Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért gyűjti össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért gyűjti össze az összes régi képet amelyiken a volt barátnőjével volt? Van okom féltékenységre? 22L

Figyelt kérdés

3 éve szakitottak, de a barátom még őrzi azokata fényképeket, amiket tőle kapott ajándékba, DVD-ket amiken filmek vannak, néhány ruhája (sál, s ilyesmik)is a brátomnál van. A barátom vissza szerette volna adni, fel is hivta az exát (fél éve), de nem tudtak találkozni, mivel a csajnak nem volt ideje. Azóta még mindig őrzi ezeket a tárgyakat.

A napokban elkért az egyik haverjétől valamilyen képeket, amelyeken az volt barátnőjével van (ő véletlenül letörölte őket a számitógépéről), s némelyiken és is rajta vagyok. Félek, hogy még nem tette túl magát előző kapcsolatán.1 éve vagyunk együtt


2016. jan. 29. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is megőrzöm az exeim fotóit, ajándékait, mert emlékek. Nem zavar, mert túltettem magam a kapcsolatokon. Inkább az nem tette túl magát a múlton, aki kényszeresen töröl és kidob.
2016. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önmagában nem baj, ha ezeket megtartja, emlékek.


Azt, hogy túltette-e magát rajta vagy sem, csak tőle fogod megtudni, tőlünk nem.

2016. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A telefonjában a volt barátnője neve mellett " <3 " van. Azóta nem irta át a nevét. De beszélni nem beszélnek
2016. jan. 30. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond?
2016. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egészben az egyetlen ami zavaró, hogy miért kérte el a képeket amiket véletlenül letörölt. DE ha ezek csoportképek, és az esemény miatt kell neki, amin készültek mert emlék, akkor oké. Ha van közte pár csak róluk készült kép nem baj, csak az a tény, hogy ez egy közös esemény sok emberrel. Mittudomén egy szilveszteri buli képei, amire ő az exével ment. Ha ilyen képeket törölt le véletlenül és elkérte, akkor nem a csaj miatt kellett neki feltétlenül. Nekem is van ahol úgymaradt az exem neve hogy <3 van mellette. Nem is tudtam róla sokáig, véletlenül tűnt fel tök sok idő után, mert nem néztem. Ha nagyon aggódsz emiatt és hozzáférsz atelefonjához, töröld ki a <3-t a neve mellől. Ha fel se tűnik neki (esélyes) akkor megnyugodhatsz, hogy semmi okod nincs aggódni, le se sz...a. De ezt csak akkor csináld meg, ha nem hisztis nagyon a telefonjára / személyes dolgaira, ez nem ér meg egy szakítást. Én pl. tudom hogy emiatt nem lennék különösebben mérges de van olyan ismerősöm nem is egy, aki kiakadna.

24L

2016. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!