Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez érzelmi megcsalás vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi megcsalás vagy a barátom gondolja csak így?

Figyelt kérdés

Ha a paromon kivul mas barataimat is szeretem akik ferfiak akkor az megcsalas, erzelmi megcsalas? Az egyik ilyen baratom az exem, aki az elso szerelmem volt, de vege lett viszont baratok maradtunk es a parom utan o a legfontosabb szemely nekem, szeretem ot, de nem szerelemmel! A baratom feltekeny es kezd megromlani a kapcsolatunk, azt mondja ez nem megszokott es elfogadhato szamara. Az exemmel is veszekedett es odaig fajultak a dolgok, hogy verekedtek, de nem voltam jelen amikor ez tortent. A munkahelyemen voltam meg, este ertem haza es mindketten ott ultek es vartak ram. Az exem szaja felrepedt, ezert kerdeztem, hogy egy mi tortent, ketto miert van az exem a lakasomon. Elbeszelgettek velem, a paromnak probaltam elmagyarazni, hogy nincs miert aggodni. Az exem amugy azert volt nalunk, mert neha feljon hozzam es akkor onnan indulunk el valahova, de eddig ezt nem tudta a baratom, mert o altalaban kesobb er haza mint en, most otthon volt es igy osszefuttotak ezert gondolom kiderult mi folyik itt. A baratom hamar elzavarta az exemet,velem azota megallas nelkul veszekszik, mindenbe belekot es feltekenykedik feleslgesen. Az exem 6 eve csak a baratom azota neki is volt tobb kapcsolata, baratok vagyunk. De a parom egyszeruen ezt nem akarja elfogadni, most azt mondja ez erzelmi megcsalas, pedig nem vagyok szerelmes bele. A kerdesem csak annyi, szerintetek is ez megcsalas? A baratommal nem fogok megszakitani egy ilyen jo barati kapcsolatot, az embereket nem zarhatom ki csak ugy a kedveert, de a paromat sem szeretnem elvesziteni, ha kellenne ennek ellenere a paromat valasztanam, de remelem, hogy talalunk megoldast.


25L



2017. jan. 27. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

1. Szerintem te még mindig az exedbe vagy beleesve és nem a Párodba, akármit is irkáltál itt össze.


2. Ez nem érzelmi megcsalás, hanem egyszerűen alattomos és önző dolog, ahogy a Pároddal viselkedsz és még csak ront a helyzeten, hogy Te vagy megsértődve. Azok után, hogy tudod, hogy az exed jelenléte zavarja a Párodat, te a háta mögött találkozgatsz vele a lakásodon.


3. Ok, persze lehetnek fiúbarátaid, de ezt lehetne úgy is csinálni, hogy ne essen rosszul a Párodnak, például, hogy az exeddel maximum telefonon beszélsz és csak a Pároddal együtt csináltok közös programot stb...


4. Ha a Párod még hajlandó veled maradni (én biztos nem tenném, mivel semmi tekintettel nem vagy az érzelmeire és még önző is vagy meg "hazug"), akkor üljetek le vele megbeszélni, hogy mi legyen a továbbiakban.


5. Gyerek vagy még, előbb nőj fel, mielőtt kapcsolatosdit akarsz játszani.

2017. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem megcsalás. Tény hogy furcsa, ha az ember barátságban marad az exszel, de ezért verekedni, veszekedni, jeleneteket rendezni borzalmasan rossz hozzáállás.

Sajnos ha nem tudod megbékíteni párodat, kénytelen leszel választani. Azonban átgondolnám a helyedben, hogy tényleg a párod mellett dönts-e. Csak exedre féltékwny, vagy más barátaidra is? Volt már összetűzés abból, hogy te másokkal akartál elmenni valamerre? Ha ezekre igen a válasz, akkor nem párod mellett kéne döntened, mert csak tovább mérgezné a kapcsolatotokat. Ha nem, akkor valószínűleg csak exed szálka a szemében. Ebben az esetben megoldás lehet, ha exeddel megszakítod a kapcsolatot.

Én mondjuk nem lennék olyannal, aki ok nélkül tilt másoktól, és lelkileg zsarol. Volt annak idején ilyen kapcsolatom, nem véletlenül lett vége.

2017. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem ertettem soha, hogy minek kell eroltetni egy olyan pasas tarsasagat (ezzel teljesen megalazva a parodat), ami x eve neg beled elvezett meg akarhova. Hiaba bizonygatsz neki barmit. Ranez, es kb. ezt latja, es nem tul kellemes. Aki meg az exszel baratkozik, ott valami nem oke. Vagy nem engedted meg el vagy soha nem is volt normalis kapcsolat koztetek.
2017. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden ferfi baratomra pikkelt es sokszor van veszekedes, zavarja, feltekeny es nem ert meg engem. En a paromat szeretem, de az exem is fontos a baratom csak, nem tobb. De ezt nem erti meg, a tobbi fiu baratomrol tudott mindig es az is gond, tiltani nem tiltott el senkitol, csak ezzel megmergezi a kapcsolatunkat es nem hiszem, hogy en lennek a hibas.
2017. jan. 27. 08:48
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom akkor is így állnál hozzá, ha ő is jóban lenne az exével :D

Annyira szánalmasak a nők:D

2017. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Kb ilyen kapcsolatom volt nekem is régebben. Attól is falra mászott, hogy legjobb barátomat megkínáltam egy limonádéval nyáron. Mint mondtam, ki is raktam a srácot a végén, mert az idegeimre ment. Vele nem is tartom a kapcsolatot, borzalmasan viselkedett...

Mostani páromat nem érdeklik a fiú barátaim, azt is tudja, hogy beszélgetek, találkozok pár exemmel, soha nem csinált ebből problémát. Annyit kért, hogy találkoznia ne kelljen velük, de bennem bízik, és nyugodtan mehetek. Eszem ágában sincs megcsalni. Exeim pedig sose beszéltek ellene, sőt. Egyébként párom is tartja a kapcsolatot egyik exével, szóval mondhatni egál a dolog. Róluk tudom, hogy azért szakítottak, mert inkább barátként éreztek egymás iránt, nem ment az intimitás. Így nincs is mire féltékenykednem.

Tény, hogy sokan nehezen zárják le a régi kapcsolataikat, és ezért vannak "barátságban" az exekkel, de azért illik felismerni, mikor nem erről van szó. Szerintem elég sokat elmond a másik viselkedése.

2017. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
MINEK kell tartani az EX-el a kapcsolatot???? Legyen már önbizalmad, ez tipikus figyelemhiányos ...
2017. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bence_ ***** válasza:
74%

Ha minden rendben akkor miért nem tudott róla?

"Az exem amugy azert volt nalunk, mert neha feljon hozzam es akkor onnan indulunk el valahova, de eddig ezt nem tudta a baratom,"

2017. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szergej55 ***** válasza:
0%
Az ex viszony azért általában árulkodik, a te esetedben is jóval rosszabbat feltételeznék, mint amit állítasz.
2017. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges keresned azt, akik hibáztatni lehet, mert mindketten hibáztatok.


Ha valaki csak barát, akkor nem titok, hogy találkozunk, eljárunk együtt is a többi haverral és párommal együtt, így ők is ismerik egymást, és nem adok neki kulcsot a lakásomhoz, mert az nem átjáróház, hanem az otthonom. Egy havernak sincs hozzá kulcsa, de bármikor jöhet, ha otthon vagyok.


Másrészt: nem lehet ok nélkül mindenkire féltékenykedni, csak azért mert hímnemű. Ezt nagyon egyszerűen meg lehet érteni, hogy ha van a párodnak lány testvére. Akármilyen szép lány is, egész biztosan nem lesz köztük semmi, de ő kedveli, fontos neki, és kiállnak egymás mellett. Ugyanez a fiú haver, épp csak nem közösek a szüleitek. Pont.


DE! azért egyértelmű, hogy hol vannak meghúzva azok a határok, ameddig valaki csak haver. Ha összebújva alszotok, sűrűn ölelkeztek, és több a testi érintés, mint egy barátságos vállon boxolás és két puszi a szülinapon, akkor az nem csak barát, akármennyire is szeretnéd saját magaddal elhitetni.


Magyarul tök jól egymásra találtatok: egy féltékeny pasi, aki azt akarja, hogy a nője másra rá se nézzen, meg egy túl laza csaj, akinek tök természetes ha sok a fiú haverja, és kulcsa van a lakáshoz annak, akivel volt már kapcsolata.

Sosem fogtok tudni harmóniába együtt élni, ha nem változtattok, ezt ugye tudod?

2017. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!