Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elkene mondanom a szuleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkene mondanom a szuleimnek hogy melegvagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg az ilyen kerdes igyis. De en azert mondanam el mert van baratom akit magyon szeretek, viszont mas varosban, meszebb lakik es nemlehet mindig kifogast keresni h miert megyek oda raadasul ottis aludni,szoval legalabb az egyik szulomnek (anyukamnak) elkene mondanom h tudjak vele rendszeresen talalkozni mert o kisegithetne, nemkellene kamu indok. Mi a velemenyetek?
2016. júl. 29. 21:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9 egyaltalan minek joszz ide? igen 17 vagyok es meleg. es en mar mostis normalis ember vagyok igy:D


#10 sajnos elofordulhat ezis:/ igyekszek mindent figyelembe venni es a leheto legjobban megoldani majd ha odajutok:)

2016. júl. 30. 14:58
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy állnak hozzá a témához?
2016. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Anyukam elfogadobbnak nez ki, emlekszem regen olyat is mondott nekem h idezem: "ha a kisfiam a fiukat szeretne, en akkoris ugyanugy szeretnem" igaz ez evekkel ezelottvolt, ezert fogalmazott igy nemugy h "ha meleglenne" az apamnal probalkoztam kideriteni.. megvan rola gyozodve h csakis a neveles kerdese es el lehet donteni/le lehet rola szoktatni az embert. vagy elkuldene otthonrol v pszichologushoz kuldene h "neveljenek ki" belole..
2016. júl. 30. 15:18
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok sikert anyukádnál.
2016. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Küldjön csak pszichologushoz majd jól kiröhögi, vagy elszed egy csómó pénzt a nagy semmiért :D
2016. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ezaz..xd en biztos nemfogok pszichologushoz menni mert tokeletes penzkidobas:D szoval apamat ha lehet inkabb nem avatom be
2016. júl. 30. 15:31
 17/21 A kérdező kommentje:
Van testverem. Mar miert ne lennek az?
2016. júl. 30. 18:41
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Na en is ugyan igy vagyok ezzel. 17 eves vagyok, itt ismertem meg nem reg egy sracot, o egy evvel idosebb nalam, mar talalkoztam is vele, de kesobb is tervezunk talalkozni, es nem mondhatom mindig azt, amikor talalkozok vele, hogy "ja hat az egyik volt osztalytarsammal talalkozom". Ugye nem lakunk eppen kozel egymashoz, szoval ertheto, hogy en is el akarom mondani nekik.
2016. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van testvéred, akkor jó.
2016. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ugylatom az h van testverem elegge enyhitheti a dolgot:o
2016. aug. 1. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!