Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Azert irok ide mert eleg erdekes helyzetbe kerultem es sajnos nincs kivel megvitatni az ilyen fajta problemakat.

Kb masfel honapja koltozott a szomszedunkba egy nagyon rendes es kozvetlen lany akivel mar az elso napokban nagyon jokat beszelgettunk es sokat segitettem neki pakolni.

Kb 2het utan is sok alakitani valo volt a lakasan ezert en rendszeresen atjartam hozza segiteni. Ez miatt elhanyagoltam a barataimat is es egyik nap a hugom(19L)

szolt ram hogy vigyazzak ezzel a lannyal mert neki furcsa hogy ilyen sokat keri az en segitsegemet meg sulve fove egyutt vagyunk...Rogton atszaladt az agyamon lehet a lanyokat szereti??

Nekem ezzel nem is volt nagy problemam mert igazabol engem is erdekeltek regebben is a szep lanyok de egy lannyal sem tortent meg semmi komolyabb dolog.

Egyik este at kopogott hogy menjek és ünnepeljük meg hogy vegre kesz a lakás. Persze nem mondtam nemet at mentem bar arra számítottam hogy majd áthívja a barátait is és leszünk vagy 10-en de nem...csak mi ketten voltunk. Nagyon jót beszélgettünk egész este közben iszogattunk nem is keveset.Eleg kozel ult hozzam es hirtelen megcsókolt. Annyira jó érzéssel töltött el ez az egész és hat a vege az lett hogy lefeküdtem vele.O volt az első lany akivel ilyen intim kapcsolatba kerültem és semmit nem bántam meg! Azóta is össze járkálunk nagyon jól megvagyunk együtt mint a legjobb barátnők egy kis extrakkal.A gond csak az hogy en nagyon szeretnem őt felvállalni utcán is megcsókolni es nem bujkálni de a szüleim....és persze a húgom is ha megtudjak hogy biszex vagyok engem meg ki is tagadnának. Nagyon felek ettől az egésztől...nem tudom hogyan mondhatnám meg nekik.Pedig nem akarom ezt a lányt elveszíteni.koszonom a valaszokat

22L



2013. máj. 3. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen a nemi életedről nem kell beszámolj. Lehet, hogy csak a kíváncsiság hajtott. Ha esetleg komolyodna a dolog, akkor bőven elég a szülők elé állnod. Addig szerintem felesleges, várd ki, mi lesz ebből.
2013. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo! Lehet hogy igazad van es varnom kene meg ezzel igaz most eleg komolynak tunik a dolog de akkor varok meg ezzel.
2013. máj. 3. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülőktől függ, hogy mennyire kell elővezetni, de szerintem jó, ha elmondod nekik. Ha nagyon vaskalaposak, akkor kezd azzal, aki közelebb áll hozzád. Ha kb mindegy, akkor egyszerre is megmondhatod nekik.


Nem egyszerű, de túl kell lenni rajta.


Megj: van ismeretségi körben jó példa, ahol a lány megmondta a szülőknek, hogy leszbikus, ők meg megvonták a vállukat, hogy JÓ :-) Azóta is együtt a párjával

2013. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges elmondanod.
2013. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Te ismered a szüleid,ha úgy érzed,hogy emiatt máshogy tekintenének rád,vagy kitagadnának vagy akármi rossz,akkor inkább ne mondd el...Ha viszont úgy ismered őket,hogy megértőek ilyen téren is,akkor csak simán üljetek le hogymondani szeretnél valamit,és mondd el hogy téged a lányok is érdekelnek.
2013. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ilyen temaban nem tul megertoek. Nem szivesen mondom el nekik de azt sem szeretnem ha rajtakapnanak vagy mastol tudnak meg ezt az egeszet.
2013. máj. 3. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

a szexuális indentitásod csak arra tartozik akivel lefexel. családod nem tartozik közéjük.

semmi közük hozzá.

2013. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!