Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom lecserélte a jelszavát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lecserélte a jelszavát a telefonon másikra. Mit gondoltok, miért tette?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3éve. Eljegyzett már 1év után, most várjuk az első közös gyerekünket. A probléma talán nem is most kezdődött csak most kezdek észrevenni belőle dolgokat... Minden nap későn ér haza,holott a munkahelyéről sokkal hamarabb el tudna jönni. Nagyon ritkán szeretkezünk (ez kb heti1 vagy kéthetente 1 és még ekkor is én kezdeményezek) és mindig a fáradtságra fogja,hogy azért nem akar. Terhes vagyok így ebben az állapotban nem is nagy hancúrra vágyom de azért mégis... (megkérdeztem,hogy azért nem vonzódik hozzám mert megváltozott a testem-nem volt a válasz) mielőtt nem voltam terhes se szeretkeztünk sűrűn. Akkor kb a heti 2-3 meg volt. De nekem, ez mint nőként kevés...

észrevettem azt,hogy alig ér hozzám mostanában. a szeretlek szót hanyagolja és tényleg nagyon későn jár haza. miután hazajön,eszik,beszél velem pár sort,majd leül a laptop elé és filmezik-vagy éppen pokerezik. Ha elmegy fürdeni,akkor több órán keresztül teszi azt,mert közben is filmet néz. Alvásnál már nem ölel át, nem bújik hozzám,elfordul mindig. Ma csipogott a telefonja, csomagot várunk a futártól az ő nevére így gondoltam megnézem mert szerintem tőlük kapott emailt és úgy is én vagyok itthon aki átveszi. Nyitottam volna fel a telefonját, írtam volna be a kódot (a kódja az a nevem volt) erre az fogad,hogy megváltoztatta. Nem értem az okát,nagyon rosszul esik és aggaszt. Rossz így 7hónapos terhesen,hogy nem tudom miért tette ezt.

Hosszú lett,nézzétek el nekem... ötletek,hogy mi miatt van? :(



2017. jan. 26. 21:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, van elég baja, csak eddig homokba dugta a fejét, "probléma talán nem is most kezdődött", gondolta, a gyerek megoldja. A gyerek még soha nem oldotta meg, max. egy kicsit kitolta időben.
2017. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő már rég nem szerelmet érez irántad. Beszéld ezt meg vele, de ha a te hülye vagy a válasz akkor azt mondd, hogy ez neked nem tetszik, mert hiányzik a szerelem, a törödés, a szeretet a kapcsolatotokból.
2017. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Szerintem pont nem az esüvőről szól itt a kérdés. 2017. Nyarán akartunk összeházasodni. És 2016. Októberében döntöttünk úgy,hogy el toljuk az esküvőt mert terhes vagyok. Na, most hogy ez meg lett vitatva, értelmes hozzászólást is kapok a pár emberén kívűl? Akinek nem inge...

Mind ezek mellett a gyereket alapból terveztük,hogy szeretnénk. Az,hogy így jött össze,hogy hamarabb mint az esküvő,szerintem senkinek semmi köze. Nem ez volt a kérdésem.

2017. jan. 26. 22:01
 14/25 anonim ***** válasza:
7%

"2017. Nyarán akartunk összeházasodni"


Ilyen durvák a hormonok?

Megint múlt idő?

Melyik dimenzióból írsz? Nálunk 2017 január van, még mindig.

2017. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem gyanús, hogy megcsal, mert már úgy nem vonzódik hozzád annyira, meg bele se gondolt, hogy a gyerek egy felelősség, csak lehet, hogy ígérgetett fűt-fát, meg az jött le belőle , hogy majd jó apuka is lesz, meg nem tudom, lehet az is, hogy téged is akar kímélni, mert veled már nem olyan jó az ágyban, mert mindig az lebeg a szeme előtt, hogy közben vigyáznia kell a kisbabára, és kényelmetlenül érzi ebben magát, hogy nagyon finomkodnia kell, nem tud annyira nyugodtan hozzád nyúlni, és ez őt zavarja, ezért máshol keresi meg; meg szerintem eleve nem is szerethetett téged annyira, ha meg lehülyéz, akkor gondolom talán semmibe vesz, nem is tisztel, saját magát is talán csak hitegette , hogy veled jó lesz, aztán most megijedt, hogy jön egy harmadik "fél" is a kapcsolatba, és szétzilálja az eddigi kényelmes kis megszokott életeteket, ráadásul lehet, hogy megijedt az apaságtól is, megrettent , fél tőle, és akkor ha mással éli ki a vágyait, akkor közben nem gondol rád, meg a gyerekre, most veled együtt így, ilyen formában nem tudná elengedni magát. Meg lehet, hogy most így nem is izgatod annyira, pl , hogy nagyobb a hasad. Meg nem tudom, de az ő részéről ez nem szerelem, lehet, hogy nem is gondolta régebben se komolyan.
2017. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes válasz:


Eleve vannak problémáitok, nem működik a szex, titkolózik a pasi.

Mi értelme van így? Minek az esküvő? Ja, jön a baba, véletlen, előbb írtad, nem így terveztétek. Pasi bepánikolt, kacsingat kifelé.

Na haragudj, de ez nem lesz hosszú házasság, már ha egyáltalán eljuttok addig.


Megértem az aggodalmad, annak ellenére, amiket eddig írtam, tökéletes átérzem a helyzeted, de... de... Minek kellet ebbe belemenned? Egy egyébként is döcögő kapcsolatban miért nem védekeztél? Nem gondoltál arra, hogy hogy fogtok így leélni egy életet, ha kezdet is messze van jótól? " A probléma talán nem is most kezdődött"


Igen, cinikus vagyok, mert nem tudom felfogni, hogy emberek önként rohannak a vesztükbe.


Sajnálom.

Ez nem fog működni kettőtök között. Ja valami csoda folytán a nyárig együtt maradtok, akkor sem fog sokáig tartani. Gyarapítjátok majd a bő 50%-os válási arányt, mert úgy mentek bele, hogy már a kezdetkor sem jó.


Még egyszer sajnálom.

Majd eszedbe fog jutni 1-2 év múlva.

2017. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

"nem tudom miért tette ezt. "


Mert nem ismered, illetve nem akarod ismerni a párod. Nagyon is jól tudod, miért tette. Te egy idilli családról álmodozol, egy véletlen besikerült babával, akit 7 hónapja nevelsz magadban, miközben a pasi ezt annyira nem is akarta, sőt nagyon nem akarta most.


Nem irigyellek, nagyon nem, de is tehetsz róla, hogy nem a számodra megfelelő pasi mellet vagy.

2017. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Andi80018 ***** válasza:
100%

1. Rossz emberismerő vagy.

2. A palid nem alkalmas sem férjnek, sem apának, de később te is rá fogsz jönni, nem felelősségteljes ember

3. borítékolható, hogy a leendő babával sem nagyon fog foglalkozni.

2017. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát javarészt nálam kb. így kezdődtek a gondok barátnőm felé. Már nem éreztem azt,hogy jó helyen vagyok. Nem akartam,hogy lássa az üzeneteimet ilyesmi. Beszélgettem már más lányokkal is akkorra, persze nem csaltam meg, hanem szakítottam vele, fájó volt,de már nem volt meg az aminek megkellett lennie és amiket te leírtál pont ugyanígy ment az egész


22/F

2017. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

1000 oka lehet.


2 év után,tegnapelőtt én is megváltoztattam a jelszavam a telefonomon.

Hogy miért?Nem tudom,unatkoztam. :/

2017. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!