsége. Csak most majd kicsit furcsa lesz, hogy pl nem jön el velem senki moziba, nem tudok kivel beszélgetni egy jót, nem lesz akivel néha elmehetek meginni egy forró csokit. Furcsa lesz nem tudni semmit a fiú barátomról. Mi mindent megosztottunk egymással. Persze van amit nem..a párommal megtudok beszélni bármit és vele is eljárhatok ide oda, de akkor is. Egy barátra azért szükségem lenne, és nem értem miért baj, ha az illető nem lány. Nekem lány ismerőseim is alig vannak, de ez komoly!! Legutóbb ahol dolgoztam ott pl 3 lány kollégám volt a többiek mind férfiak voltak. Nem érzünk a fiú barátommal többet egymás iránt. De ezt gondolom akkor csak úgy bizonyíthatom be,ha megszakítom vele a kapcsolatot. A párom az első, szeretem őt. Ő azt mondta majd lesznek új barátaim, meg nem kell mindig másokkal lennem, ott van nekem ő. Azthiszem senki nem ért meg engem. Mindegy igazából. Most majd más lesz minden. Lehet hamar megszokom, hogy egyedül vagyok...a barátom nincs mindig velem. És néha jó egyedül lenni, de szerettem a fiú barátommal tölteni néha az időmet.

2017. febr. 17. 16:06
 43/72 anonim ***** válasza:
67%

Ne sajnáltasd már magad! Ha nem akarod, ne szakítsd meg a fiú barátoddal a kapcsolatot, egyszerűen vegyél vissza!


Amúgy szerintem is gáz, amit műveltek, de ti tudjátok. Üljetek le hárman és beszéljétek meg ezt az egészet.

2017. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

De én nem akarok, hogy leüljünk 3an megbeszélni ezt. Az nagyon megalázó lenne nekem. Meg nem is akarok veszekedés, feszültséget stb.



Ha nem szakítom meg a fiú barátommal a kapcsolatot, akkor nyilván köszönéskor azért megölelem majd és megpuszilom. De a barátomat ez is zavarná. Minden baja van velem, nem értem őt. Már elegem van, hogy magyarázkodnom kell neki még mindig, és teljesen kivan akadva amiatt, hogy azt látta, hogy én a fiú barátommal olyan helyzetben voltunk. Mondtam neki, hogy nem történt semmi köztünk, hogy ez "megszokott" dolog, ezen is kibukott és feleseleges féltékenykedik meg dühöng. Már utálom ezt az egészet.

2017. febr. 17. 16:25
 45/72 anonim ***** válasza:
45%

Én úgy látom (és a tapasztalataim is azt mutatják), hogy az emberek nagy része -mint ahogy a válaszolók nagy része is- rettentően féltékeny, de csak azért, mert sem saját magukat, sem a párjukat nem ismerik. Érzik a saját félelmeiket, megélik őket, de nem értik és nem tesznek ellenük, attól pedig végképp messze vannak, hogy megértsék a párjuk mozgatórugóit, félelmeit és megfelelő módon tudják kezelni azokat. Emiatt képtelenek bizalmat kialakítani, és ezért rettegnek attól, hogy akár egy pillanatra is elveszítik a kontrollt a párjuk felett, és ezért féltik ilyen betegesen az apró, törékeny egójukat.


A megcsalást, féltékenységet kizárólag két ember között lehet értelmezni. Az a megcsalás, amit te vagy a párod annak gondoltok. Ha például részetekről okés, hogy másokkal is szexeltek egymáson kívül, akkor az úgy teljesen rendben van, bár az emberek elsöprő többségének nyilván ez nem fér bele. Ezért teljesen értéktelenek azok a válaszok, amiben az van, hogy „nekem ez már nem fér bele”. Tökéletesen irreleváns, semmi köze hozzád, a barátodhoz vagy a kapcsolatotokhoz, az ilyen válaszolók csak a saját sérelmeiket, félelmeiket és előítéleteiket vetítik rátok.

Ugyanezért azzal sem kéne foglalkoznotok, hogy „mit mond, aki látja”. Ha te és a párod rendben van valamivel, akkor nem fog számítani, hogy ki mit lát vagy beszél, mert ti nem a külső megerősítést, társadalmi elfogadást keresitek, hogy a kapcsolatotok sikerességéről visszaigazolást nyerjetek. Vagy ebben a konkrét esetben a negatív külső megítélés nincs hatással a kapcsolatotokra, csak egy egyszerű jelenség, amit mások esetleg félreértenek. Én értem, hogy valahol fontos, hogy mit pletykálnak az emberről, de ez a dolog önmagában semleges, a párod csak a féltékenysége (valójában hiányos önismerete) miatt érzi annak.


Ne foglalkozz a technikai részletekkel, nem az a fontos, hogy akkor mostantól összeérhet-e az orrotok a fiúbarátoddal vagy hogy adhattok-e puszit egymásnak, vagy hogy állhattok-e 30 cm-nél közelebb egymáshoz. Akik így ítélik meg, hogy mi fér még bele, hülyék. Nálatok nem ez a probléma és a megoldást nem is lehet az efféle technikai jellegű dolgokon át keresni.


SEMMIKÉPP ne indulj el azon az úton, a mi végül el fog választani a régi barátaidtól! Nagyon, nagyon sokan beleesnek ebbe a hibába, mert nem tudják a féltékenységet kezelni, és szerintem végtelenül szomorú folyamat, amikor az ember elszakad a barátaitól és csak a párja marad neki.


Meg kell értenetek (neked és a párodnak is), hogy a párodnak nem az a baja, amit te a fiúbarátoddal csinálsz! A párodnak az a baja, amit ez őbelőle kivált. A kettő nagyon nem ugyanaz. És ezen kell közösen változtatnotok, de nem úgy, ahogy ő gondolja. Ebben te tudsz neki segíteni, azzal, hogy beszélteted, eléred, hogy megnyíljon (idegesség, veszekedés, sértődés nélkül), hogy pontosan mit érez, hogy jött le neki a dolog, mi a féltékenységének az oka. Ha ez megvan, akkor pedig meg kell erősítened abban, hogy részedről egészen más a helyzet, szó sincs megcsalásról. El kell érned, hogy egyszer a te szemeden át lássa az egészet. Ugyanakkor fenn kell azt tartanod, hogy az illető jó barátod, közel vagytok egymáshoz és ezt akár olyan módon is kifejezitek egymás felé, amit leírtál a kérdésben.


És ez sokkal messzebbre mutat, mint hogy konkrétan mit csinálsz a sráccal. A párodnak meg kell értenie, hogy csak akkor lehet jó a kapcsolat, ha bíztok egymásban. És ez nem könnyű, elismerem, mert a bizalom sebezhetővé tesz. Ha bízol a párodban, akkor úgy verhet át, ahogy akar, csalhat fűvel-fával és te sosem jössz rá. De én nem látok más lehetőséget, mert az alternatíva, a féltékenykedés, a gyanakvás, a nyomozgatás, a birtoklás, az ellenőrzés ennél sokkal rosszabb, a kapcsolat halála.

Ez az, amit meg kéne beszélnetek.

2017. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
45: a legintelligensebb hozzászólás amit valaha ezen az oldalon olvastam.
2017. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
70%
Ez gáz. Igaza van a párodnak. Kit nem zavarna ez? :O
2017. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy ezek a gesztusok gyanúsak lehetnek, de verekedni akkor sem lenne joga, ha megcsaltad volna.
2017. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
49%

"Nekem ez a fiú csak a barátom."


Oké... de honnan tudod, hogy te is csak egy barát vagy neki?


Csak egyszer próbáld ki, hogy megvicceled a barátodat, és elmondod neki, hogy te titokban többet éreztél mindig is iránta, és igazából jó lenne, ha legalább szexhaverok lennétek, ha más nem is... és nézd meg, hogy hogy reagál! Mert 99%, hogy bele fog menni a dologba!!! Csak akkor a barátod, tényleg igazi barátod, semmi más, ha visszautasít! Ha belemegy, akkor az azt jelenti, hogy ő már gondolt erre valamikor, valószínűleg tervezgette a fejében, reménykedett benne, hogy ez elő fog fordulni.. Az ilyen viszont NEM BARÁT!

2017. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
100%

"Meg nem is akarok veszekedés, feszültséget stb. "


Hát pedig ez hozzátartozik az élethez, leültök és megbeszélitek a dolgokat, beszélni kell a számotokra kényelmetlen témákról is máshogy nem fog menni.

2017. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!