Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez érzelmi megcsalás vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi megcsalás vagy a barátom gondolja csak így?

Figyelt kérdés

Ha a paromon kivul mas barataimat is szeretem akik ferfiak akkor az megcsalas, erzelmi megcsalas? Az egyik ilyen baratom az exem, aki az elso szerelmem volt, de vege lett viszont baratok maradtunk es a parom utan o a legfontosabb szemely nekem, szeretem ot, de nem szerelemmel! A baratom feltekeny es kezd megromlani a kapcsolatunk, azt mondja ez nem megszokott es elfogadhato szamara. Az exemmel is veszekedett es odaig fajultak a dolgok, hogy verekedtek, de nem voltam jelen amikor ez tortent. A munkahelyemen voltam meg, este ertem haza es mindketten ott ultek es vartak ram. Az exem szaja felrepedt, ezert kerdeztem, hogy egy mi tortent, ketto miert van az exem a lakasomon. Elbeszelgettek velem, a paromnak probaltam elmagyarazni, hogy nincs miert aggodni. Az exem amugy azert volt nalunk, mert neha feljon hozzam es akkor onnan indulunk el valahova, de eddig ezt nem tudta a baratom, mert o altalaban kesobb er haza mint en, most otthon volt es igy osszefuttotak ezert gondolom kiderult mi folyik itt. A baratom hamar elzavarta az exemet,velem azota megallas nelkul veszekszik, mindenbe belekot es feltekenykedik feleslgesen. Az exem 6 eve csak a baratom azota neki is volt tobb kapcsolata, baratok vagyunk. De a parom egyszeruen ezt nem akarja elfogadni, most azt mondja ez erzelmi megcsalas, pedig nem vagyok szerelmes bele. A kerdesem csak annyi, szerintetek is ez megcsalas? A baratommal nem fogok megszakitani egy ilyen jo barati kapcsolatot, az embereket nem zarhatom ki csak ugy a kedveert, de a paromat sem szeretnem elvesziteni, ha kellenne ennek ellenere a paromat valasztanam, de remelem, hogy talalunk megoldast.


25L



2017. jan. 27. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom akkor is így állnál hozzá, ha ő is jóban lenne az exével :D

Annyira szánalmasak a nők:D"


Csak annyira mint te. :)

2017. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, exekkel minek jóban lenni? Túlzás volt amit a srác letolt, de abban igaza van, hogy teljesen felesleges exekkel barátkozni.
2017. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha semmi romantikus/szexuális nincs benne, nem megcsalás.
2017. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A fiúd kihívásokkal küzd az önbizalom terén. Ezért féltékeny. Mindazonáltal, ha ezzel te megad is tisztában vagy, nem kellene még adnod alá a lovat azzal, hogy sumákban találkozgatsz az exeddel.
2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!