Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom lecserélte a jelszavát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lecserélte a jelszavát a telefonon másikra. Mit gondoltok, miért tette?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3éve. Eljegyzett már 1év után, most várjuk az első közös gyerekünket. A probléma talán nem is most kezdődött csak most kezdek észrevenni belőle dolgokat... Minden nap későn ér haza,holott a munkahelyéről sokkal hamarabb el tudna jönni. Nagyon ritkán szeretkezünk (ez kb heti1 vagy kéthetente 1 és még ekkor is én kezdeményezek) és mindig a fáradtságra fogja,hogy azért nem akar. Terhes vagyok így ebben az állapotban nem is nagy hancúrra vágyom de azért mégis... (megkérdeztem,hogy azért nem vonzódik hozzám mert megváltozott a testem-nem volt a válasz) mielőtt nem voltam terhes se szeretkeztünk sűrűn. Akkor kb a heti 2-3 meg volt. De nekem, ez mint nőként kevés...

észrevettem azt,hogy alig ér hozzám mostanában. a szeretlek szót hanyagolja és tényleg nagyon későn jár haza. miután hazajön,eszik,beszél velem pár sort,majd leül a laptop elé és filmezik-vagy éppen pokerezik. Ha elmegy fürdeni,akkor több órán keresztül teszi azt,mert közben is filmet néz. Alvásnál már nem ölel át, nem bújik hozzám,elfordul mindig. Ma csipogott a telefonja, csomagot várunk a futártól az ő nevére így gondoltam megnézem mert szerintem tőlük kapott emailt és úgy is én vagyok itthon aki átveszi. Nyitottam volna fel a telefonját, írtam volna be a kódot (a kódja az a nevem volt) erre az fogad,hogy megváltoztatta. Nem értem az okát,nagyon rosszul esik és aggaszt. Rossz így 7hónapos terhesen,hogy nem tudom miért tette ezt.

Hosszú lett,nézzétek el nekem... ötletek,hogy mi miatt van? :(



2017. jan. 26. 21:16
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem vett el. Ez év nyarára terveztük az esküvőt. Már tervezni is elkezdtem én. De lefújtuk,mikor megtudtuk,hogy terhes vagyok. Kicsi lesz még a baba,így az eltolásában maradtunk.
2017. jan. 26. 21:20
 2/25 opened paradise ***** válasza:
96%

Általában ami gyanúsnak tűnik,az az is...

Én is ezt gondolnám a helyedben.

2017. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele egy elbeszélgetésre ezekről a jelekről, hogy ne nézzen hülyének, mondjaeg, mi történik
2017. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy soha nem lenne képes megcsalni engem és még hasonlót se merne tenni. De akkor ezt még is miért csinálja? Hozzá tennem,hogy nagyon dekoratív hölgyemények vannak a munkatársai között.
2017. jan. 26. 21:25
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha konkrét dolgot mondok neki,akkor nem vesz komolyan. Kinevet, meg azt mondja,hogy te hülye vagy.
2017. jan. 26. 21:26
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

Csak a kérdést olvastam el, a kifejtést nem.

DE

Én ezt észre sem venném, mert nem tudom a jelszavát, ő sem az enyémet, és főleg nem akarunk a másik telefonjába, laptopjába belépni.


Na, mégis elolvastam közben....

Miért nem védekeztetek, mikor nem is a férjed, és eleve nem tökéletes ez a kapcsolat?


A faxnak nyitod fel a telefonját? Mit akartál? Neked nincs telód? Ilyen emberek minek élnek együtt és minek nemzenek utódokat???

2017. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Mint írtam,nyáron akartunk összeházasodni. Szóval a kapcsolatunk nem volt soha bizonytalan!!! Eddig!!! Es mint irtam, az emailt neztem volna meg, amit kapott is. A babanak rendeltunk holmit es meg akartam nezni,hogy mikor erkezik.... nem kell bunkonak lenni...

2017. jan. 26. 21:32
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

"Mint írtam,nyáron akartunk összeházasodni."


Most Január vége van.

2017. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Szegénykém :( ne törődj velük! Van elég bajod így is, sajnos én sem tudlak megnyugtatni, ha gyanakszol, akkor ott valami van.
2017. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Most nyáron akarnak összeházasodni gondolom, csak ezek után már nem biztos ezért az "akartunk". Ne bántsátok már szegény Kérdezőt, van neki éppen elég baja!!!
2017. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!