Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes megbíznom egy fiúbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megbíznom egy fiúbarátomban?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon kedves és figyelmes, és mindent megbeszélünk, pasiügyekben is csomó tanácsot szokott adni, és sokat érdeklődik irántam. A barátnőim szerint több van emögött, de én megbízom benne, mert egyrészt barátnője van már egy éve, másrészt pedig mondta már többször is, hogy nem akar semmit, csak kedves akar lenni, és hogy sokan félre is értették már emiatt, de nem kell.


Szerintetek?


2015. jún. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így teszed fel a kérdést, akkor te nem vagy barátja, csak kihasználod. Miért nem próbálsz becsületes lenni vele?
2015. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én semmi sem akarok tőle, és hiszek neki, hogy igazat mond, csak mindenki más kételkedik benne.
2015. jún. 18. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
És kit érdekel mit gondolnak mások? Ők nem tudják átlátni a ti barátságotokat. Mióta vagytok amúgy barátok?
2015. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éve.
2015. jún. 18. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem értem miért érdekelnek mások...
2015. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah, mi az, hogy megbihatsz e benne? Mert ha meg akarna dugni, az szemétség lenne? Beszarok ezektől az álszent emberektől komolyan. Amugy meg jól érzed, tuti nem utasitaná vissza, ha felajánlanád a tested. Kivéve ha zazt gyanítja, hogy csak próbára akarod tenni. De je, nem lenne ellenére. Fiubarátok nincsenek.

F

2015. jún. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!