Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A közelmúltban megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közelmúltban megcsalt a párom. Érdemes még megbíznom benne?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Minden szépen működött és jól, ezért is állok értetlenül a történtek előtt. Barátnőm 24, én 31 vagyok. Most vasárnap előállt azzal, hogy valami 1 hónappal ezelőtt céges buli alatt/után lefeküdt egy volt kollégájával, akit én látásból ismerek. Az emberről annyit kell tudni, hogy amennyire jó a nőknél, pont annyira gerinctelen, állítólag többeket megkárosított, lehúzott már pénzzel, sok az ellensége, a cégtől is azért küldték el anno, mert megbízhatatlan volt. Viszont jóképű, jó fellépésű, és tudom, hogy abban az időben már próbálkozott a páromnál, de ő akkor elhajtotta, nem volt csak sima flört (elmondása szerint).


Már túl vagyok azon, hogy a srácon álljak bosszút, mert egy megcsalás projekthez két ember kell sajnos. A párommal egy ideje már babát is terveztünk, de ezek után nem tudom, mi legyen - bocsánatot kért már százszor, szó szerint térden állva könyörgött és sírva csimpaszkodott belém, hogy ne hagyjam el. Nekem viszont nem is a megbocsátással van gondom, hanem azzal, hogy a szemeben "tisztátalanná" vált ezzel. Kétlem, hogy szexuálisan ugyanúgy tudnám kívánni, mint eddig, mert túl azon, hogy megalázott, úgy érezném, ezt a testet bármilyen érdemtelen senkiházi megkaphatja.


Mit tegyek? A páromnak előttem nem volt még senkije, de nehéz lenne letudnom ezt annyival, hogy kíváncsiság stb. A saját teljesítményem felől nincsenek kétségeim, úgy értem tényleg kihozom és kihoztam eddig is magamból a legtöbbet, ami a kapcsolatunkat illeti. Ha tehát én nem tudok min változtatni, akkor ez egyben azt is jelentheti, hogy bármikor, ha ezek után fellobban benne a "kíváncsiság", akkor elmegy kupakolni egy random valakivel, aki éppen teszi neki a szépet. Engem még sohasem csalt meg ezelőtt olyan, akit őszintén szerettem és közös jövőt is terveztem vele. Ilyen helyzetben van még visszaút?


2017. jan. 18. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemli meg, hogy vele maradj.
2017. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes megbocsátani. Aki ezt meglépi, abban nem lehet megbízni, bizalom nélkül meg lópikulát sem ér az egész.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ilyet elfelejteni, mérgezni fogja a kapcsolatot a megcsalás ténye sajnos.

Nincs értelme folytatni így. Örülj, hogy még nincs közös gyerek, így a gyereknek nem kell átélnie egy válást. A jövőben viszont jobban válogasd meg, hogy kivel lépsz kapcsolatba.

2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

"...de ő akkor elhajtotta, nem volt csak sima flört..." - en mar itt elhajtottam volna. Azzal a novel lehet flortolni, aki hagyja magat... a kerdes mar itt is felmerul, hogy egyaltalan miert hagyja magat (mindenki magabol indul ki, persze, de pl. en minden dicsekvestol mentesen egy jo kulseju, fiatal lany vagyok, es erdekes mod megsem flortol velem senki. Es nem azert mert nem akarnak, hanem mert egyszeruen a lehetoseget sem kapjak meg, hogy ilyen kozelsegbe keruljenek hozzam meg csak szavak szintjen is, mert parom van, es pont. Tehat nekem a sajat gondolat menetembol kiindulva mar ez is kerdeseket vetne fel, hogy minek neki egy idegen faszi nyalcsorgatasa es minek adja ala a lovat valaszokkal).

Ezek utan pedig abszolut kivagnam. Nincs helye magyarazkodasnak, ha tetszett az uj bikajanak a farka, akkor eredjen azt csodalni 0-24-ben.

2017. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
"bocsánatot kért már százszor, szó szerint térden állva könyörgött és sírva csimpaszkodott belém, hogy ne hagyjam el." Szánalmas. Nincs tartása sem. Jól ismerem ezt a "térdelős fajtát". Tényleg hogy a fenébe tudnád ezek után tisztelni, ha még egy ilyen senkiházinak is széttette. Jóképű rosszfiú és (ne haragudj hogy ezt írom) de butácska nő tipikus esete. Szíved szerint megbocsátanál neki, de az eszeddel azonnal szakítanál vele. Konkrét okot tudott mondani? Részeg voltam vagy csak a szokásos duma, hogy nem tudtam ellenállni stb. De legalább elmondta magától. Persze vannak olyan emberek akik egy ilyen után soha többé, de tekintettel a korára és arra hogy eléggé tapasztalatlan, kétlem hogy ez lett volna az utolsó. Ki tudja lehet hogy már először is több volt ott flörtnél. Lehet hogy nem mostanában, mert szánja-bánja de lehet hogy évekkel később megint jön egy szépfiú és akkor megint ott lesztek ahol a part szakad.
2017. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem, többen a párom pártját fogjátok majd, de azt hiszem ez akkor itt eldőlt. Az egyetlen ami pozitív az az, hogy ő maga mondta el még ha csak egy hónap után is. Annyit mondott indokként, hogy mi veszekedtünk előtte és felfokozott idegállapotban ment el a bulira, ami szerintem bullshit, mert mindig szoktunk veszekedni valamin, de ezek soha nem igazán komoly balhék. Ha csak egy csók lett volna még talán meg tudnám emészteni, de az, hogy felmegy a gyerek lakására és odaadja magát azt nem lehet egy hirtelen botlásnak felfogni...
2017. jan. 18. 19:32
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva bármennyire is szeretem, nem tudnám ezt tolerálni, persze lehet megpróbálkoznék vele, meg lehet bocsájtani, de elfelejteni nem tudnám. Mindig eszembe jutna, hogy képes volt megalázni és nem is tisztel, nem tudnák utána már olyan szemmel nézni rá, ahogy korábban, onnantól már semmi nem lenne a régi, oda lenne a bizalom, akkor meg értelme sincs az egésznek.

29F

2017. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem erdemes ujra megprobalni. Ha ket ember azon van h megmentse es akarja rendbehozni akkor igen.
2017. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez kifogás, ha legközelebb is veszekedni fogtok, mert valaki nem vett tejet, a Tescoba menet felmegy megint valaki lakására?


Hagyjuk már!

Lépj tovább! Csak az idődet vesztegeted.

2017. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék megbízni benne többet és innentől nincs értelme a kapcsolatnak de ez én vagyok. Tégy belátásod szerint de ez a veszekedtünk duma elég rossz, kb "részeg voltam" kaliberű. Én a helyedben keresnék mást szerintem, ha meg a sírásától meglágyul a szíved csak képzeld el ahogy az a gyerek dugja az ágyán és ,h akkor mennyire leszarta, hogy ezzel kit bánt meg és kit nem.
2017. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!