Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A közelmúltban megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közelmúltban megcsalt a párom. Érdemes még megbíznom benne?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Minden szépen működött és jól, ezért is állok értetlenül a történtek előtt. Barátnőm 24, én 31 vagyok. Most vasárnap előállt azzal, hogy valami 1 hónappal ezelőtt céges buli alatt/után lefeküdt egy volt kollégájával, akit én látásból ismerek. Az emberről annyit kell tudni, hogy amennyire jó a nőknél, pont annyira gerinctelen, állítólag többeket megkárosított, lehúzott már pénzzel, sok az ellensége, a cégtől is azért küldték el anno, mert megbízhatatlan volt. Viszont jóképű, jó fellépésű, és tudom, hogy abban az időben már próbálkozott a páromnál, de ő akkor elhajtotta, nem volt csak sima flört (elmondása szerint).


Már túl vagyok azon, hogy a srácon álljak bosszút, mert egy megcsalás projekthez két ember kell sajnos. A párommal egy ideje már babát is terveztünk, de ezek után nem tudom, mi legyen - bocsánatot kért már százszor, szó szerint térden állva könyörgött és sírva csimpaszkodott belém, hogy ne hagyjam el. Nekem viszont nem is a megbocsátással van gondom, hanem azzal, hogy a szemeben "tisztátalanná" vált ezzel. Kétlem, hogy szexuálisan ugyanúgy tudnám kívánni, mint eddig, mert túl azon, hogy megalázott, úgy érezném, ezt a testet bármilyen érdemtelen senkiházi megkaphatja.


Mit tegyek? A páromnak előttem nem volt még senkije, de nehéz lenne letudnom ezt annyival, hogy kíváncsiság stb. A saját teljesítményem felől nincsenek kétségeim, úgy értem tényleg kihozom és kihoztam eddig is magamból a legtöbbet, ami a kapcsolatunkat illeti. Ha tehát én nem tudok min változtatni, akkor ez egyben azt is jelentheti, hogy bármikor, ha ezek után fellobban benne a "kíváncsiság", akkor elmegy kupakolni egy random valakivel, aki éppen teszi neki a szépet. Engem még sohasem csalt meg ezelőtt olyan, akit őszintén szerettem és közös jövőt is terveztem vele. Ilyen helyzetben van még visszaút?


2017. jan. 18. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már ott a flörtölésnél is birizgálta az ő fantáziáját a srác. Szerintem tudat alatt várt arra az alkalomra hogy lefeküdhessen vele. Azt hogy felmentek a lakására teljesen tudatos, előre megfontolt döntés volt. Ha annyira hirtelen felindulásból lett volna akkor lerendezik a WC-ben, vagy vmely félreeső helyen. Az egyetlen "jó" dolog hogy magától mondta el és talán bizonyítja hogy neki is van lelkiismerete, bár ezzel nem sokat érsz. Kérdés hogy miért várt ennyi időt az elmondásával. Talán azt hitte hogy megtud birkózni vele egyedül is, de azzal hogy elmondta neked átrakta rád a felelősséget és ez eléggé önző dolog. Ha tényleg nem teszi/tette volna meg többet, akkor talán jobb lett volna ha el sem mondja.
2017. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja, talán várta a megfelelő alkalmat hogy lefeküdhessen vele. Ez a veszekedtünk duma ferdítésnek tűnik. Lehet hogy mélyebben gyökerezik a probléma, csak szégyelli elmondani. De az is lehet hogy szimplán jó dolgában azt sem tudta mit csináljon.
2017. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!