Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elkéne mondanom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne mondanom neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány , akivel néha néha összefutunk, találkozgatunk, és majdnem mindig smárolunk. Ez a lány az exem , szakítottunk és össze jött egy sráccal, de a jó viszonyunk akkor is megmaradt.(Talán túl jó is) A lány barátja nem tud ezekről a kis félre lépésekről. A fiút annyira nem ismerem jól. Én szerelmes vagyok a lányba , állítólag ő is belém, de mégsem velem van. Fura. A kérdésem az , hogy a tudtára kéne-e adnom a srácnak , hogy a barátnője megcsalja ?

2017. jan. 26. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezzel a lánnyal kellene megbeszélned, hogy akkor most pontosan mit is akar. Ha szeret téged, te is őt, akkor miért nem próbáljátok meg újra? Miért nem mondod el neki, hogy még mindig így érzel iránta és szeretnél vele lenni?
2017. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1) erősebb vagy e nála és/vagy jobb a harci technikád?

2) kitaláltad e, hogy kire kened majd? kitaláltad e kievl csalja...


ha igen a válasz mindkettőre igen a válasz, akkor hajrá.

2017. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy már elmondtam neki , erre egy tipikus női választ adott. "Majd együtt leszünk." Nem akarok várni , sem pedig egy pótlék lenni. Tudja , hogy szerelmes vagyok belé!

Amúgy Győrön lakunk én meg a csaj, a barátja Pesti , de hetente 2-szer mindig találkoznak.

Lány 20 éves

Én 22

Srác 22

2017. jan. 26. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy két srác fut utána... rég nem akar veled lenni.
2017. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A srác buta, vagyus inkább nem túl okos. Eltudom hinteni a gondolatát annak hogy megcsalja. Hatalmas szemetség lenne tőlem ez tény. De ha nem ez, akkor mi mást tudnék csinálni? Majdnem mindennap láttom a lányt, még nyáron is ! Szeretem és kb lehetetlen belőle kiszeretni.

Felejtsem el?

2017. jan. 26. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Te sem lehetsz valami okos. Gyôrön 👏
2017. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszoptad.

Ha annyira szerelmes lenné beléd, már rég dobta volna a másik srácot.


Ja, add tudtára, hogy megcsalja, és akkor majd hozzád menekül? Ja, nem, nagy ívben kerülni fog ezért a gáláns húzásodért. Én legalábbis ezt tenném, ha valaki nekem ártani akar.

2017. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Ez a csaj magát szereti.

Te meg jó játék vagy.

Annyira szeret, hogy mással már, fekszik le?

Neked van mellette barátnőd??

Nincs, mert szereted!? Érdekes, ő is pont így lenne ha szeretne.

Ha elmondod mi változik? Megszeret??

2017. jan. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, de neked attól nem lesz jobb, a csaj attól még egy ri.banc marad. Gratula hozzá.
2017. jan. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tipikus papucsként viselkedsz akivel ezt megteheti... túl sok jóra nem számíthatsz soha többé
2017. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!