Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom lecserélte a jelszavát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lecserélte a jelszavát a telefonon másikra. Mit gondoltok, miért tette?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3éve. Eljegyzett már 1év után, most várjuk az első közös gyerekünket. A probléma talán nem is most kezdődött csak most kezdek észrevenni belőle dolgokat... Minden nap későn ér haza,holott a munkahelyéről sokkal hamarabb el tudna jönni. Nagyon ritkán szeretkezünk (ez kb heti1 vagy kéthetente 1 és még ekkor is én kezdeményezek) és mindig a fáradtságra fogja,hogy azért nem akar. Terhes vagyok így ebben az állapotban nem is nagy hancúrra vágyom de azért mégis... (megkérdeztem,hogy azért nem vonzódik hozzám mert megváltozott a testem-nem volt a válasz) mielőtt nem voltam terhes se szeretkeztünk sűrűn. Akkor kb a heti 2-3 meg volt. De nekem, ez mint nőként kevés...

észrevettem azt,hogy alig ér hozzám mostanában. a szeretlek szót hanyagolja és tényleg nagyon későn jár haza. miután hazajön,eszik,beszél velem pár sort,majd leül a laptop elé és filmezik-vagy éppen pokerezik. Ha elmegy fürdeni,akkor több órán keresztül teszi azt,mert közben is filmet néz. Alvásnál már nem ölel át, nem bújik hozzám,elfordul mindig. Ma csipogott a telefonja, csomagot várunk a futártól az ő nevére így gondoltam megnézem mert szerintem tőlük kapott emailt és úgy is én vagyok itthon aki átveszi. Nyitottam volna fel a telefonját, írtam volna be a kódot (a kódja az a nevem volt) erre az fogad,hogy megváltoztatta. Nem értem az okát,nagyon rosszul esik és aggaszt. Rossz így 7hónapos terhesen,hogy nem tudom miért tette ezt.

Hosszú lett,nézzétek el nekem... ötletek,hogy mi miatt van? :(



2017. jan. 26. 21:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Enis volt hogy megvàltoztattam a telo jelszavam,mert az exem turkalt a telefonomba. Egyàltalàn nem titkoloztam,nem léptem félre. De sztm nincs mindenhez kôze.

Az még oké hogy heti 3szor szexeltetek. De a heti 1 kéthetente 1 màr nem jo. Lehet fél hogy baj lesz a babàval ha szexeltek. Sok ilyen pasi van,aki tart ettôl.

Ûlj le vele és kérdezd meg,beszelgessetek. Lehet fél az apasàgtol.

Majd kiderûl,beszeljetek és figyelj. Ha nem foglalkozik veletek szûlés utàn,akkor ne erôltesd. Hagyd ott Te.

n25

2017. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Csak azert furcsallom mert eddig en voltam a jelszava. Most meg a semmibol lecserelte. Ki tudja mar hany napja....
2017. jan. 27. 08:28
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem okvetlenül megcsalás állhat a háttérben. Lehet, hogy fél, hogy sérülést okoz a babának, vagy éppen megijedt, hogy hú, apa leszek... Ha neked eleve kevés volt a heti 2-3 akkor miért nem beszéltetek, vagy változtattatok rajta? Így csak frusztrált lesz mindenki. Lehet hogy neki kevesebb is elég, de mivel tudja hogy neked kell ezért megteszi, holott semmi kedve hozzá. Neked pedig kevés, téged meg ez frusztrál.


Mennyit szokott pókerezni? Lehet, hogy hülyeség, de lehet, hogy kezd kialakulni benne játékfüggőség, emiatt is hanyagolhat, jöhet később.


Az hogy a telefonján más a kód, semmit nem bizonyít vagy támaszt alá. A régi telómhoz nekem is tudta a párom a jelszavam, a mostanihoz nem. De ugyanúgy bármikor oda adom neki, beírom és vigye. és ha nem a neved a jelszó, akkor mi van? Felesleges ezen aggódnod. Eszméletlen hogy az elektronika mennyi kapcsolatot hoz válságba, csak mert az egyik fél meg akarja tartani a privát szféráját, a másik meg egyből kombinál.


Javaslom, beszélj vele, mit csinál, merre jár, stb. Az is lehet, hogy többet dolgozik, lévén te terhesen nem sok pénzt kaphatsz, és hát 1 fizetésből ma már nem lehet megélni, ha az nincs nettó 2-300 ezer minimum...


szóval, nyugi. Szerintem nem csal meg.

2017. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Olyam idióták vagytok. 2017 nyárra volt tervben az esküvő, de mivel jön a baba eltolják mig nagyobb lesz.


Sztem itt furi valami bizony...nincs rendben minden. Most tisztázd. A babának nyugira lesz szüksége nem idegbeteg szülőkre.

2017. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet itt?
2018. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!