Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elkene mondanom a szuleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkene mondanom a szuleimnek hogy melegvagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg az ilyen kerdes igyis. De en azert mondanam el mert van baratom akit magyon szeretek, viszont mas varosban, meszebb lakik es nemlehet mindig kifogast keresni h miert megyek oda raadasul ottis aludni,szoval legalabb az egyik szulomnek (anyukamnak) elkene mondanom h tudjak vele rendszeresen talalkozni mert o kisegithetne, nemkellene kamu indok. Mi a velemenyetek?
2016. júl. 29. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek, ha már barátod van, és azért jársz már oda egy jó ideje, és nem akarsz már kamuzni, teljesen indokolt a dolog.


Igen, és bátorság, meg kitartás! :)

Majd mondd plz hogy hogyan ment :D


Sok sikert!

2016. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Meg kicsit huzom (amig csak lehet..:D) deha elmondtam majd leirom mivolt.csakmert a sok kerdesnek mind csak ugy elakartak mondani ugy kulonosebb indok nelkul, de nekem lassan nemlenne mas vasztasom:D koszonom a kedves hozzaszolast!:)
2016. júl. 29. 21:18
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy ? Ha hetero lennél akkor vajon elengednének mindig a barátnödhöz ottaludni? Az hogy meleg vagy egyszerü génhiba, nem "varázsszó" ami mindent megmagyaráz és mindenre engedélyt ad neked, ezt ne felejtsd el
2016. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazis, elfelejtettem odairni. 17 vagyok, rendszeresen alszom egy haveromnal is, es barátnohoz (kamu b.nom volt egy ideig ezert szerintem nemis nagyon selytik) szoval "b.nomhoz" is feljartam egy ideig, ez korabban volt szoval szerintem elengednenek ha hetero lennek. a kerdes az volt ezert, h elmehessek kamu nelkul, megerne-e beavatni legalabb anyumat:)
2016. júl. 29. 21:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted jól fogadnák akkor mond el. De kezdetnek csak azt, hogy meleg vagy, mert lehet ez is olyan lesz nekik elsőre hogy kell idő hogy megnyugodjnak.


Sok sikert hozzá :)

2016. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg ezlessz, egyszerre csak egy dolgon essunk tul. kostonom:)
2016. júl. 29. 21:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, igazán nincs mit amúgy :)

Másrészt, a párod hány éves, és mióta ismeritek egymást?


Meg... hogyan jöttetek össze? Remélem nem veszed tolakodásnak :)

2016. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem, nemveszem kedves elso:) meg nemolyan regota ismerjuk egymast, ez foleg a jovore vonatkozott h ha majd meg komolyabb lessz es elfogynak a kifogasok:) itt ismertem meg, gaz nemgaz ez van..:D es 2 evvel idosebb ami nemsok szerintem szoval jok az eselyeink:)
2016. júl. 29. 22:00
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

17?

Az jó nert még van esély, hogy normális ember legyél.

2016. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyáz hogy van olyan hogy valakit nem zavar a homoszexualitás, de amint kiderül hogy az ő kicsi fiacskája férfiak ölében köt ki, vérszemet kapnak.
2016. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!