Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a facebookján miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a facebookján miért használja ismét azt a régi jelszavát, amelyet én is tudok?

Figyelt kérdés

1. ő javasolta annak idején minden esetben a jelszócserét, akkor miért fordította meg ezt

2. fél éve nem vagyunk beszélőviszonyban

3. csak heccből csináltam ezt, sose hittem volna, hogy pont most jön be, mert korábban akárhogy próbáltam, sehogyse tudtam feltörni

4. nagyon rosszban váltunk el egymástól, sok hónapja kapcsolatban van egy zavaros nővel

5. gyakorlatilag csak engem meg hugomat tiltott le, a másik 2 kellemetlen ismerősén kívül....


Valaki? valamilyen magyarázat? Nem lesújtó vélemények kellenek, ez egy anonim oldal.


2016. márc. 5. 00:27
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Talán véletlen, hiszen nem vagytok együtt már.. Felejtsd el szépen és ne élj vissza ezzel a helyzettel.
2016. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
82%

Hát pedig undorító h egyáltalán próbáltad feltörni is, mert ez mindent elmond rólad. Tojik a fejedre nagyon helyesen és boldogan éli világát nélküled.

Biztos vagyok benne hogy lenne olyan exem akinek még a netbankjába is be tudnék lépni, nemhogy a fb-jébe, de még sem próbálkozom a dologgal.

2016. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta megfordította, pont akkor amikor azt a szerelmes dalt töröltem az oldalamról, amit még 2-en énekelgettünk....
2016. márc. 6. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szereted még igaz?! :)
2016. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert konnyebb megjegyezni azt a jelszot. Te viszont szemet modon visszaelsz vele, nem is csodalom, hogy letiltott egy ilyen embert. Rosszabb vagy a zavaros nonel is, mar bocs...
2016. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Undorító dolog ez... Más privát dolgaiban turkálni...
2016. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is elég zavaros lehetsz :P
2016. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!