Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik közelmúltban házasodtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közelmúltban házasodtak, vagy csak összeköltöztek nekik hogy megy az együttélés? Hol költöztek?

Figyelt kérdés
Egyik szüleinél,volt valakinek saját lakás ,hitelt vettek fel vagy albérletbe?
2016. dec. 20. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy akartam irni,hogy hol kezdtetek a kozos eletet?
2016. dec. 20. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Idén házasodtunk. 2 éve költöztünk össze a férjem lakásába (szoba-konyha), amit a nagymamája után örökölt. Nagyon megbecsüljük ezt a lehetőséget és kiegyensúlyozottan tudunk egymással élni.

Szerintem ha apósékhoz, vagy az én szüleimhez költöztünk volna nem lennénk ennyire nyugodtak.

2016. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Albérletbe. Először egyetemistákkal laktunk együtt, mert a párom is egyetemre jár. Aztán egy 2 szobás albiba beruháztunk. De most szintén van a másik szobába egy egyetemista.
2016. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először a bátyjával költöztünk össze, egy évig laktunk hárman. Ahogy az anyagiak megengedték, egyből léptünk, hogy kettesben lehessünk. Semmi gond nem volt a bátyóval, de azért kettesben az igazi. :)
2016. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

fél éve élünk együtt egy albérletben.

Sokkal jobban megismertem a párom. Másnak mutatta magát. De megbeszéltük, elfogadtam. Azóta is vannak kisebb veszekedéseink avégett, hogy rendmániás vagyok és ő szétdobálja a cuccait. ><


19/L 23/F

2016. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!